3.10.2019
|
18:30 |
U16 KIZ AGR-1- |
01. Hafta |
ANTALYA ATLETİK |
53 - 50 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
HALİL ERDOĞAN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
09:30 |
U16 KIZ AGR-5- |
01. Hafta |
GENÇ GELİŞİM |
30 - 73 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HALİME ERCİN |
|
|
PELİN TOPCU |
İRFAN YAŞAR |
MERYEM PEHLİVAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-4- |
01. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL |
37 - 33 |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
OSMAN ÖZGÜR TATLIDİL |
NERMİN İKİZ |
|
|
BİLGE SÖZER |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
KÜBRA ÇEVİK |
|
Antalya Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
11:30 |
U16 KIZ AGR-2- |
01. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
80 - 6 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HALİL İBRAHİM KAN |
|
|
SEZEN AKSU |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
13:00 |
U16 KIZ AGR-3- |
01. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
37 - 61 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
MELİH BAĞLAR |
|
|
SEZEN AKSU |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
16:30 |
U16 KIZ DOĞU-47- |
01. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
39 - 45 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
14:00 |
U16 KIZ DOĞU-46- |
01. Hafta |
ALANYA BELEDİYE |
74 - 29 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
18:30 |
U 16 KIZ FİNAL-2- |
01. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
82 - 47 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
SİNEM UYSAL |
NERMİN İKİZ |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
NASUH ÜZER |
KÜBRA ÇEVİK |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
16.12.2019
|
19:30 |
U 16 KIZ FİNAL-1- |
01. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
54 - 26 |
ALANYA BELEDİYE |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİME ERCİN |
|
|
SEDA DİKER |
PELİN TOPCU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
09:30 |
U16 KIZ AGR-10- |
02. Hafta |
ANTALYA ATLETİK |
25 - 52 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
TOLGA KOSTAK |
NERMİN İKİZ |
|
|
|
FATMA MAFACAN |
MERVE SEVİYE ASTARCIOĞLU |
|
Antalya Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
16:00 |
U16 KIZ AGR-8- |
02. Hafta |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
54 - 34 |
ANTALYA BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
SONER AK |
|
|
|
ERKAN BÜDÜN |
FATMA MAFACAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
21:00 |
U16 KIZ AGR-9- |
02. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
35 - 61 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
ENDER SÜMEN |
|
|
FATİH KAYIŞCI |
SEDA DİKER |
ŞÜKRAN KEPEZ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-7- |
02. Hafta |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
47 - 69 |
GENÇ GELİŞİM |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
SONER AK |
MELİH BAĞLAR |
|
|
|
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
13:00 |
U16 KIZ DOĞU-49- |
02. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
37 - 25 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
MELİH BAĞLAR |
|
|
FATMA MAFACAN |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-6- |
02. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
31 - 50 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
SİNEM UYSAL |
MELİH BAĞLAR |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
BURHAN ÇİÇEK |
VOLKAN YILDIZ |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
14:30 |
U16 KIZ DOĞU-48- |
02. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
42 - 77 |
ALANYA BELEDİYE |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
12:30 |
U 16 KIZ FİNAL-4- |
02. Hafta |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
51 - 64 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HALİME ERCİN |
|
|
MELEK AKAN |
BURHAN ÇİÇEK |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
17:30 |
U 16 KIZ FİNAL-3- |
02. Hafta |
ANTALYA BŞB ASAT |
65 - 41 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
BURAK KARACA |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
09:30 |
U16 KIZ AGR-12- |
03. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
42 - 62 |
ANTALYA ATLETİK |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
ADNAN ŞENSES |
|
|
ERKAN ALTINOK |
SEZEN AKSU |
DEMET ÖZEN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
11:00 |
U16 KIZ AGR-14- |
03. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
52 - 30 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
ADNAN ŞENSES |
|
|
ERKAN ALTINOK |
DEMET ÖZEN |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-15- |
03. Hafta |
ANTALYA BŞB ASAT |
69 - 19 |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
MEHMET ÇARKCI |
|
|
SEZEN AKSU |
DEMET ÖZEN |
ERKAN ALTINOK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-11- |
03. Hafta |
GENÇ GELİŞİM |
51 - 65 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
MEHMET ÇARKCI |
|
|
BİLGE SÖZER |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-13- |
03. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL |
48 - 26 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
MEHMET ÇARKCI |
|
|
MÜMÜNE YEŞİL |
TANSU BOZOK |
BİLGE SÖZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
15:30 |
U16 KIZ DOĞU-50- |
03. Hafta |
ALANYA BELEDİYE |
20 - 0 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
ERKAN BÜDÜN |
İRFAN YAŞAR |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
11:30 |
U16 KIZ DOĞU-51- |
03. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
30 - 35 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MELEK AKAN |
PELİN TOPCU |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
11:00 |
U 16 KIZ FİNAL-6- |
03. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
38 - 50 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MERYEM PEHLİVAN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
14:00 |
U 16 KIZ FİNAL-5- |
03. Hafta |
ALANYA BELEDİYE |
54 - 38 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
BURAK KARACA |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
11:30 |
U16 KIZ DOĞU-52- |
04. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
22 - 74 |
ALANYA BELEDİYE |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SONER AK |
|
|
FATMA MAFACAN |
KEZİBAN KARTCA |
HALİL ERDOĞAN |
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
16:30 |
U16 KIZ DOĞU-53- |
04. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
41 - 32 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HAKKI ÜNVER |
|
|
|
MELEK AKAN |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
09:30 |
U16 KIZ AGR-18- |
04. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
66 - 12 |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
HALİME ERCİN |
|
|
CÜNEYT KARATEKİN |
ERKAN ALTINOK |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-19- |
04. Hafta |
ANTALYA ATLETİK |
77 - 45 |
ANTALYA BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
SONER AK |
HALİME ERCİN |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-17- |
04. Hafta |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
44 - 87 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
NERMİN İKİZ |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-20- |
04. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
45 - 14 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
NERMİN İKİZ |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-16- |
04. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
14 - 51 |
GENÇ GELİŞİM |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu
| |
AGİT AKINCI |
SONER AK |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
MELEK AKAN |
|
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
14:00 |
U 16 KIZ FİNAL-8- |
04. Hafta |
ANTALYA BŞB ASAT |
53 - 38 |
ALANYA BELEDİYE |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
ÇİMEN YALINKILIÇ |
ERKAN ALTINOK |
ERKAN BÜDÜN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
15:30 |
U 16 KIZ FİNAL-7- |
04. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
29 - 70 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
ÇİMEN YALINKILIÇ |
ERKAN ALTINOK |
ERKAN BÜDÜN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-21- |
05. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL |
45 - 56 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
SİNEM UYSAL |
|
|
BANU ÇETİN |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-22- |
05. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
46 - 51 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
HAKKI ÜNVER |
|
|
CÜNEYT KARATEKİN |
TANSU BOZOK |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
5.11.2019
|
18:30 |
U16 KIZ AGR-24- |
05. Hafta |
ANTALYA BŞB ASAT |
70 - 24 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
NERMİN İKİZ |
|
|
FATMA MAFACAN |
NASUH ÜZER |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-25- |
05. Hafta |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
45 - 51 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
FATMA MAFACAN |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
|
Antalya Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-23- |
05. Hafta |
GENÇ GELİŞİM |
67 - 80 |
ANTALYA ATLETİK |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HALİME ERCİN |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
HALİL ERDOĞAN |
ERKAN ALTINOK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
17:00 |
U16 KIZ DOĞU-55- |
05. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
36 - 59 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
HALİL ERDOĞAN |
FATMA MAFACAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
15:30 |
U16 KIZ DOĞU-54- |
05. Hafta |
ALANYA BELEDİYE |
44 - 8 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
BURAK KARACA |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
16:00 |
U 16 KIZ FİNAL-9- |
05. Hafta |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
27 - 62 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
BANU ÇETİN |
ERKAN BÜDÜN |
VOLKAN YILDIZ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
12.01.2020
|
17:30 |
U 16 KIZ FİNAL-10- |
05. Hafta |
ALANYA BELEDİYE |
67 - 85 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
FATMA MAFACAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
11:30 |
U16 KIZ DOĞU-56- |
06. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
24 - 100 |
ALANYA BELEDİYE |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-27- |
06. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
15 - 39 |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
BURHAN ÇİÇEK |
|
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu |
|
7.11.2019
|
18:30 |
U16 KIZ AGR-30- |
06. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
34 - 43 |
ANTALYA BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
HALİL ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
7.11.2019
|
20:00 |
U16 KIZ AGR-29- |
06. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
62 - 23 |
GENÇ GELİŞİM |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
HALİL ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
18:30 |
U16 KIZ AGR-26- |
06. Hafta |
ANTALYA ATLETİK |
48 - 61 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
DEMET ÖZEN |
SEVCAN CELİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-28- |
06. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
66 - 64 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
MERYEM PEHLİVAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
13:00 |
U16 KIZ DOĞU-57- |
06. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
37 - 28 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 KIZLAR DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
ADNAN ŞENSES |
|
|
MELEK AKAN |
ERKAN BÜDÜN |
PELİN TOPCU |
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-31- |
07. Hafta |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
55 - 20 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
AGİT AKINCI |
MELİH BAĞLAR |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
NESLİHAN SÜTLÜ |
SEDA DİKER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-33- |
07. Hafta |
ANTALYA BŞB ASAT |
51 - 48 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
HAKKI ÜNVER |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
BUSE OĞUZ |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
15:30 |
U16 KIZ AGR-35- |
07. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL |
36 - 64 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
|
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
HİMMET ÇAKMAK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
19:30 |
U16 KIZ AGR-32- |
07. Hafta |
GENÇ GELİŞİM |
42 - 41 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
MEHMET ÇARKCI |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
SEDA DİKER |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-34- |
07. Hafta |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
38 - 58 |
ANTALYA ATLETİK |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
AGİT AKINCI |
|
|
SEZEN AKSU |
SEVCAN CELİL |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
16:00 |
U16 KIZ AGR-40- |
08. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL |
51 - 56 |
GENÇ GELİŞİM |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
SONER AK |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
FATMA MAFACAN |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
09:30 |
U16 KIZ AGR-36- |
08. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
23 - 46 |
ANTALYA BŞB ASAT |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
SEVCAN CELİL |
DEMET ÖZEN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
11:00 |
U16 KIZ AGR-38- |
08. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
47 - 24 |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
SEVCAN CELİL |
DEMET ÖZEN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-37- |
08. Hafta |
ANTALYA ATLETİK |
47 - 68 |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
SİNEM UYSAL |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
BURHAN ÇİÇEK |
DEMET ÖZEN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
14:00 |
U16 KIZ AGR-39- |
08. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
48 - 8 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
HALİME ERCİN |
|
|
HİMMET ÇAKMAK |
PELİN TOPCU |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-45- |
09. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
25 - 62 |
ANTALYA ATLETİK |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
MEHMET ÇARKCI |
HALİME ERCİN |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
MERYEM PEHLİVAN |
KEZİBAN KARTCA |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
09:30 |
U16 KIZ AGR-42- |
09. Hafta |
ANTALYA BŞB ASAT |
67 - 43 |
ANTALYA BASKETBOL |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
SONER AK |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
11:00 |
U16 KIZ AGR-41- |
09. Hafta |
ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU |
23 - 58 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
SONER AK |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
12:30 |
U16 KIZ AGR-44- |
09. Hafta |
GÖLHİSAR CUMHURİYET İ.Ö.O. |
46 - 53 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
MELİH BAĞLAR |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
TANSU BOZOK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
3.12.2019
|
18:30 |
U16 KIZ AGR-43- |
09. Hafta |
GENÇ GELİŞİM |
41 - 71 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 KIZLAR |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
MELEK AKAN |
SEVCAN CELİL |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|