2.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-4- |
01. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
42 - 68 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SONER AK |
|
|
SEZEN AKSU |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
2.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-2- |
01. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
90 - 26 |
İLK ADIM |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
HALİME ERCİN |
|
|
MELEK AKAN |
İLKAY ERDOĞAN |
PELİN TOPCU |
|
Antalya Spor Salonu |
|
2.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-1- |
01. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
105 - 41 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
OSMAN ÖZGÜR TATLIDİL |
|
|
MELEK AKAN |
İLKAY ERDOĞAN |
PELİN TOPCU |
|
Antalya Spor Salonu |
|
2.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-5- |
01. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
73 - 58 |
KEPEZ BELEDİYE |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
GÜNEY BİRLİK |
|
|
SEZEN AKSU |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
3.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-3- |
01. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
53 - 62 |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
GÜNEY BİRLİK |
PINAR ÇAĞLAYAN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
HALİL ERDOĞAN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (A)-2- |
01. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (A) |
61 - 34 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HASAN İŞLEK |
|
|
MERYEM PEHLİVAN |
ŞÜKRAN KEPEZ |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Antalya Spor Salonu |
|
4.10.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (B)-30- |
01. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
53 - 42 |
BATI GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
GÜNEY BİRLİK |
|
|
MERYEM PEHLİVAN |
ŞÜKRAN KEPEZ |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
11:00 |
U16 Merkez (A)-4- |
01. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
29 - 79 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
NERMİN İKİZ |
|
|
PELİN TOPCU |
İRFAN YAŞAR |
MERYEM PEHLİVAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
12:30 |
U16 Merkez (B)-32- |
01. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
60 - 64 |
GENÇLİK SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
MELİH BAĞLAR |
|
|
BİLGE SÖZER |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
KÜBRA ÇEVİK |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
15:30 |
U16 Merkez (B)-31- |
01. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
50 - 49 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
OSMAN ÖZGÜR TATLIDİL |
MELİH BAĞLAR |
|
|
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
KÜBRA ÇEVİK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Antalya Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (A)-1- |
01. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
53 - 82 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
ADNAN ŞENSES |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
KEZİBAN KARTCA |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-3- |
01. Hafta |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
49 - 40 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
BURHAN ÇİÇEK |
NASUH ÜZER |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (A)-3- |
01. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
50 - 72 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
BURHAN ÇİÇEK |
|
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
14:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-2- |
01. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
62 - 29 |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
14:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-1- |
01. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
- |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
14.12.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (B)-29- |
01. Hafta |
KUMLUCA BASKETBOL |
49 - 18 |
ANTALYA ATLETİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kumluca Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
HALİL ERDOĞAN |
|
Kumluca Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
09:30 |
U 16 MERKEZ FİNAL-1- |
01. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
45 - 55 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
BANU ÇETİN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
11:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-2- |
01. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (A) |
55 - 63 |
GENÇLİK SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
BANU ÇETİN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
12:30 |
U 16 MERKEZ FİNAL-3- |
01. Hafta |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
58 - 64 |
GENÇ GELİŞİM (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
NERMİN İKİZ |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
FATMA MAFACAN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
18:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-2- |
01. Hafta |
BATI GENÇLİK (A) |
25 - 61 |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
BURHAN ÇİÇEK |
FATMA MAFACAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
20:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-3- |
01. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
55 - 41 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
18.12.2019
|
20:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-1- |
01. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
45 - 87 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
BURHAN ÇİÇEK |
FATMA MAFACAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
8.10.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (A)-5- |
02. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (A) |
89 - 18 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
SONER AK |
|
|
FATMA MAFACAN |
NASUH ÜZER |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
8.10.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (B)-33- |
02. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (B) |
35 - 66 |
BATI GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
GÜNEY BİRLİK |
SONER AK |
|
|
FATMA MAFACAN |
NASUH ÜZER |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-8- |
02. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
60 - 62 |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
BANU ÇETİN |
BURHAN ÇİÇEK |
MELEK AKAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-6- |
02. Hafta |
İLK ADIM |
38 - 45 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HALİME ERCİN |
|
|
|
SEVCAN CELİL |
HİMMET ÇAKMAK |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-7- |
02. Hafta |
BATI GENÇLİK (A) |
53 - 74 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HALİME ERCİN |
|
|
|
SEVCAN CELİL |
HİMMET ÇAKMAK |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
9.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-9- |
02. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
65 - 55 |
KEPEZ BELEDİYE |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
BANU ÇETİN |
BURHAN ÇİÇEK |
MELEK AKAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
10.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-10- |
02. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
76 - 56 |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
ADNAN ŞENSES |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
NASUH ÜZER |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
12.10.2019
|
19:30 |
U16 Merkez (A)-6- |
02. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
48 - 58 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
ENDER SÜMEN |
|
|
FATİH KAYIŞCI |
SEDA DİKER |
ŞÜKRAN KEPEZ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
09:30 |
U16 Merkez (A)-8- |
02. Hafta |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
62 - 38 |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
HALİME ERCİN |
|
|
SEZEN AKSU |
ERKAN BÜDÜN |
İRFAN YAŞAR |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
11:00 |
U16 Merkez (B)-36- |
02. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
25 - 52 |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
HALİME ERCİN |
|
|
SEZEN AKSU |
ERKAN BÜDÜN |
İRFAN YAŞAR |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
12:30 |
U16 Merkez (B)-35- |
02. Hafta |
GENÇLİK SPOR |
72 - 55 |
GENÇ GELİŞİM (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
SONER AK |
|
|
|
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
13.10.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (A)-7- |
02. Hafta |
HEDEF 33 SPOR |
74 - 19 |
GENÇ GELİŞİM (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
SONER AK |
|
|
|
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
15:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-4- |
02. Hafta |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
44 - 61 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
PELİN TOPCU |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
16.11.2019
|
10:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-5- |
02. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
39 - 33 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
ADNAN ŞENSES |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
13:30 |
U16 Merkez (B)-34- |
02. Hafta |
KUMLUCA BASKETBOL |
45 - 42 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kumluca Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
NESLİHAN SÜTLÜ |
FATMA MAFACAN |
|
Kumluca Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
15:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-6- |
02. Hafta |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
54 - 40 |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
MELİH BAĞLAR |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
20.12.2019
|
20:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-5- |
02. Hafta |
HEDEF 33 SPOR |
53 - 42 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
AGİT AKINCI |
HALİME ERCİN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
VOLKAN YILDIZ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
09:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-4- |
02. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
90 - 47 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HALİME ERCİN |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
BURHAN ÇİÇEK |
MELEK AKAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
14:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-4- |
02. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
51 - 39 |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MELEK AKAN |
FATMA MAFACAN |
TANSU BOZOK |
|
Antalya Spor Salonu |
|
21.12.2019
|
17:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-5- |
02. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
45 - 55 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
MELİH BAĞLAR |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
FATMA MAFACAN |
TANSU BOZOK |
|
Antalya Spor Salonu |
|
23.12.2019
|
00:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-6- |
02. Hafta |
GENÇLİK SPOR |
72 - 66 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HALİME ERCİN |
|
|
PELİN TOPCU |
SEDA DİKER |
ŞÜKRAN KEPEZ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
3.01.2020
|
20:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-6- |
02. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
63 - 42 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
MELEK AKAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-11- |
03. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
65 - 34 |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
SEVCAN CELİL |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
15.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-12- |
03. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
28 - 104 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
GÜNEY BİRLİK |
|
|
SEZEN AKSU |
SEVCAN CELİL |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-13- |
03. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
51 - 48 |
İLK ADIM |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
BURHAN ÇİÇEK |
FATMA MAFACAN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
17.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-14- |
03. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
73 - 67 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
GÜNEY BİRLİK |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
BURHAN ÇİÇEK |
FATMA FİLİZ TERLEMEZ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
18.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-15- |
03. Hafta |
KEPEZ BELEDİYE |
55 - 59 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
GÜNEY BİRLİK |
HAKKI ÜNVER |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
KEZİBAN KARTCA |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
18:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-7- |
03. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
47 - 63 |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
NERMİN İKİZ |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
27.10.2019
|
11:00 |
U16 Merkez (B)-37- |
03. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
46 - 52 |
ANTALYA ATLETİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
SONER AK |
|
|
CÜNEYT KARATEKİN |
ERKAN ALTINOK |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
19:30 |
U16 Merkez (A)-10- |
03. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
25 - 72 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
SEDA DİKER |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
21:00 |
U16 Merkez (A)-11- |
03. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
45 - 53 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
SEDA DİKER |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (B)-40- |
03. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
72 - 35 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
TOLGA KOSTAK |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
6.11.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (A)-12- |
03. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (A) |
37 - 83 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
TOLGA KOSTAK |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
SEZEN AKSU |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
8.11.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (B)-38- |
03. Hafta |
BATI GENÇLİK (B) |
30 - 61 |
GENÇLİK SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SİNEM UYSAL |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
DEMET ÖZEN |
SEVCAN CELİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
11:00 |
U16 Merkez (B)-39- |
03. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
53 - 45 |
KUMLUCA BASKETBOL |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
SONER AK |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
ERKAN BÜDÜN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (A)-9- |
03. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
39 - 70 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
MEHMET ÇARKCI |
HALİME ERCİN |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
MERYEM PEHLİVAN |
KEZİBAN KARTCA |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-8- |
03. Hafta |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
16 - 39 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
BURAK KARACA |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
15.12.2019
|
14:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-9- |
03. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
31 - 56 |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
ADNAN ŞENSES |
|
|
MELEK AKAN |
ERKAN BÜDÜN |
PELİN TOPCU |
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
18:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-7- |
03. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
43 - 75 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
TOLGA KOSTAK |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
|
SEVCAN CELİL |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
25.12.2019
|
18:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-8- |
03. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
67 - 53 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
MERYEM PEHLİVAN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
18:30 |
U 16 E MERKEZ FİNAL-9- |
03. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
43 - 55 |
GENÇLİK SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİL ERÜSTÜNDAĞ |
|
|
FATMA MAFACAN |
DEMET ÖZEN |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
27.12.2019
|
19:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-7- |
03. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
46 - 60 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
MELİH BAĞLAR |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
ERKAN BÜDÜN |
MELEK AKAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
12:30 |
U 16 MERKEZ FİNAL-8- |
03. Hafta |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
38 - 83 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİME ERCİN |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
28.12.2019
|
15:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-9- |
03. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
30 - 69 |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
KEZİBAN KARTCA |
SEVCAN CELİL |
|
Antalya Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
12:00 |
U16 Merkez (B)-44- |
04. Hafta |
KUMLUCA BASKETBOL |
37 - 51 |
GENÇ GELİŞİM (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kumluca Spor Salonu
| |
SONER AK |
MELİH BAĞLAR |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Kumluca Spor Salonu |
|
20.10.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-11- |
04. Hafta |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
52 - 37 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
ERKAN BÜDÜN |
İRFAN YAŞAR |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
22.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-16- |
04. Hafta |
İLK ADIM |
59 - 101 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
FATMA MAFACAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
22.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-17- |
04. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
59 - 80 |
KEPEZ BELEDİYE |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
FATMA MAFACAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-18- |
04. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
47 - 40 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
24.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-19- |
04. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
81 - 26 |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
25.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-20- |
04. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
53 - 34 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
GÜNEY BİRLİK |
HAKKI ÜNVER |
|
|
FATMA MAFACAN |
MERYEM PEHLİVAN |
İRFAN YAŞAR |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-10- |
04. Hafta |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
51 - 20 |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HALİME ERCİN |
MELİH BAĞLAR |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
ERKAN BÜDÜN |
BURHAN ÇİÇEK |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
12.11.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (A)-15- |
04. Hafta |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
67 - 26 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
NERMİN İKİZ |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
SEVCAN CELİL |
İRFAN YAŞAR |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
12.11.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (A)-13- |
04. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (A) |
26 - 56 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
NERMİN İKİZ |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
SEVCAN CELİL |
İRFAN YAŞAR |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (A)-16- |
04. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
46 - 53 |
GENÇ GELİŞİM (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SİNEM UYSAL |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
NASUH ÜZER |
BUSE OĞUZ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
15.11.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (B)-41- |
04. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (B) |
22 - 84 |
GENÇLİK SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SİNEM UYSAL |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
NASUH ÜZER |
BUSE OĞUZ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
09:30 |
U16 Merkez (B)-43- |
04. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
25 - 59 |
BATI GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HALİME ERCİN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
12:30 |
U16 Merkez (B)-42- |
04. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
40 - 66 |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HALİME ERCİN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
TANSU BOZOK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
18.11.2019
|
14:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-12- |
04. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
58 - 9 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
HALİL ERDOĞAN |
FATMA MAFACAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
11:30 |
U16 Merkez (A)-14- |
04. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
64 - 38 |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
ADNAN ŞENSES |
|
|
BİLGE SÖZER |
NESLİHAN SÜTLÜ |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
|
Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
20:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-10- |
04. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
72 - 56 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
|
|
FATMA MAFACAN |
ERKAN BÜDÜN |
MERYEM PEHLİVAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
30.12.2019
|
20:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-10- |
04. Hafta |
HEDEF 33 SPOR |
63 - 43 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİME ERCİN |
|
|
SEDA DİKER |
PELİN TOPCU |
ŞÜKRAN KEPEZ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
18:30 |
U 16 MERKEZ FİNAL-11- |
04. Hafta |
GENÇLİK SPOR |
50 - 38 |
GENÇ GELİŞİM (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
TOLGA KOSTAK |
|
|
SEZEN AKSU |
DEMET ÖZEN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
2.01.2020
|
20:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-12- |
04. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (A) |
56 - 46 |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
TOLGA KOSTAK |
|
|
SEZEN AKSU |
DEMET ÖZEN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
11:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-11- |
04. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
65 - 35 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HALİME ERCİN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Antalya Spor Salonu |
|
5.01.2020
|
12:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-12- |
04. Hafta |
BATI GENÇLİK (A) |
54 - 46 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HALİME ERCİN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
TANSU BOZOK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Antalya Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
10:00 |
U16 Merkez (A)-19- |
05. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (A) |
47 - 50 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
TANSU BOZOK |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
31.10.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-21- |
05. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
44 - 75 |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
PINAR ÇAĞLAYAN |
|
|
FATMA MAFACAN |
MERYEM PEHLİVAN |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
31.10.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-22- |
05. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
34 - 60 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
GÜNEY BİRLİK |
|
|
FATMA MAFACAN |
MERYEM PEHLİVAN |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-23- |
05. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
59 - 84 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
1.11.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-24- |
05. Hafta |
KEPEZ BELEDİYE |
75 - 40 |
İLK ADIM |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HAKKI ÜNVER |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NASUH ÜZER |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
2.11.2019
|
17:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-25- |
05. Hafta |
BATI GENÇLİK (A) |
53 - 48 |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
PINAR ÇAĞLAYAN |
SONER AK |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
FATMA MAFACAN |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-13- |
05. Hafta |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
53 - 73 |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
SİNEM UYSAL |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
PELİN TOPCU |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
18.11.2019
|
11:00 |
U16 Merkez (B)-47- |
05. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
45 - 32 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HALİME ERCİN |
|
|
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
BURHAN ÇİÇEK |
ERKAN BÜDÜN |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
11:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-14- |
05. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
32 - 33 |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
MEHMET ÇARKCI |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
FATMA MAFACAN |
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
09:30 |
U16 Merkez (A)-17- |
05. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
34 - 65 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
BURAK KARACA |
|
|
KEZİBAN KARTCA |
BURHAN ÇİÇEK |
EBRU BEKTAŞ |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
11:00 |
U16 Merkez (A)-18- |
05. Hafta |
HEDEF 33 SPOR |
37 - 34 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
BURAK KARACA |
|
|
MELEK AKAN |
BURHAN ÇİÇEK |
|
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
12:30 |
U16 Merkez (A)-20- |
05. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
51 - 60 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
BURAK KARACA |
|
|
MELEK AKAN |
BURHAN ÇİÇEK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
22.11.2019
|
15:30 |
U16 Merkez (B)-46- |
05. Hafta |
GENÇLİK SPOR |
60 - 38 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
HALİME ERCİN |
|
|
PELİN TOPCU |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
HİMMET ÇAKMAK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (B)-48- |
05. Hafta |
BATI GENÇLİK (B) |
57 - 73 |
KUMLUCA BASKETBOL |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
AGİT AKINCI |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
ERKAN ALTINOK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
13:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-15- |
05. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
26 - 63 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (B)-45- |
05. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
55 - 30 |
ANTALYA ATLETİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HAKKI ÜNVER |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
HALİL ERDOĞAN |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
6.01.2020
|
18:30 |
U 16 MERKEZ FİNAL-13- |
05. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
47 - 38 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
HALİME ERCİN |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
BURHAN ÇİÇEK |
İRFAN YAŞAR |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
18:30 |
U 16 MERKEZ FİNAL-14- |
05. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
50 - 35 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
GÜNEY BİRLİK |
BURAK KARACA |
|
|
SEZEN AKSU |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Antalya Spor Salonu |
|
7.01.2020
|
20:00 |
U 16 MERKEZ FİNAL-15- |
05. Hafta |
GENÇLİK SPOR |
55 - 57 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
GÜNEY BİRLİK |
BURAK KARACA |
|
|
SEZEN AKSU |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Antalya Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
10:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-13- |
05. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
44 - 49 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
NERMİN İKİZ |
|
|
AHMET ULUS |
KEZİBAN KARTCA |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
|
Antalya Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
13:00 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-14- |
05. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
44 - 72 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HALİME ERCİN |
|
|
TUBA ÖZKIR |
FATMA MAFACAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
11.01.2020
|
14:30 |
U 16 (A) LİGİ FİNAL-15- |
05. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
43 - 68 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEKLER FİNAL GRUBU |
ANTALYA |
Antalya Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
BEYZA AKKAYA |
|
|
TUBA ÖZKIR |
FATMA MAFACAN |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Antalya Spor Salonu |
|
9.11.2019
|
12:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-18- |
06. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
34 - 32 |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-28- |
06. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
65 - 47 |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
SONER AK |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
NASUH ÜZER |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-26- |
06. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
100 - 64 |
KEPEZ BELEDİYE |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
|
|
SEZEN AKSU |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-27- |
06. Hafta |
İLK ADIM |
37 - 63 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
KAĞAN SÖNMEZ |
SONER AK |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
NASUH ÜZER |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
13.11.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-29- |
06. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
68 - 61 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
OGÜN CILIZ |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
|
|
SEZEN AKSU |
İLKAY ERDOĞAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
14.11.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-30- |
06. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
68 - 58 |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
MELİH BAĞLAR |
|
|
SEZEN AKSU |
KEZİBAN KARTCA |
ERKAN ALTINOK |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
17.11.2019
|
12:00 |
U16 Merkez (B)-51- |
06. Hafta |
KUMLUCA BASKETBOL |
44 - 54 |
GENÇLİK SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kumluca Spor Salonu
| |
NERMİN İKİZ |
AGİT AKINCI |
|
|
FATMA MAFACAN |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kumluca Spor Salonu |
|
21.11.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (B)-49- |
06. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (B) |
0 - 20 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
SİNEM UYSAL |
|
|
SEVCAN CELİL |
ERKAN BÜDÜN |
BURHAN ÇİÇEK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
21:00 |
U16 Merkez (A)-23- |
06. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
30 - 51 |
HEDEF 33 SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
MEHMET ÇARKCI |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
SEDA DİKER |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
09:30 |
U16 Merkez (A)-21- |
06. Hafta |
ANTALYA ATLETİK (A) |
52 - 55 |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ADNAN ŞENSES |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
BANU ÇETİN |
SEVCAN CELİL |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
14:00 |
U16 Merkez (A)-24- |
06. Hafta |
KEMER BASKETBOL |
63 - 41 |
LARA BASKETBOL SPOR |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
SİNEM UYSAL |
MELİH BAĞLAR |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
BURHAN ÇİÇEK |
VOLKAN YILDIZ |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
24.11.2019
|
18:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-17- |
06. Hafta |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
30 - 37 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
ENDER SÜMEN |
HALİME ERCİN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
MERYEM PEHLİVAN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (B)-50- |
06. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
68 - 71 |
GENÇ GELİŞİM (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
FATMA MAFACAN |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (B)-52- |
06. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
54 - 73 |
BATI GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
FATMA MAFACAN |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (A)-22- |
06. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
66 - 51 |
GENÇ GELİŞİM (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
HALİME ERCİN |
MELİH BAĞLAR |
|
|
BİLGE SÖZER |
NASUH ÜZER |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-16- |
06. Hafta |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
55 - 15 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HALİME ERCİN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
ERKAN BÜDÜN |
HALİL ERDOĞAN |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
13:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-20- |
07. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
20 - 50 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SONER AK |
|
|
FATMA MAFACAN |
KEZİBAN KARTCA |
HALİL ERDOĞAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
5.10.2019
|
18:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-19- |
07. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
61 - 57 |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
|
MELEK AKAN |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
10.11.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-21- |
07. Hafta |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
24 - 41 |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
SİNEM UYSAL |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
İLKAY ERDOĞAN |
FATMA MAFACAN |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
09:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-31- |
07. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
62 - 30 |
İLK ADIM |
U 16 ERKEK A LİGİ |
|
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HALİME ERCİN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
SEVCAN CELİL |
DEMET ÖZEN |
|
|
|
19.11.2019
|
11:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-32- |
07. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
61 - 51 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
BURAK KARACA |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
SEVCAN CELİL |
DEMET ÖZEN |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
12:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-33- |
07. Hafta |
KEPEZ BELEDİYE |
54 - 63 |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
HALİME ERCİN |
|
|
|
MELEK AKAN |
SEVCAN CELİL |
BUSE OĞUZ |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
19.11.2019
|
14:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-34- |
07. Hafta |
BATI GENÇLİK (A) |
67 - 74 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
HAKKI ÜNVER |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
MELEK AKAN |
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
26.11.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (A)-26- |
07. Hafta |
ANTALYA AKADEMİ GENÇLİK |
84 - 58 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
SONER AK |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
NASUH ÜZER |
KEZİBAN KARTCA |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
15:30 |
U16 Merkez (A)-28- |
07. Hafta |
HEDEF 33 SPOR |
80 - 41 |
KEMER BASKETBOL |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
SONER AK |
MELİH BAĞLAR |
|
|
MÜMÜNE YEŞİL |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
MELEK AKAN |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (A)-25- |
07. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (A) |
51 - 78 |
ANTALYA ATLETİK (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
VOLKAN YILDIZ |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
20:00 |
U16 Merkez (A)-27- |
07. Hafta |
LARA BASKETBOL SPOR |
54 - 57 |
ANTALYA DSİ SPOR (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ A GRUBU |
ANTALYA |
Döşemealtı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
HAKKI ÜNVER |
|
|
SEZEN AKSU |
NESLİHAN SÜTLÜ |
VOLKAN YILDIZ |
|
Döşemealtı Spor Salonu |
|
6.12.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-35- |
07. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
46 - 57 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
HALİL ERDOĞAN |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
09:30 |
U16 Merkez (B)-53- |
07. Hafta |
GENÇ GELİŞİM (B) |
79 - 29 |
ANTALYA ATLETİK (B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
MELİH BAĞLAR |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
FATMA MAFACAN |
ERKAN ALTINOK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
12:30 |
U16 Merkez (B)-54- |
07. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (B) |
32 - 57 |
KUMLUCA BASKETBOL |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
BURAK KARACA |
MELİH BAĞLAR |
|
|
TANSU BOZOK |
MERYEM PEHLİVAN |
MÜMÜNE YEŞİL |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
18:30 |
U16 Merkez (B)-55- |
07. Hafta |
BATI GENÇLİK (B) |
40 - 51 |
ANTALYA BASKETBOL (A) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
KAĞAN SÖNMEZ |
|
|
ŞÜKRAN KEPEZ |
SEDA DİKER |
PELİN TOPCU |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
9.12.2019
|
20:30 |
U16 Merkez (B)-56- |
07. Hafta |
GENÇLİK SPOR |
56 - 24 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(B) |
U 16 ERKEK MERKEZ LİGİ B GRUBU |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
KAĞAN SÖNMEZ |
|
|
ŞÜKRAN KEPEZ |
SEDA DİKER |
PELİN TOPCU |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
6.10.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-22- |
08. Hafta |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
55 - 32 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
OSMAN ÖZGÜR TATLIDİL |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
KÜBRA ÇEVİK |
ERKAN BÜDÜN |
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
12:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-23- |
08. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
47 - 15 |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
SEDA DİKER |
ŞÜKRAN KEPEZ |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-36- |
08. Hafta |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
47 - 72 |
KEPEZ BELEDİYE |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
KAĞAN SÖNMEZ |
|
|
SEZEN AKSU |
KEZİBAN KARTCA |
FATMA MAFACAN |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
27.11.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-37- |
08. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
91 - 28 |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Turgut Özal Spor Salonu
| |
YİĞİT GÖNÜLTAŞ |
KAĞAN SÖNMEZ |
|
|
SEZEN AKSU |
KEZİBAN KARTCA |
FATMA MAFACAN |
|
Kepez Turgut Özal Spor Salonu |
|
29.11.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-39- |
08. Hafta |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
64 - 21 |
İLK ADIM |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
SİNEM UYSAL |
|
|
BUSE OĞUZ |
SEDA DİKER |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
19:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-38- |
08. Hafta |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
70 - 34 |
BATI GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
TOLGA KOSTAK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
SEDA DİKER |
VOLKAN YILDIZ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
30.11.2019
|
21:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-40- |
08. Hafta |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
27 - 59 |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
TOLGA KOSTAK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
AYŞE GÜRTEKİN AKKOL |
SEDA DİKER |
VOLKAN YILDIZ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
15:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-24- |
08. Hafta |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
48 - 42 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
19.10.2019
|
11:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-27- |
09. Hafta |
SERİK BASKETBOL |
15 - 89 |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Serik 100.Yıl Spor Salonu
| |
SONER AK |
MELİH BAĞLAR |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
FATMA MAFACAN |
PELİN TOPCU |
|
Serik 100.Yıl Spor Salonu |
|
26.10.2019
|
14:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-26- |
09. Hafta |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
46 - 47 |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
HÜSEYİN ÇAMCI |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MÜZEYYEN TÜRKCAN |
SEDA DİKER |
ŞÜKRAN KEPEZ |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
18:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-41- |
09. Hafta |
BATI GENÇLİK (A) |
65 - 41 |
ANTALYA BAS. GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
HALİME ERCİN |
|
|
FATMA MAFACAN |
SEVCAN CELİL |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
5.12.2019
|
20:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-42- |
09. Hafta |
KEPEZ BELEDİYE |
73 - 55 |
ANTALYA BASKETBOL (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
ATİLLA DENİZ ÖZEN |
HALİME ERCİN |
|
|
FATMA MAFACAN |
SEVCAN CELİL |
BURÇİN ALBAYRAKOĞLU |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
19:30 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-43- |
09. Hafta |
OSMANLI GENÇLİK VE SPOR(A) |
73 - 51 |
MURATPAŞA BELEDİYESİ (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
HAMDİ KEREM ACUN |
HAKKI ÜNVER |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
SEDA DİKER |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
7.12.2019
|
21:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-44- |
09. Hafta |
ANTALYA DSİ SPOR (A) |
43 - 61 |
GELİŞİM GENÇLİK (B) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Çağlayan Spor Salonu
| |
HAKKI ÜNVER |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
EBRU BEKTAŞ |
SEDA DİKER |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Çağlayan Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
11:00 |
U 16 ERKEK (A) LİGİ-45- |
09. Hafta |
İLK ADIM |
45 - 75 |
GELİŞİM GENÇLİK (A) |
U 16 ERKEK A LİGİ |
ANTALYA |
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu
| |
|
MELİH BAĞLAR |
|
|
ELİF KÜBRA TÜRKCAN |
FATMA MAFACAN |
ERKAN ALTINOK |
|
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu |
|
8.12.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-25- |
09. Hafta |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
33 - 69 |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
HASAN İŞLEK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
İLKAY ERDOĞAN |
BURHAN ÇİÇEK |
KEZİBAN KARTCA |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
3.11.2019
|
17:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-29- |
10. Hafta |
GAZİPAŞA GENÇLERBİRLİĞİ |
36 - 20 |
SERİK BASKETBOL |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
PINAR ÇAĞLAYAN |
|
|
NESLİHAN SÜTLÜ |
SEVCAN CELİL |
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|
23.11.2019
|
10:00 |
U 16 DOĞU LİGİ-30- |
10. Hafta |
MANAVGAT GENÇ YILDIZLAR |
49 - 19 |
MANAVGAT BELEDİYE SPOR KLB. |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu
| |
MERİÇ HASTÜRK |
HAMDİ KEREM ACUN |
|
|
MELEK AKAN |
PELİN TOPCU |
HAKAN AKAN |
|
Manavgat Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu |
|
1.12.2019
|
18:30 |
U 16 DOĞU LİGİ-28- |
10. Hafta |
ALANYA ANADOLU YILDIZLARI |
41 - 40 |
ALANYA GENÇLİK VE SPOR |
U 16 ERKEK DOĞU LİGİ |
ANTALYA |
Alanya 75.Yıl Spor Salonu
| |
UMUT FURKAN ULUTAŞ |
BURAK KARACA |
|
|
NİLÜFER GÖK AKDAĞ |
SEVCAN CELİL |
NESLİHAN SÜTLÜ |
|
Alanya 75.Yıl Spor Salonu |
|