19.03.2023
|
14:00 |
BGL1356 |
Playoff Eleme Turu |
GALATASARAY NEF |
108 - 71 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
Play Off Eleme A4-B5 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
İSMAİL BALPETEK |
YASEMİN KUNDAKÇI |
VOLKAN KILIÇ |
ÖZLEM TUNA |
EYÜP KÜLLE |
MURAT ÖZKAN |
TUĞÇE KAYA |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
19.03.2023
|
19:30 |
BGL1357 |
Playoff Eleme Turu |
PINAR KARŞIYAKA |
81 - 67 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
Play Off Eleme B4-A5 |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
YUNUS EMRE ALICI |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
MURAT MISIRLI |
CEMRE ÇEKAL |
İLAYDA DİNÇEL |
GÖKHAN YAZ |
ERSOY TURAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
22.03.2023
|
18:00 |
BGL1358 |
Playoff Eleme Turu |
TÜRK TELEKOM SPOR |
75 - 65 |
GALATASARAY NEF |
Play Off Eleme B5-A4 |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
ENES DURAN |
BERK BÜKE |
HACI MUSTAFA BORA |
MİNE KARAMAN |
VOLKAN DARCAN |
FATMA ÇELİK |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
23.03.2023
|
15:00 |
BGL1359 |
Playoff Eleme Turu |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
74 - 50 |
PINAR KARŞIYAKA |
Play Off Eleme A5-B4 |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
CELAL GÖRMÜŞ |
HASAN TUNÇ KESKİN |
OZAN ÜSTÜN |
SEDA KIDIK |
HASAN BAŞKURT |
EZGİ KILIÇ |
ALPER KESEN |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
27.03.2023
|
19:00 |
BGL1361 |
Playoff Eleme Turu |
PINAR KARŞIYAKA |
64 - 53 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
Play Off Eleme A5-B4 |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
ERKMEN KAYA |
HALİL ATA GÜNAL |
TOLGA AKSULAR |
SADIK ERGÜL |
İLAYDA DİNÇEL |
DİLEK DOĞAN KARACA |
SİNEM BİRTÜRK |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
3.04.2023
|
15:00 |
BGL1362 |
Playoff Çeyrek Final |
TOFAŞ |
73 - 80 |
BEŞİKTAŞ JK |
Play Off Çeyrek Final A2-B3 |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
SAMİ İREK |
ARTUN BAYRAKTAR |
MACİT ZEREN |
NEBİYE SALLANTI |
TEOMAN ÖYLEK |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
ADEM ÇATALKAŞ |
Tofaş Spor Salonu |
|
5.04.2023
|
16:30 |
BGL1364 |
Playoff Çeyrek Final |
GAZİANTEP BASKETBOL |
102 - 79 |
PINAR KARŞIYAKA |
Play Off Çeyrek Final A1-B4 |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
MUSA ONUR SAVAŞ |
OĞUZHAN GÜZEL |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
ÖZGE ERÇETİN |
GAMZE KURT |
YAĞIZ KAAN SERT |
SUDENUR DUMAN |
Çayırova Spor Salonu |
|
5.04.2023
|
17:30 |
BGL1363 |
Playoff Çeyrek Final |
DARÜŞŞAFAKA |
85 - 79 |
GELİŞİM KOLEJİ |
Play Off Çeyrek Final B2-A3 |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
BATUHAN BARUT |
TEOMAN ALTAR AKIN |
RAHŞAN ŞEBNEM TÜMER |
TUĞBA DURNAOĞLU |
EBRU ULUDOĞAN |
FATMA GÖK |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
6.04.2023
|
16:00 |
BGL1366 |
Playoff Çeyrek Final |
BEŞİKTAŞ JK |
74 - 67 |
TOFAŞ |
Play Off Çeyrek Final B3-A2 |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
KAAN ÖZKAN |
FATİH ŞAFAK |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
TUĞÇE KAYA |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
TUNA TAŞ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
6.04.2023
|
19:00 |
BGL1365 |
Playoff Çeyrek Final |
ANADOLU EFES |
89 - 62 |
GALATASARAY NEF |
Play Off Çeyrek Final B1-A4 |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
ERHAN ERDOĞAN |
YUNUS ÖZTÜRK |
CEM ATMACA |
BİROL ÖZDAL |
SAMET AKYÜREK |
MURAT ÖZKAN |
HİLMİ CANKUT AYNAR |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.04.2023
|
13:00 |
BGL1367 |
Playoff Çeyrek Final |
PINAR KARŞIYAKA |
68 - 90 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
Play Off Çeyrek Final B4-A1 |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ATAKAN KAYMAK |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
SİBEL SARIDAĞ |
GÖKHAN YAZ |
ALİ DEVECİ |
HAKAN DÖNMEZ |
EMİNE KALKAN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
9.04.2023
|
14:00 |
BGL1368 |
Playoff Çeyrek Final |
GELİŞİM KOLEJİ |
84 - 66 |
DARÜŞŞAFAKA |
Play Off Çeyrek Final A3-B2 |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
BERK BÜKE |
MURAT MISIRLI |
GİZEM ÖZAYDIN |
ANIL DOĞAN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
10.04.2023
|
19:00 |
BGL1369 |
Playoff Çeyrek Final |
GALATASARAY NEF |
58 - 80 |
ANADOLU EFES |
Play Off Çeyrek Final A4-B1 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
BEŞİR FATİH TATLICI |
EREN AKPULAT |
TUĞBA EŞKİL |
PINAR YÜKSEL |
ERMAN YÜCEL |
YEŞİM AKAN |
GÜLİZ KONCA ADİLLER |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
12.04.2023
|
16:00 |
BGL1370 |
Playoff Çeyrek Final |
DARÜŞŞAFAKA |
90 - 92 |
GELİŞİM KOLEJİ |
Play Off Çeyrek Final B2-A3 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
HALİL ATA GÜNAL |
YUNUS ÖZTÜRK |
ENES HİKMET ERMANER |
ŞAZİYE SİMSAR YAKIN |
TUĞÇE KAYA |
AYGÜN SEVGİL |
CEYDA KAPKAÇ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
16.04.2023
|
15:00 |
BGL1371 |
Playoff Yarı Final |
GAZİANTEP BASKETBOL |
98 - 84 |
GELİŞİM KOLEJİ |
Play Off Yarı Final 1 |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
BEŞİR FATİH TATLICI |
KAAN ÖZKAN |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
ÖZGE ERÇETİN |
SUDENUR DUMAN |
GİZEM ŞAHİN |
TÜRKER YILMAZ |
Çayırova Spor Salonu |
|
16.04.2023
|
16:00 |
BGL1372 |
Playoff Yarı Final |
ANADOLU EFES |
85 - 78 |
BEŞİKTAŞ JK |
Play Off Yarı Final 1 |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
MUSA ONUR SAVAŞ |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
SERDAR ÇELİK |
SERDAR ERHAN |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT SÜMER |
BERNA ÇOLAK |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.04.2023
|
14:00 |
BGL1373 |
Playoff Yarı Final |
GELİŞİM KOLEJİ |
65 - 76 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
Play Off Yarı Final 2 |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
FURKAN ÇALIŞKAN |
ARTUN BAYRAKTAR |
TOLGA AKSULAR |
BÜLENT TURAN |
ANIL DOĞAN |
BEREN ÇELİKOĞLU |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
19.04.2023
|
17:00 |
BGL1374 |
Playoff Yarı Final |
BEŞİKTAŞ JK |
64 - 74 |
ANADOLU EFES |
Play Off Yarı Final 2 |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
OZAN İNCE |
ÖMER KESKİN |
PINAR YÜKSEL |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
YEŞİM AKAN |
MERT İĞDELİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
21.05.2023
|
18:30 |
BGL1375 |
Playoff Final |
GAZİANTEP BASKETBOL |
88 - 94 |
ANADOLU EFES |
Final |
İSTANBUL |
Sinan Erdem Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
SAMİ İREK |
ATAKAN KAYMAK |
KORAY LEVENT BİNGÖL |
GÖKHAN BAŞARAN |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
YUSUF YELESDAĞ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Sinan Erdem Spor Salonu |
|
14.10.2022
|
18:00 |
BGL1182 |
01. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
73 - 80 |
ANADOLU EFES |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
BEŞİR FATİH TATLICI |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
ALİGÜRHAN UZUNAY |
NEŞE KIRAN |
EMRAH RİFAİ |
MURAT SÜMER |
KEREM SIRMAGİL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
15.10.2022
|
14:30 |
BGL1184 |
01. Hafta |
TEŞVİKİYE |
101 - 71 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
FATİH ŞAFAK |
İREM GÖRDES |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
ECE DİKMENLİ |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
FATMA GÖK |
EDA ELFİDAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
15.10.2022
|
15:00 |
BGL1179 |
01. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
77 - 86 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
ATAKAN KAYMAK |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
SİBEL SARIDAĞ |
SEVGİ SELVİ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
OSMAN CİNGİL |
GÜL YILDIRIM |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
15.10.2022
|
16:30 |
BGL1176 |
01. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
99 - 62 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM BAKİ |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
BARIŞ KILIÇKAYA |
TUĞBA İYİNACAR |
MUSTAFA BODUR |
UĞUR ŞAHAN |
OKAN ÇELEBİ |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
16.10.2022
|
13:00 |
BGL1183 |
01. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
53 - 55 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
HAKKI ÜNVER |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
ZAFER ENÜŞTÜLÜ |
TUĞBA KALEM |
ÖZLEM IŞIK İNAN |
MELTEM ARABACI |
SARE NUR ELMAS |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
16.10.2022
|
14:00 |
BGL1185 |
01. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
54 - 63 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ ŞAKACI |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
OZAN İNCE |
DENİZ ÜNLÜ |
CEMRE ÇEKAL |
İLAYDA DİNÇEL |
DİLARA KOÇ |
MESUT KARABULUT |
Enka Spor Salonu |
|
16.10.2022
|
14:00 |
BGL1178 |
01. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
91 - 81 |
GALATASARAY NEF |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
BURAK METE ÖZTÜRK |
IŞILAY ÇAPRAZ |
BÜLENT GÖKÇE |
GİZEM ÖZAYDIN |
GÖKHAN YAZ |
HALDUN TAŞKAVAK |
MUSTAFA MESCİ |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
16.10.2022
|
15:30 |
BGL1180 |
01. Hafta |
TOFAŞ |
97 - 96 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
RAMAZAN YENİ |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
ZİYNİŞ ORUÇ |
ELİZ ŞEN |
AYÇA ÜNLÜ |
ÖZGEN KIRKIŞ |
ERAY BABAHANOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
16.10.2022
|
17:00 |
BGL1181 |
01. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
64 - 60 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
MELİK KAYA |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
TUĞBA ERTE |
TANER ÇİFTÇİ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
HAKAN DÖNMEZ |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
17.10.2022
|
18:00 |
BGL1177 |
01. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
70 - 69 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
MURAT BERK KAYA |
ERHAN ERDOĞAN |
ERSİN ÇELİK |
EMRE YAZICI |
SEMRA AKDUMAN |
MURAT YAZ |
BİROL ŞİMŞEK |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
22.10.2022
|
13:00 |
BGL1192 |
02. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
90 - 75 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
CAN MAVİSU |
SAMİ İREK |
ÖMER UMUT TURHAN |
ATİF AL |
AYPERİ SILA KIROĞLU |
NEBİYE SALLANTI |
TAHSİN TİRYAKİ |
ELİZ ŞEN |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
22.10.2022
|
14:15 |
BGL1188 |
02. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
72 - 66 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
BERKE NÜFER |
NURSEL İSLAM |
DİDEM ARPACI KARAGÖZ |
GÜLTEKİN KABAŞ |
İLYAS KURTULUŞ |
SİNAN ERSOY |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
22.10.2022
|
15:00 |
BGL1190 |
02. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
95 - 107 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
HALİL ATA GÜNAL |
ATAKAN KAYMAK |
KAAN KARTAL |
SADIK ERGÜL |
SERPİL AKIN |
TANER ÇİFTÇİ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
22.10.2022
|
15:00 |
BGL1194 |
02. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
57 - 65 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
EMRE ÖZÜTOK |
BETÜL UNTUÇ |
DENİZ ÜNLÜ |
BETÜL AKDOĞAN |
GÖKHAN YAZ |
HALDUN TAŞKAVAK |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Enka Spor Salonu |
|
22.10.2022
|
15:30 |
BGL1189 |
02. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
78 - 82 |
TOFAŞ |
A |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
FATİH KURT |
SEDAT ERKOL |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
ALİ USLU |
KORAY ASAL |
KEZİBAN KARTCA |
NEŞE KARTAL |
Antalya Spor Salonu |
|
22.10.2022
|
16:00 |
BGL1191 |
02. Hafta |
ANADOLU EFES |
92 - 56 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
ERHAN ERDOĞAN |
ARTUN BAYRAKTAR |
METİN AÇIKALIN |
FATİH DEMİR |
REMZİ KILIÇ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
AYGÜN SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.10.2022
|
14:00 |
BGL1186 |
02. Hafta |
GALATASARAY NEF |
74 - 67 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YENER YILMAZ |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
İREM GÖRDES |
ERDEM BAŞAR |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
MERVE SAĞLAM |
MURAT SÜMER |
BİROL ÖZDAL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
23.10.2022
|
14:00 |
BGL1187 |
02. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
78 - 71 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
OĞUZHAN GÜZEL |
ÜMİT ÇETİNKAYA |
ESİN KALELİ |
YUNUS KAHRAMAN |
HÜSEYİN ÖKMEN |
AHMET BUĞRAHAN TÜRKER |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
23.10.2022
|
16:00 |
BGL1193 |
02. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
85 - 80 |
TEŞVİKİYE |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
TAYFUN KARAKUM |
ZEKİ BAYRAM |
ERGÜN GÜNGÖR |
MERT YILMAZ |
FATİH ŞEN |
EREN UYGUN |
GÖZDE ÖZBEK |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
24.10.2022
|
19:00 |
BGL1195 |
02. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
67 - 60 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BEŞİR FATİH TATLICI |
EREN AKPULAT |
TUĞBA EŞKİL |
AHSEN CANBULAT |
NEŞE KIRAN |
MURAT SÜMER |
AYBERK PARALI |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
29.10.2022
|
14:30 |
BGL1196 |
03. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
68 - 71 |
GALATASARAY NEF |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
MURAT BERK KAYA |
TARIK ENES BAŞ |
ERSİN YILDIZ |
BEGÜM SAVAŞ |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
FATMA GÖK |
DEMET ÇAKAR |
Caferağa Spor Salonu |
|
29.10.2022
|
15:00 |
BGL1200 |
03. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
63 - 96 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
BERKE NÜFER |
FATİH ŞAFAK |
CAN MAHMUT ÇELEBİ |
EMRE YAZICI |
SEDAT BAYRAM |
BİROL ŞİMŞEK |
ZUHAL SUKAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
29.10.2022
|
15:30 |
BGL1202 |
03. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
64 - 65 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
HASAN HÜSEYİN GÜRSES |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
ÖZCAN KAŞKATEPE |
YENER SALMAN |
ALİ MURAT SUNGUR |
YUNUS KAHRAMAN |
İSMAİL FULSER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
29.10.2022
|
18:00 |
BGL1205 |
03. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
84 - 75 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
CEM ATMACA |
MERVE GÜLDAŞ |
EROL TAHTAKESEN |
SELCAN TUĞÇE ALKAYA |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
30.10.2022
|
14:00 |
BGL1198 |
03. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
74 - 46 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
TAYFUN KARAKUM |
OSMAN OZAN ÇALAP |
BURAK TALHA DOĞAN |
MURAT BEŞLİ |
ANIL ENDER DURGUN |
SEMİH BOSTANCI |
HASAN BAŞKURT |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
30.10.2022
|
16:00 |
BGL1203 |
03. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
50 - 78 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
KAAN ÖZKAN |
FATİH KURT |
ÖZER SAMİ KART |
RUKİYE YILDIRIM |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
HEDİYE BALIKCI |
ŞENAY BÜYÜKER |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
30.10.2022
|
17:00 |
BGL1197 |
03. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
59 - 91 |
TOFAŞ |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
ARTUN BAYRAKTAR |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
ULVİ ARIKAN |
UFUK CAN SARI |
PERİHAN GİZEM ÜNSAL |
SİNAN ERSOY |
SERCAN DEMİRÖREN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
31.10.2022
|
13:00 |
BGL1199 |
03. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
92 - 76 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
ALİ BARAK |
HASAN KORKMAZ |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
MEHMET AKİF GÜLŞEN |
OSMAN KINCAL |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
31.10.2022
|
18:00 |
BGL1201 |
03. Hafta |
ANADOLU EFES |
84 - 61 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
EMİRHAN SERTOĞLU |
OĞUZHAN GÜZEL |
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
BİROL ŞİMŞEK |
NAZLI YENER |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
31.10.2022
|
18:00 |
BGL1204 |
03. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
79 - 61 |
TEŞVİKİYE |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
ATAKAN KAYMAK |
EMRE EFE CİHAN |
HALİL SERTDURAK |
TUNA TAŞ |
NEŞE KIRAN |
PINAR YÜKSEL |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
5.11.2022
|
14:00 |
BGL1210 |
04. Hafta |
TOFAŞ |
78 - 73 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
EMİRHAN SERTOĞLU |
EMRE EFE CİHAN |
MACİT ZEREN |
AYPERİ SILA KIROĞLU |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
MUHARREM KAYAL |
ESRA AL |
Tofaş Spor Salonu |
|
5.11.2022
|
17:00 |
BGL1214 |
04. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
71 - 83 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
ATAKAN KAYMAK |
SEDAT ERKOL |
SİBEL SARIDAĞ |
İLAYDA DİNÇEL |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
ÖMER DURSUN |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
5.11.2022
|
17:00 |
BGL1209 |
04. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
65 - 55 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
CELİL YOLDAN |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
MÜMÜNE YEŞİL |
NASUH ÜZER |
Antalya Spor Salonu |
|
6.11.2022
|
13:00 |
BGL1207 |
04. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
57 - 92 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BEŞİR FATİH TATLICI |
EMİN KOÇ |
TUĞBA EŞKİL |
EMRE YAZICI |
MURAT ÖZKAN |
ERMAN YÜCEL |
BİROL ŞİMŞEK |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
6.11.2022
|
14:00 |
BGL1215 |
04. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
73 - 86 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
SALİH DALMAN |
ERHAN ERDOĞAN |
PINAR ÖNER |
DİLARA VEZİROĞLU |
ÖMER FARUK SARI |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
MÜŞERREF KELEŞ |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
6.11.2022
|
14:00 |
BGL1212 |
04. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
81 - 69 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
ZEKİ BAYRAM |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
SERMET AL |
MELTEM ARABACI |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
LEMAN CEREN MEYDAN |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
6.11.2022
|
14:30 |
BGL1206 |
04. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
69 - 68 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
FURKAN ÜNLÜ |
VOLKAN KILIÇ |
GÜLTEKİN KABAŞ |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
MURAT GÜRKAN |
ZEHRA AKAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
6.11.2022
|
15:00 |
BGL1211 |
04. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
59 - 58 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
BURAK METE ÖZTÜRK |
ZİYNİŞ ORUÇ |
NEBİYE SALLANTI |
ERAY BABAHANOĞLU |
AYÇA ÜNLÜ |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
6.11.2022
|
16:00 |
BGL1208 |
04. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
94 - 98 |
GALATASARAY NEF |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
ÖZKAN ALTINÖRS |
OZAN İNCE |
OKAN KAHRAMAN |
İSMAİL ATAR |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
EMRE OĞUL |
ENGİN ABATAY |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
6.11.2022
|
18:00 |
BGL1213 |
04. Hafta |
TEŞVİKİYE |
60 - 105 |
ANADOLU EFES |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
BERKE NÜFER |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
NADİR GÜNER |
SERHAT LEVENT |
NALAN TAGA |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
Caferağa Spor Salonu |
|
11.11.2022
|
14:00 |
BGL1224 |
05. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
63 - 80 |
ANADOLU EFES |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| |
POLAT PARLAK |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
İREM KORKMAZ |
SEDEF ÜSTÜNER |
EMİNE KALKAN |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
HURİYE BUDAK |
TUĞBA ERTE |
Enka Spor Salonu |
|
11.11.2022
|
15:00 |
BGL1223 |
05. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
76 - 60 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
HALİL ATA GÜNAL |
BETÜL UNTUÇ |
MAHMUT TAN |
ESRA SOLAK |
SEVDA USTA |
AHMET CAN ŞAPÇI |
NİDA ECE |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
11.11.2022
|
18:30 |
BGL1221 |
05. Hafta |
TEŞVİKİYE |
77 - 94 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| |
EMİN MOĞULKOÇ |
BEŞİR FATİH TATLICI |
İREM GÖRDES |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
DUYGU USTAOĞLU |
ECE DİKMENLİ |
EBRU ULUDOĞAN |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
11.11.2022
|
19:00 |
BGL1222 |
05. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
74 - 60 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
HAKKI ÜNVER |
KAAN KARTAL |
DİLEK KESGİN |
ALİ DEVECİ |
GÖKHAN YAZ |
MESUT KARABULUT |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
16:00 |
BGL1225 |
05. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
74 - 69 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| |
MEHMET ŞAHİN |
ARMAN ATLI |
ÇAĞRI TEMUR |
MEHMET KAAN KANTAR |
EZGİ KILIÇ |
FATMA ÇELİK |
SERCAN YILDIRIM |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
12.11.2022
|
17:30 |
BGL1220 |
05. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
61 - 76 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
EMİN MOĞULKOÇ |
TARIK ENES BAŞ |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
UFUK CAN SARI |
EBRU ULUDOĞAN |
ZEHRA AKAN |
RAMAZAN KOÇ |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
14:30 |
BGL1219 |
05. Hafta |
GALATASARAY NEF |
73 - 86 |
TOFAŞ |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
ERHAN GÜRSEL |
BATUHAN BARUT |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
DURSUN ÇAĞDAŞ AKALIN |
MURAT ÖZKAN |
BARIŞ AKSAKAL |
ALPER LAÇİNKAYA |
LAL DENİZ ÇELİKER |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
15:00 |
BGL1218 |
05. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
89 - 77 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
TOLGA EDİS |
MEHMET AKÇADAĞ |
YUNUS ÖZTÜRK |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
UĞUR ŞAHAN |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
MEHMET AKİF GÜLŞEN |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
15:00 |
BGL1216 |
05. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
90 - 87 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
HASAN TUNÇ KESKİN |
BUSE NUR KAHYAOĞULLARI |
AHMET ÖNEY |
HALDUN TAŞKAVAK |
HAKAN DÖNMEZ |
BETÜL AKDOĞAN |
CEMRE ÇEKAL |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
13.11.2022
|
19:00 |
BGL1217 |
05. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
69 - 59 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| |
ERŞAN KARTAL |
KEREM ALTINTAŞ |
RAMAZAN YENİ |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
ELAY ARICAN |
FATMA MAFACAN |
MÜMÜNE YEŞİL |
TANSU BOZOK |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
13:00 |
BGL1233 |
06. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
58 - 64 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| |
KEREM BAKİ |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
KAZIM KILIÇ |
KARDELEN ERDAŞ |
EZGİ KILIÇ |
PELİN KUZU |
ANIL ENDER DURGUN |
FATMA ÇELİK |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
13:00 |
BGL1234 |
06. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
69 - 73 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| |
MEHMET KARABİLECEN |
BERKE NÜFER |
ZEKİ BAYRAM |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
MERVE GÜLDAŞ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
ÖZLEM TUNA |
MERT İĞDELİ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
14:00 |
BGL1235 |
06. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
65 - 64 |
TEŞVİKİYE |
B |
DENİZLİ |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu
| |
MUSA KAZIM ÇETİN |
SAMİ İREK |
SEDAT ERKOL |
SERMET AL |
LEMAN CEREN MEYDAN |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MERYEM ERTUĞRUL |
AYŞE ATA |
Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
14:00 |
BGL1230 |
06. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
95 - 75 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| |
GÖKSUN ÖZ |
HALİL ATA GÜNAL |
EMİRHAN SERTOĞLU |
HALİL SERTDURAK |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
ZUHAL SUKAN |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
14:00 |
BGL1232 |
06. Hafta |
ANADOLU EFES |
99 - 65 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
SERHAT BÜKER |
OĞUZHAN GÜZEL |
MELİK KAYA |
BURÇİN KESKİN |
MURAT ÖZKAN |
TUĞÇE KAYA |
MEHMET KAPUCU |
REMZİ KILIÇ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
14:30 |
BGL1227 |
06. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
88 - 66 |
GALATASARAY NEF |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| |
TOLGA EDİS |
ÇELEBİ YAŞAR |
OSMAN OZAN ÇALAP |
MUTLU HİÇYILMAZ |
YASEMİN YILDIRIM |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
ESİN KALELİ |
NİHAN ÜNSAL |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
14:30 |
BGL1228 |
06. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
69 - 72 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| |
AHMET TATLICI |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
BATUHAN BARUT |
BEKİR GENÇAL |
AYSEL GÜNER |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
FATMA GÖK |
EDA ELFİDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
15:00 |
BGL1229 |
06. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
86 - 79 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| |
MURAT CİNER |
TEOMAN ALTAR AKIN |
OZAN İNCE |
TOLGA AKSULAR |
CEREN BARAN |
BERRİN TURAN |
DİLARA KOÇ |
İLAYDA DİNÇEL |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
15:00 |
BGL1226 |
06. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
69 - 61 |
TOFAŞ |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| |
FATİH ARSLANOĞLU |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
DENİZ SENİR |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
EKMEL CENGİZ |
UĞUR ŞAHAN |
OKAN ÇELEBİ |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
16.11.2022
|
16:00 |
BGL1231 |
06. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
62 - 66 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
EMRE EFE CİHAN |
CEM ATMACA |
AYBERK PARALI |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
NEŞE KIRAN |
CEM TİMOÇİN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
19.11.2022
|
12:00 |
BGL1241 |
07. Hafta |
ANADOLU EFES |
109 - 63 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
İLKNUR ÖZER |
EMRULLAH DAĞ |
MEHMET KAPUCU |
AYGÜN SEVGİL |
NAZLI YENER |
BEKİR SEVİMLİ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
19.11.2022
|
14:00 |
BGL1244 |
07. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
74 - 84 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
YUNUS EMRE YILDIZ |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
ÖZER SAMİ KART |
SADETTİN YAMAN |
AYKUT ÇETİN |
EFE BERKİN HOROZOĞLU |
HEDİYE BALIKCI |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
20.11.2022
|
15:00 |
BGL1242 |
07. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
82 - 64 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
MURAT BERK KAYA |
ÖMER UMUT TURHAN |
ZİYNİŞ ORUÇ |
ELİZ ŞEN |
NEBİYE SALLANTI |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
TUĞBA ÖYLEK |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
20.11.2022
|
16:00 |
BGL1240 |
07. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
68 - 81 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
RAMAZAN YENİ |
SİBEL SARIDAĞ |
SERVET NUR TOYGAR |
İSMAİL ATAR |
SONGÜL ÇELİK |
SALİH KARAKURT |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
20.11.2022
|
19:00 |
BGL1243 |
07. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
72 - 80 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
HAMDİ KEREM ACUN |
BURAK METE ÖZTÜRK |
DENİZ ÜNLÜ |
BETÜL AKDOĞAN |
ONUR BURAK |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
HAKAN DÖNMEZ |
Enka Spor Salonu |
|
21.11.2022
|
13:00 |
BGL1238 |
07. Hafta |
TOFAŞ |
73 - 101 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
ATİF AL |
SEVDA USTA |
NİDA ECE |
GÜLSEREN KAÇIR |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
21.11.2022
|
14:00 |
BGL1239 |
07. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
67 - 86 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
TAYFUN KARAKUM |
SALİH DALMAN |
HAKAN EMRE ÇINAR |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
ANIL ENDER DURGUN |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
SENA NUR ÖKSÜZ |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
21.11.2022
|
15:00 |
BGL1237 |
07. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
64 - 65 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
FURKAN ÇALIŞKAN |
EREN AKPULAT |
HASAN VOLKAN KARA |
ALTAN CANDAN |
EBRU ULUDOĞAN |
NALAN TAGA |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
21.11.2022
|
18:00 |
BGL1245 |
07. Hafta |
TEŞVİKİYE |
78 - 67 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
OĞUZHAN GÜZEL |
FATİH KURT |
FURKAN DEDE |
HALİL İBRAHİM ÖZBEK |
ZEHRA AKAN |
İLYAS KURTULUŞ |
DEMET ÇAKAR |
Caferağa Spor Salonu |
|
21.11.2022
|
20:00 |
BGL1236 |
07. Hafta |
GALATASARAY NEF |
75 - 74 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KAAN BÜYÜKÇİL |
ATAKAN KAYMAK |
KAAN ÖZKAN |
CEM ATMACA |
AYGÜN SEVGİL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
MURAT SÜMER |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
25.11.2022
|
15:00 |
BGL1253 |
08. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
86 - 67 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
EMRE EFE CİHAN |
FURKAN ÜNLÜ |
HALİL SERTDURAK |
NEŞE KIRAN |
AYBERK PARALI |
OSMAN OKUDAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
13:00 |
BGL1246 |
08. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
62 - 66 |
TOFAŞ |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
FATİH ŞAFAK |
HASAN TUNÇ KESKİN |
HÜSEYİN MELİH GÜDEN |
SEDAT BAYRAM |
ZUHAL SUKAN |
MELDA ÇAKIRCA |
EMRECAN ÇAKIRCA |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
26.11.2022
|
17:30 |
BGL1248 |
08. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
89 - 86 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERHAT BÜKER |
İREM KORKMAZ |
HAMDİ KEREM ACUN |
MURAT MISIRLI |
BETÜL AKDOĞAN |
SİNEM BİRTÜRK |
MUSTAFA MESCİ |
MEHMET AKINCI |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
27.11.2022
|
15:00 |
BGL1251 |
08. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
59 - 67 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
KEREM ALTINTAŞ |
EMRE GÜLŞEN |
GÖKHAN YAZ |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
SADIK ERGÜL |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Enka Spor Salonu |
|
27.11.2022
|
16:00 |
BGL1250 |
08. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
84 - 78 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERHAT BÜKER |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
ALPER OĞUZCAN CİRİT |
SEDEF ÜSTÜNER |
ESRA GÜLSUYU |
ÜMİT KONCA |
SEVGİ SELVİ |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
27.11.2022
|
19:00 |
BGL1249 |
08. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
50 - 73 |
GALATASARAY NEF |
A |
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYTUĞ EKTİ |
EMRE ÖZÜTOK |
İSMAİL BAYRAM |
HÜSEYİN MERT ÇİVİ |
SEZEN AKSU |
SEVCAN CELİL |
MERAL URAL |
TEVFİK SÖZER |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
28.11.2022
|
15:00 |
BGL1252 |
08. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
72 - 40 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
EMİN MOĞULKOÇ |
TEOMAN ALTAR AKIN |
BURAK ALKAN |
MELİK YİĞİT BAYINDIR |
AYBERK PARALI |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
NEŞE KIRAN |
YEŞİM AKAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
28.11.2022
|
15:00 |
BGL1247 |
08. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
117 - 69 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
HASAN KORKMAZ |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
UĞUR ŞAHAN |
BURAK CAN ATAN |
KAAN AKARKAMÇI |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
28.11.2022
|
18:00 |
BGL1255 |
08. Hafta |
TEŞVİKİYE |
83 - 75 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ÖZGÖK |
ARTUN BAYRAKTAR |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
TUĞBA EŞKİL |
RAMAZAN KOÇ |
TİMUR TOPUZ |
DİLAN SARIBULAK |
TUĞBA DURNAOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
28.11.2022
|
19:00 |
BGL1254 |
08. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
68 - 71 |
ANADOLU EFES |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
HALİL ATA GÜNAL |
ATAKAN KAYMAK |
BÜLENT GÖKÇE |
İLAYDA DİNÇEL |
DİLEK DOĞAN KARACA |
SİNEM YENİ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
15:00 |
BGL1260 |
09. Hafta |
GALATASARAY NEF |
77 - 110 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
YUNUS EMRE YILDIZ |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
ERSİN ÇELİK |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
GÜL URASLI |
GÜLÇİHAN SEVDA |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
17:00 |
BGL1264 |
09. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
57 - 79 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYTUĞ EKTİ |
TAYFUN KARAKUM |
ÇELEBİ YAŞAR |
NİYAZİ ALİŞAN |
UMUT AYBULUT |
FATMA ÇELİK |
SÜMEYYE SENEKLİOĞLU |
RESUL GEÇER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
2.12.2022
|
18:30 |
BGL1265 |
09. Hafta |
ANADOLU EFES |
101 - 67 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
BEŞİR FATİH TATLICI |
TARIK ENES BAŞ |
ÖMER ÖVEZ |
GÜLÇİHAN SEVDA |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÜL URASLI |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
13:00 |
BGL1263 |
09. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
68 - 77 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
NİHAT FURKAN YÜZGEÇ |
EMRE EFE CİHAN |
RAMAZAN ÖYLEK |
NEBİYE SALLANTI |
TEOMAN ÖYLEK |
ERAY BABAHANOĞLU |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
3.12.2022
|
14:00 |
BGL1261 |
09. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
47 - 82 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
KEREM BAKİ |
ZEKİ BAYRAM |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
ÖMER FARUK SARI |
HEDİYE BALIKCI |
MÜŞERREF KELEŞ |
SADETTİN YAMAN |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
3.12.2022
|
18:30 |
BGL1259 |
09. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
58 - 79 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
MUSA ONUR SAVAŞ |
FATİH ŞAFAK |
TUNAHAN DEMİR |
DUYGU USTAOĞLU |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
UFUK CAN SARI |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
4.12.2022
|
13:00 |
BGL1257 |
09. Hafta |
TOFAŞ |
100 - 77 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
OZAN İNCE |
OĞUZHAN GÜZEL |
ZİYNİŞ ORUÇ |
AYÇA ÜNLÜ |
NİDA ECE |
FATİH DURGUT |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
Tofaş Spor Salonu |
|
4.12.2022
|
14:00 |
BGL1258 |
09. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
65 - 58 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
TEOMAN ALTAR AKIN |
HASAN TUNÇ KESKİN |
ULVİ ARIKAN |
NAZMİYE NAZLI TUZCUOĞLU |
EBRU ULUDOĞAN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
NİLAY YILMAZ |
Caferağa Spor Salonu |
|
5.12.2022
|
14:00 |
BGL1262 |
09. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
78 - 62 |
TEŞVİKİYE |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
MEHMET KURTULUŞ SAVAŞ |
İLKNUR ÖZER |
DENİZ ÜNLÜ |
BETÜL AKDOĞAN |
CUMHUR AĞCAHAN |
DİLEK KESGİN |
MEHMET AKINCI |
Enka Spor Salonu |
|
5.12.2022
|
14:00 |
BGL1256 |
09. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
77 - 71 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYTUĞ EKTİ |
BEDİRHAN ÇİÇEK |
İSMAİL BAYRAM |
LEVENT KANTAR |
ESİN KALELİ |
FATİH ŞEN |
SEDA KIDIK |
ALPER KESEN |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
16.12.2022
|
16:30 |
BGL1271 |
10. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
72 - 46 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
HÜSEYİN OSMAN BÜYÜKGÖKSU |
NEŞE KIRAN |
AYBERK PARALI |
OSMAN OKUDAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
16.12.2022
|
18:00 |
BGL1272 |
10. Hafta |
ANADOLU EFES |
97 - 93 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERHAT BÜKER |
METİN ÜSTER |
MUSA ONUR SAVAŞ |
TUĞBA EŞKİL |
EMRE YAZICI |
YEŞİM AKAN |
GÜLÇİHAN SEVDA |
ERMAN YÜCEL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
14:00 |
BGL1274 |
10. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
65 - 79 |
TEŞVİKİYE |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
FATİH KURT |
ARTUN BAYRAKTAR |
ÖZER SAMİ KART |
MÜŞERREF KELEŞ |
SADETTİN YAMAN |
DİLARA VEZİROĞLU |
HEDİYE BALIKCI |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
16:00 |
BGL1273 |
10. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
71 - 93 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
KAMİL ALOK |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
TAHA UMAY UZUN |
UMUT AYBULUT |
FATİH ŞEN |
SEDA KIDIK |
VOLKAN DARCAN |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
17:00 |
BGL1269 |
10. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
84 - 68 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
FURKAN ÇALIŞKAN |
YASEMİN KUNDAKÇI |
MEHMET KAAN KANTAR |
SELDA UZUN |
NİHAN ÜNSAL |
EMRULLAH ŞİMŞEK |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
17.12.2022
|
20:00 |
BGL1270 |
10. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
78 - 77 |
TOFAŞ |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
ESRA YILDIZ |
SAİT NEDİM ÇELİK |
MUSTAFA AHİOĞLU |
FATMA GÖK |
ZEHRA AKAN |
DUYGU USTAOĞLU |
GÖZDE BEGÜM AKÜZÜM |
Caferağa Spor Salonu |
|
18.12.2022
|
14:00 |
BGL1268 |
10. Hafta |
GALATASARAY NEF |
90 - 71 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZLEM YALMAN |
SALİH ACAR |
BATUHAN BARUT |
TUĞBA YURTSEVEN |
REMZİ KILIÇ |
MERVE SAĞLAM |
EYÜP KÜLLE |
OSMAN AŞIK |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
18.12.2022
|
15:30 |
BGL1275 |
10. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
70 - 69 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
NUR AKÇA |
BURAK METE ÖZTÜRK |
ZİYNİŞ ORUÇ |
ELİZ ŞEN |
NEBİYE SALLANTI |
ERAY BABAHANOĞLU |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
18.12.2022
|
17:00 |
BGL1267 |
10. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
66 - 55 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
EREN AKPULAT |
ULVİ ARIKAN |
EDA ELFİDAN |
BÜŞRA ERKAN |
ALTAN CANDAN |
SERHAT LEVENT |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
19.12.2022
|
14:00 |
BGL1266 |
10. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
63 - 71 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
SONER ÖZAYDOĞAN |
BETÜL UNTUÇ |
CELİL YOLDAN |
BERNA UYSAL |
BURHAN ÇİÇEK |
NEŞE KARTAL |
FATMA MAFACAN |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
24.12.2022
|
13:00 |
BGL1279 |
11. Hafta |
TOFAŞ |
94 - 82 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
YUSUF SARPER DAĞLI |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
GÜNAY YAYLI |
SEVCAN ÖNER |
ELİF ERGÜÇ |
TARIK KEMAL ÜNLÜ |
FATİH DURGUT |
Tofaş Spor Salonu |
|
24.12.2022
|
14:00 |
BGL1281 |
11. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
49 - 90 |
ANADOLU EFES |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
KAAN ÖZKAN |
ERHAN ERDOĞAN |
SERMET AL |
MELTEM ARABACI |
MELEK ERYÜRÜK |
DENİZ GÖKÇE İŞLEK |
RAMAZAN ERİŞ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
25.12.2022
|
14:00 |
BGL1277 |
11. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
99 - 84 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
NURİ DİLMEN |
FATİH ŞAFAK |
UĞUR TÜRKEL |
SEHER KAZANÇ |
EBRU ULUDOĞAN |
DEMET ÇAKAR |
FATMA GÖK |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.12.2022
|
16:00 |
BGL1278 |
11. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
88 - 63 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
EMRE ÖZÜTOK |
KEREM ALTINTAŞ |
OKAN KAHRAMAN |
ESRA GÜLSUYU |
SERVET NUR TOYGAR |
RAUF ŞENEL |
SALİH KARAKURT |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
25.12.2022
|
16:00 |
BGL1282 |
11. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
69 - 92 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
DENİZ SENİR |
LÜTFİYE TAŞPINAR |
SADETTİN YAMAN |
AYKUT ÇETİN |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
HEDİYE BALIKCI |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
25.12.2022
|
17:30 |
BGL1283 |
11. Hafta |
TEŞVİKİYE |
88 - 73 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
TARIK ARAZ |
MEHMET SEÇKİN ÖZTÜRK |
FERHAT SUNA |
DEMET ÇAKAR |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
FATMA GÖK |
EBRU ULUDOĞAN |
Caferağa Spor Salonu |
|
26.12.2022
|
13:00 |
BGL1284 |
11. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
77 - 62 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
SAMİ İREK |
ÖMER UMUT TURHAN |
SİBEL SARIDAĞ |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ÖZGÜR TOPCU |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
26.12.2022
|
14:00 |
BGL1280 |
11. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
87 - 70 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
HÜSEYİN ÇELİK |
BEŞİR FATİH TATLICI |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
UĞUR ŞAHAN |
ÖZLEM ADIYAMAN |
MEHMET MUSTAFA POLAT |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
26.12.2022
|
14:00 |
BGL1276 |
11. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
72 - 71 |
GALATASARAY NEF |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
HASAN MESUT DEMİR |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
NURSEL İSLAM |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
ZUHAL SUKAN |
ERMAN YÜCEL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
26.12.2022
|
18:00 |
BGL1285 |
11. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
70 - 77 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
BEYHAN ERBİLGİN |
EMRE EFE CİHAN |
ÖMER ÖVEZ |
TUNA TAŞ |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
DİLARA YEŞİLDAL |
AYBERK PARALI |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
6.01.2023
|
19:00 |
BGL1294 |
12. Hafta |
TEŞVİKİYE |
67 - 71 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
SÜLEYMAN ÇAĞRI NAKİLCİOĞLU |
MURAT BERK KAYA |
TUĞBA YURTSEVEN |
TUĞBA DURNAOĞLU |
SERHAT LEVENT |
TOLGAY ÖZCAN |
SERCAN DEMİRÖREN |
Caferağa Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
14:00 |
BGL1289 |
12. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
69 - 104 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
HALİL ATA GÜNAL |
TEOMAN ALTAR AKIN |
SERKAN İNCE |
SEVGİ SELVİ |
ÜMİT KONCA |
KADİR ERDEN |
HEDİYE AYTAŞ SARIASLAN |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
14:30 |
BGL1292 |
12. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
75 - 76 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERHAT BÜKER |
FATİH ŞAFAK |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
DOĞAN HEPGÜVENDİK |
BETÜL AKDOĞAN |
CEMRE ÇEKAL |
GÖKHAN YAZ |
KEMAL AYPARS |
Enka Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
16:00 |
BGL1293 |
12. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
66 - 54 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
İZMİR |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
NUR AKÇA |
BERK BÜKE |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
SENEM ARIN KOCATÜRK |
BERRİN TURAN |
ERKAN TURAN |
CEREN BARAN |
Karşıyaka Belediyesi 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu |
|
7.01.2023
|
16:00 |
BGL1295 |
12. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
63 - 88 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
POLAT PARLAK |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
EMRE GÜLŞEN |
ASLI GÖLCÜ |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
AYŞE ATA |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
13:00 |
BGL1287 |
12. Hafta |
TOFAŞ |
74 - 67 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
ERHAN ERDOĞAN |
FURKAN ÇALIŞKAN |
UMUT GEDİK |
ELİZ ŞEN |
ELİF ERGÜÇ |
AYÇA ÜNLÜ |
BERNA EKBİÇ |
Tofaş Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
14:00 |
BGL1286 |
12. Hafta |
GALATASARAY NEF |
85 - 69 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
SADETTİN BAYCAN |
TARIK ENES BAŞ |
VOLKAN KILIÇ |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
DAVUT ALTUNTAŞ |
TUĞÇE KAYA |
YUSUF YELESDAĞ |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
17:30 |
BGL1290 |
12. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
99 - 73 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ZAFER YILMAZ |
ATAKAN KAYMAK |
KEREM ALTINTAŞ |
OKAN ÖZER |
HALİL TEPEBAĞ |
MUSTAFA MESCİ |
CEM ÖZALP |
GÖZDE ONAN |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
8.01.2023
|
19:00 |
BGL1288 |
12. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
72 - 63 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
ANTALYA |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
SAMİ İREK |
SEDAT ERKOL |
METE BULUT |
TEVFİK SÖZER |
BURHAN ÇİÇEK |
DİLARA KILIÇ |
NASUH ÜZER |
Akdeniz Üni. Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu |
|
9.01.2023
|
20:00 |
BGL1291 |
12. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
75 - 87 |
ANADOLU EFES |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
BATUHAN BARUT |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
ATİF AL |
ESRA SOLAK |
FATİH DURGUT |
SİNEM ERTEM |
ABDULLAH KURT |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
13.01.2023
|
20:00 |
BGL1303 |
13. Hafta |
ANADOLU EFES |
91 - 70 |
TEŞVİKİYE |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
TEOMAN ALTAR AKIN |
EREN AKPULAT |
TUĞBA EŞKİL |
EMRECAN ÇAKIRCA |
OSMAN AŞIK |
DİLEK ELİF ALBAYRAK |
MURAT SÜMER |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
13:00 |
BGL1304 |
13. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
71 - 61 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
SALİH ACAR |
YASEMİN KUNDAKÇI |
MUSTAFA TUNA ÖZKEPİR |
NEŞE KIRAN |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
PINAR ŞAHİN |
MERT İĞDELİ |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
14.01.2023
|
18:00 |
BGL1298 |
13. Hafta |
GALATASARAY NEF |
93 - 84 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
DENİZ SENİR |
BERKE NÜFER |
TAYFUN AY |
VİLDAN ÇAKAL |
YUSUF YELESDAĞ |
AYGÜN SEVGİL |
BİROL ÖZDAL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
15.01.2023
|
14:00 |
BGL1299 |
13. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
71 - 70 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
BURAK METE ÖZTÜRK |
EMRE GÜLŞEN |
AYŞE SELCEN ÜŞENMEZ |
SADIK ERGÜL |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
15.01.2023
|
14:00 |
BGL1296 |
13. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
72 - 67 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
MUSA ONUR SAVAŞ |
BEŞİR FATİH TATLICI |
FİRDEVS EBRU ONARAN |
DUYGU USTAOĞLU |
SERHAT LEVENT |
GÜLTEKİN KABAŞ |
ALTAN CANDAN |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
15.01.2023
|
14:00 |
BGL1305 |
13. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
104 - 63 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
ATAKAN KAYMAK |
HALİL ATA GÜNAL |
MURAT MISIRLI |
GİZEM ÖZAYDIN |
GÖKHAN YAZ |
MEHMET AKINCI |
HAKAN DÖNMEZ |
Enka Spor Salonu |
|
15.01.2023
|
17:00 |
BGL1300 |
13. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
53 - 88 |
TOFAŞ |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
TOLGA EDİS |
HASAN MESUT DEMİR |
TARIK ARAZ |
TAHA UMAY UZUN |
EROL TUNCEL |
FATİH ŞEN |
KAMİL TOSUN |
ATAKAN EFE DEVECİ |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
16.01.2023
|
14:00 |
BGL1297 |
13. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
105 - 84 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
ARTUN BAYRAKTAR |
ALİ BARAK |
BARIŞ KILIÇKAYA |
ZEYNEP AKARKAMÇI |
UĞUR ŞAHAN |
UMAY YILDIZOĞLU |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
16.01.2023
|
15:00 |
BGL1301 |
13. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
63 - 59 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
KAMİL TALHA OLGUN |
HÜSEYİN MERT ŞEKER |
ÜMİT ÇETİNKAYA |
ESİN KALELİ |
PELİN KUZU |
SEDA KIDIK |
VEYSEL SİNAN TUNCER |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
16.01.2023
|
20:00 |
BGL1302 |
13. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
97 - 90 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
İREM KORKMAZ |
FATİH KURT |
FURKAN DEDE |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
ALPKAN HACIYAKUPOĞLU |
AYBERK PARALI |
NEŞE KIRAN |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
21.01.2023
|
13:00 |
BGL1307 |
14. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
65 - 62 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
BERKE NÜFER |
ATAKAN KAYMAK |
SERDAR ÇELİK |
ZUHAL SUKAN |
SEMRA AKDUMAN |
EMRE YAZICI |
BİROL ŞİMŞEK |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
21.01.2023
|
18:30 |
BGL1314 |
14. Hafta |
ANADOLU EFES |
82 - 51 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
SALİH ACAR |
FATİH KURT |
ORHAN EFE ÖZENÇ |
FARUK RAMOĞLU |
MERVE GÜLDAŞ |
AYGÜN SEVGİL |
MURAT SEVGİL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
13:00 |
BGL1311 |
14. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
92 - 83 |
TEŞVİKİYE |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
RECEP GÜRKAN ÖZKAN |
FURKAN ÇALIŞKAN |
ULVİ ARIKAN |
AHSEN CANBULAT |
AHMET YILDIZ |
GÖKHAN ALTUNTAŞ |
NEŞE KIRAN |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
14:00 |
BGL1315 |
14. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
68 - 90 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BEYHAN ERBİLGİN |
SAİT NEDİM ÇELİK |
ÖZER SAMİ KART |
YUNUS SERT |
SÜLEYMAN KEMAL HOROZOĞLU |
ŞENAY BÜYÜKER |
ÖMER FARUK SARI |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
14:00 |
BGL1308 |
14. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
66 - 93 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
NURİ DİLMEN |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
ÖZHAN ÖZDEMİR |
SEHER KAZANÇ |
FATMA GÖK |
DEMET ÇAKAR |
SİNAN ERSOY |
Caferağa Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
16:00 |
BGL1306 |
14. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
85 - 88 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SİNEM TETİK AKBAYRAK |
BERK BÜKE |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
AHMET ÖNEY |
RAMAZAN YAŞAR |
SALİH KARAKURT |
EMRE OĞUL |
GÜL YILDIRIM |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
16:00 |
BGL1310 |
14. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
86 - 92 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH GÜLER |
KAMİL ALOK |
TEOMAN ALTAR AKIN |
BURAK TALHA DOĞAN |
EROL TUNCEL |
FATMA ÇELİK |
ALPER KESEN |
SEÇİL ÇAPKINOĞLU |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
22.01.2023
|
17:00 |
BGL1312 |
14. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
73 - 67 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÖZGE ŞENTÜRK BAYRAKTAR |
HASAN TUNÇ KESKİN |
KEREM ALTINTAŞ |
BORA HAZIR |
MERYEM ERTUĞRUL |
MELEK ERYÜRÜK |
DENİZ GÖKÇE İŞLEK |
RAMAZAN ERİŞ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
23.01.2023
|
13:00 |
BGL1309 |
14. Hafta |
TOFAŞ |
71 - 90 |
GALATASARAY NEF |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYTUĞ EKTİ |
SAMİ İREK |
ÇAĞATAY TAŞKIN |
ATİF AL |
NİDA ECE |
ADEM ÇATALKAŞ |
SUELNUR ÇELİK |
TUĞBA ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
23.01.2023
|
17:00 |
BGL1313 |
14. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
86 - 85 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ALİ SERKAN EMLEK |
KAAN ÖZKAN |
ARTUN BAYRAKTAR |
ERSİN YILDIZ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
ERMAN YÜCEL |
NEŞE KIRAN |
MERT İĞDELİ |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
25.01.2023
|
14:00 |
BGL1322 |
15. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
58 - 100 |
ANADOLU EFES |
B |
KONYA |
Karatay Spor ve Kongre Merkezi (Büyük)
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
DENİZ SENİR |
BERK BÜKE |
PINAR ÖNER |
SEÇİL DOGRU |
AYKUT ÇETİN |
AHMET TOPAL |
SADETTİN YAMAN |
Karatay Spor ve Kongre Merkezi (Büyük) |
|
25.01.2023
|
14:00 |
BGL1325 |
15. Hafta |
TEŞVİKİYE |
90 - 82 |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
ŞEVKET KUTLUHAN KANBUROĞLU |
TARIK ENES BAŞ |
FURKAN DEDE |
BEGÜM SAVAŞ |
TİMUR TOPUZ |
TOLGAY ÖZCAN |
ECE DİKMENLİ |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.01.2023
|
14:00 |
BGL1318 |
15. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
58 - 49 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
SONER ÖZAYDOĞAN |
BETÜL UNTUÇ |
CELİL YOLDAN |
İLKAY ERDOĞAN |
KORAY ASAL |
DERYA YILDIZ |
HALİL ERDOĞAN |
Antalya Spor Salonu |
|
25.01.2023
|
17:00 |
BGL1319 |
15. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
68 - 90 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AHMET TATLICI |
BATUHAN BARUT |
ERHAN ERDOĞAN |
CEM ATMACA |
MURAT GÜRKAN |
ALTAN CANDAN |
DEMET ÇAKAR |
ŞÜKRÜ ALOĞLU |
Caferağa Spor Salonu |
|
25.01.2023
|
19:00 |
BGL1323 |
15. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
73 - 75 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MURAT CİNER |
HALİL ATA GÜNAL |
SEDAT ERKOL |
BÜLENT GÖKÇE |
DİLEK DOĞAN KARACA |
BERRİN TURAN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
26.01.2023
|
13:00 |
BGL1316 |
15. Hafta |
TOFAŞ |
74 - 80 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
BEŞİR FATİH TATLICI |
EREN AKPULAT |
MAHMUT TAN |
AYPERİ SILA KIROĞLU |
ESRA AL |
SEVCAN ÖNER |
TEOMAN ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
26.01.2023
|
13:00 |
BGL1317 |
15. Hafta |
GALATASARAY NEF |
84 - 53 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
FATİH ARSLANOĞLU |
İREM KORKMAZ |
ALİ BARAK |
UĞUR TÜRKEL |
YÜKSEL NAZLIGÜL |
GÜL URASLI |
BİROL ŞİMŞEK |
CEYDA KAPKAÇ |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
26.01.2023
|
14:00 |
BGL1324 |
15. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
76 - 104 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| Youtube / TBF TV |
ORHAN ÇAĞRI HEKİMOĞLU |
EMRE EFE CİHAN |
KEREM ALTINTAŞ |
GÜNAY YAYLI |
ESRA SOLAK |
NİDA ECE |
AHMET CAN ŞAPÇI |
ŞAFAK IRMAK SARAÇOĞLU |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
26.01.2023
|
16:00 |
BGL1320 |
15. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
98 - 87 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
SAMİ İREK |
EMRE ÖZÜTOK |
SEDEF ÜSTÜNER |
OSMAN CİNGİL |
ÜMİT KONCA |
ENGİN ABATAY |
SALİH KARAKURT |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
26.01.2023
|
18:00 |
BGL1321 |
15. Hafta |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
85 - 87 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
İZMİR |
Enka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALPER ALTUĞ KÖSELERLİ |
NUR AKÇA |
KAAN BERK BALCIOĞLU |
SİBEL SARIDAĞ |
BETÜL AKDOĞAN |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
ANIL DOĞAN |
OKAN ÇETİNBAŞ |
Enka Spor Salonu |
|
28.01.2023
|
18:00 |
BGL1334 |
16. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
91 - 61 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
BURAK KAAN TAN |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
İSMAİL EVREN YÜZÜGÜZEL |
AHSEN CANBULAT |
AYBERK PARALI |
TUNA TAŞ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
29.01.2023
|
14:00 |
BGL1329 |
16. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
87 - 66 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
GAZİANTEP |
Karataş Şahinbey Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET SERDAR ÜNAL |
HİKMET FEN |
DEYER AKÇAY |
MURAT DEMİRATAN |
EYÜP KOSKA |
ABDURRAHMAN YALTIRIK |
MEHMET CEMİL BOZYEL |
MURAT ÖZGÜNEŞ |
Karataş Şahinbey Spor Salonu |
|
29.01.2023
|
15:30 |
BGL1328 |
16. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
78 - 79 |
TOFAŞ |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
YUNUS EMRE ALICI |
HASAN TUNÇ KESKİN |
GÖRKEM BIÇAKCIOĞLU |
TUĞBA ERTE |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
ANIL DOĞAN |
OSMAN ARKIN BARUTCU |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
29.01.2023
|
17:00 |
BGL1335 |
16. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
101 - 56 |
TEŞVİKİYE |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
ENES DURAN |
İREM KORKMAZ |
MEHMET AKİF KARAGÖZ |
GİZEM ÖZAYDIN |
CEREN ARIKAN BAYKUŞ |
GÖKHAN YAZ |
HAKAN DÖNMEZ |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
29.01.2023
|
19:00 |
BGL1330 |
16. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
68 - 78 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BATUHAN SÖYLEMEZOĞLU |
BERK BÜKE |
KEREM ALTINTAŞ |
CELİL YOLDAN |
TEVFİK SÖZER |
BURHAN ÇİÇEK |
SEDA AYDIN |
KORAY ASAL |
Antalya Spor Salonu |
|
30.01.2023
|
13:00 |
BGL1333 |
16. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
82 - 66 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
İSMAİL BİNBİR |
MUSA ONUR SAVAŞ |
BERKE NÜFER |
BEKİR GENÇAL |
YEŞİM AKAN |
MERT İĞDELİ |
DİLARA YEŞİLDAL |
MURAT SEVGİL |
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu |
|
30.01.2023
|
14:00 |
BGL1327 |
16. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
63 - 59 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
MURAT BERK KAYA |
FURKAN ÇALIŞKAN |
HURŞİT CEM AKAN |
EMRE YAZICI |
ERMAN YÜCEL |
BİROL ŞİMŞEK |
MURAT ÖZKAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
30.01.2023
|
15:00 |
BGL1331 |
16. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
44 - 97 |
ANADOLU EFES |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
AYTUĞ EKTİ |
CELAL GÖRMÜŞ |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
FİLİZ ÖGET |
MİNE KARAMAN |
TUNCER ULUŞEKER |
YASEMİN YILDIRIM |
ALİ MURAT SUNGUR |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
30.01.2023
|
15:00 |
BGL1332 |
16. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
96 - 65 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
SERAY AK |
GÖZDE KAFADAR |
SERMET AL |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
MELEK ERYÜRÜK |
MERYEM PEHLİVAN |
AYŞE ATA |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
30.01.2023
|
18:00 |
BGL1326 |
16. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
56 - 61 |
GALATASARAY NEF |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEMİH VURAL |
HALİL ATA GÜNAL |
EREN AKPULAT |
NURSEL İSLAM |
ALTAN CANDAN |
YEŞİM ÖZCAN ÖZTÜRK |
GÜLTEKİN KABAŞ |
AHMET ERKASAP |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
13:00 |
BGL1336 |
17. Hafta |
TOFAŞ |
90 - 82 |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
A |
BURSA |
Tofaş Spor Salonu
| |
MURAT CİNER |
ÜNAL GÜNDOĞDU |
BERK BÜKE |
MAHMUT TAN |
RABİA YILMAZ |
ADEM ÇATALKAŞ |
ELİZ ŞEN |
TEOMAN ÖYLEK |
Tofaş Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
13:00 |
BGL1339 |
17. Hafta |
GALATASARAY NEF |
65 - 66 |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
BURAK YILMAZ |
HASAN KAMİL TAKINYALIOĞLU |
MELİH EREN |
TAYFUN AY |
ESİN MÜEZZİNOĞLU |
ERMAN YÜCEL |
CEYDA KAPKAÇ |
ÖZLEM TUNA |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
13:00 |
BGL1343 |
17. Hafta |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
49 - 80 |
DARÜŞŞAFAKA |
B |
KONYA |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu
| |
UMUT ÖZGÜN ERGÜN |
ENES DURAN |
SEDAT ERKOL |
ÖZER SAMİ KART |
YUNUS SERT |
ÖMER FARUK SARI |
OSMAN KESER |
SADETTİN YAMAN |
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu |
|
3.02.2023
|
14:00 |
BGL1338 |
17. Hafta |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
104 - 100 |
GELİŞİM KOLEJİ |
A |
ANKARA |
Gölbaşı Spor Salonu
| |
KEREM BAKİ |
SALİH ARDA UNUL |
HÜSEYİN SÖYLEMEZOĞLU |
KARDELEN ERDAŞ |
AYSU İNALTUN |
FATMA ÇELİK |
FİKRET MERCAN |
MİNE MİHRİCAN KANBUR |
Gölbaşı Spor Salonu |
|
4.02.2023
|
14:00 |
BGL1341 |
17. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
82 - 83 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| |
MUSA KAZIM ÇETİN |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
ERKMEN KAYA |
BORA HAZIR |
MERYEM ERTUĞRUL |
FATMA NUR DİKMEN ÇOBAN |
DENİZ GÖKÇE İŞLEK |
RAMAZAN ERİŞ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
4.02.2023
|
19:00 |
BGL1344 |
17. Hafta |
ANADOLU EFES |
84 - 67 |
PINAR KARŞIYAKA |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| |
BURAK YILMAZ |
BATUHAN MERT GÜL |
YUNUS EMRE ALICI |
HÜSEYİN MELİH GÜDEN |
MURAT SÜMER |
SERDAR ERHAN |
ALİ FIRAT KILEY |
TUĞÇE KAYA |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
5.02.2023
|
14:00 |
BGL1345 |
17. Hafta |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
82 - 73 |
TEŞVİKİYE |
B |
BURSA |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi
| |
MURAT CİNER |
İSMAİL BALPETEK |
ÖMER UMUT TURHAN |
ZİYNİŞ ORUÇ |
SEVİLAY ÖZDEMİR |
AYÇA ÜNLÜ |
AYTUNÇ SERTYILMAZ |
BERNA EKBİÇ |
Barış Spor Salonu ve Gençlik Merkezi |
|
5.02.2023
|
16:00 |
BGL1342 |
17. Hafta |
TÜRK TELEKOM SPOR |
87 - 83 |
BEŞİKTAŞ JK |
B |
ANKARA |
TOBB ETÜ Spor Salonu
| |
ALİ ŞAKACI |
ALİHAN CİVELEK |
TARIK ENES BAŞ |
TAHA UMAY UZUN |
MÜSLİM AKİL AVCİ |
FATMA ÇELİK |
YUNUS KAHRAMAN |
MERT YILMAZ |
TOBB ETÜ Spor Salonu |
|
5.02.2023
|
17:00 |
BGL1340 |
17. Hafta |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
70 - 69 |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
SÜLEYMAN EREN PEKDOĞAN |
BARIŞ ÖZTÜRK |
TUNAHAN DEMİR |
FATİH DEMİR |
ALPER LAÇİNKAYA |
ONUR İLHAN |
FARUK RAMOĞLU |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|
15.03.2023
|
17:00 |
BGL1337 |
17. Hafta |
FENERBAHÇE BEKO |
74 - 88 |
GAZİANTEP BASKETBOL |
A |
İSTANBUL |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MEHMET KARABİLECEN |
HALİL İBRAHİM CANTÜRK |
ENES BAŞARAN ÖZTÜRK |
ÖMER ÖVEZ |
TUĞBA DURNAOĞLU |
EBRU ULUDOĞAN |
ESER FIRIL |
FATMA GÖK |
Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu |
|
10.03.2023
|
19:00 |
BGL1353 |
18. Hafta |
PINAR KARŞIYAKA |
83 - 76 |
FRUTTİ EXTRA BURSASPOR |
B |
İZMİR |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SEHER AYŞE NUR YAZICIOĞLU |
BURAK MERT DEMİRTAŞ |
HALİL ATA GÜNAL |
TOLGA AKSULAR |
İLAYDA DİNÇEL |
KEMAL AYPARS |
ANIL DOĞAN |
ÇAĞATAY KAMER VANLIOĞLU |
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu |
|
10.03.2023
|
19:00 |
BGL1354 |
18. Hafta |
DARÜŞŞAFAKA |
63 - 66 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Caferağa Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
SERHAT BÜKER |
ERTUĞRUL TURAN TOPAL |
ALİ BARAK |
CEM ATMACA |
DEMET ÇAKAR |
FATMA GÖK |
EDA ELFİDAN |
ESER FIRIL |
Caferağa Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
13:00 |
BGL1348 |
18. Hafta |
ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK |
73 - 70 |
BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
A |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
MUSA KAZIM ÇETİN |
TAYLAN KAYA |
EMRE ÖZÜTOK |
CELİL YOLDAN |
TANSU BOZOK |
SEVCAN CELİL |
KEZİBAN KARTCA |
ERKAN BÜDÜN |
Antalya Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
14:30 |
BGL1352 |
18. Hafta |
TEŞVİKİYE |
93 - 102 |
ALİAĞA PETKİM SPOR |
B |
İSTANBUL |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
DEYER AKÇAY |
BERKE NÜFER |
MUSTAFA TUNA ÖZKEPİR |
FATİH DEMİR |
YUSUF YELESDAĞ |
MURAT SÜMER |
EYÜP KÜLLE |
Küçükçekmece Halkalı Spor Salonu |
|
11.03.2023
|
16:30 |
BGL1346 |
18. Hafta |
ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL |
64 - 54 |
TED ANKARA KOLEJLİLER |
A |
İSTANBUL |
Gazanfer Bilge Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ÇAĞLAR ÖZKAN |
MUSA ONUR SAVAŞ |
SEÇKİN ŞENTÜRK |
TUĞBA EŞKİL |
ZUHAL SUKAN |
EMRECAN ÇAKIRCA |
SEDAT BAYRAM |
SEMRA AKDUMAN |
Gazanfer Bilge Spor Salonu |
|
12.03.2023
|
14:00 |
BGL1347 |
18. Hafta |
MANİSA BBSK İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ |
74 - 90 |
TOFAŞ |
A |
MANİSA |
Tarık Almış Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
GÖKSUN ÖZ |
GÖZDE KAFADAR |
ÖMER UMUT TURHAN |
REŞAT ATAY |
OSMAN CİNGİL |
ENGİN ABATAY |
İSMAİL ATAR |
RAMAZAN YAŞAR |
Tarık Almış Spor Salonu |
|
12.03.2023
|
14:00 |
BGL1349 |
18. Hafta |
GELİŞİM KOLEJİ |
75 - 68 |
FENERBAHÇE BEKO |
A |
İZMİR |
Gelişim Koleji Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BURAK YILMAZ |
KEREM ALTINTAŞ |
İREM KORKMAZ |
BÜLENT GÖKÇE |
ERSOY TURAN |
BETÜL AKDOĞAN |
TANER ÇİFTÇİ |
HAKAN DÖNMEZ |
Gelişim Koleji Spor Salonu |
|
12.03.2023
|
14:00 |
BGL1350 |
18. Hafta |
GAZİANTEP BASKETBOL |
94 - 87 |
GALATASARAY NEF |
A |
KOCAELİ |
Çayırova Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ALİ KÖSEOĞLU |
BARIŞ ÖZTÜRK |
NAMİ SUNAY SOYDAN |
NAİM ÖZYEŞİLPINAR |
EBRU ÖZMEN |
GAMZE KURT |
GİZEM ŞAHİN |
OSMAN TUNAHAN TUNCER |
Çayırova Spor Salonu |
|
12.03.2023
|
15:30 |
BGL1351 |
18. Hafta |
EGE ASİST MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET |
87 - 56 |
SELÇUKLU BELEDİYE KONYASPOR |
B |
DENİZLİ |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
ERHAN GÜRSEL |
NAGEHAN ŞEYDA KURDEN AKTAŞ |
BETÜL UNTUÇ |
SERMET AL |
AYŞE ATA |
SARE NUR ELMAS |
ASLI GÖLCÜ |
AHMET ERYÜRÜK |
Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu |
|
13.03.2023
|
18:00 |
BGL1355 |
18. Hafta |
BEŞİKTAŞ JK |
92 - 98 |
ANADOLU EFES |
B |
İSTANBUL |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi
| Youtube / TBF TV |
ZİYA ÖZORHON |
HALUK YAKIN |
GÖRKEM SÜZEN |
ERSİN YILDIZ |
PINAR YÜKSEL |
NEŞE KIRAN |
TUNA TAŞ |
ŞERMİN ÇAĞATAY |
BJK Emlakjet Spor Kompleksi |
|
26.03.2023
|
17:00 |
BGL1360 |
Playoff Eleme Turu |
GALATASARAY NEF |
84 - 69 |
TÜRK TELEKOM SPOR |
Play Off Eleme A4-B5 |
İSTANBUL |
Ahmet Cömert Spor Salonu
| Youtube / TBF TV |
BERK KURTULMUŞ |
BATUHAN MERT GÜL |
MUSA ONUR SAVAŞ |
ERSİN YILDIZ |
PINAR YÜKSEL |
NEŞE KIRAN |
BURHAN DEMİR |
ÖZLEM TUNA |
Ahmet Cömert Spor Salonu |
|