2018 - 2019 SEZONUNDA KATEGORİLERDE İLK 3 SIRAYI ALAN TAKIMLARIMIZA KUPA VE MADALYALARI 25 MAYIS 2019 CUMARTESİ GÜNÜ ATATÜRK SPOR SALONUNDA DÜZENLENEN TÖREN İLE TOPLAMDA 13 KATEGORİ VE 39 TAKIM KUPA VE MADALYALARINI ALDILAR.
GÜNÜN AÇILIŞ KONUŞMASINI İL TEMSİLCİSİ CENGİZ KAHRAMAN, YIL BOYUNCA EKİBİ İLE BİRLİKTE ELİNDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞTIKLARINI BELİRTTİ VE ÖNCE TEŞKİLATINA ARDINDAN HAKEMLERE, TAKIMLARA, ANTRENÖRLERE VE SPORCULARA TEŞEKKÜR ETTİ.
SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ ARDINDAN ÖDÜL TÖRENİNE GEÇİLDİ.
2018 - 2019 SEZONUNDA DERECEYE GİREN TAKIMLAR:
BÜYÜK ERKEKLER
1. İZMİT BASKETBOL İHTİSAS
2. GÜNEŞ GELİŞİM (KATILMADI)
3. KARAMÜRSEL GENÇLİK
Ödüllerini KASKF Başkanı Murat AYDINLI takdim etti.
U 18 ERKEKLER
1. KOCAELİ BŞB. KAĞIT SPOR (B)
2. KOCAELİ BŞB. KAĞIT SPOR (A)
3. GÖLCÜK BELEDİYE SPOR
Ödüllerini Okul Sporları Şube Müdürü Turgay BULUT takdim etti.
U 18 KIZLAR
1. KOCAELİ BASKET
2. İSTANBUL YILDIZLARI KÖRFEZ
3. İZMİT BELEDİYE SPOR
Ödüllerini Spor Şube Müdürü Engin YAŞAR takdim etti.
U 16 ERKEKLER
1. KOCAELİ BŞB. KAĞIT SPOR (A)
2. DERİNCE YENİKENT (A)
3. 23 NİSAN İÖO. (A)
Ödüllerini Kartepe Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Erol ARUTAN takdim etti.
U 16 KIZLAR
1. KOCAELİ BASKET
2. İSTANBUL YILDIZLARI KÖRFEZ
3. İZMİT BELEDİYE SPOR
Ödüllerini Çayırova Gençlik Spor İlçe Müdürü İbrahim ŞAHİN takdim etti.
U 14 ERKEKLER
1. KOCAELİ BASKET (A)
2. 23 NİSAN İÖO. (B)
3. DERİNCE YENİKENT (B)
Ödüllerini KASKF Yönetim kurulu üyesi Ertan DEMİRHAN takdim etti.
U 14 KIZLAR
1. İSTANBUL YILDIZLARI KÖRFEZ (A)
2. KOCAELİ BASKET (A)
3. SAĞLIKLI ANNELER MUTLU AİLELER
Ödüllerini Basketbol İl Hakem Kurulu Üyesi Serkan DAĞDELEN takdim etti.
U 12 ERKEKLER
1. GÖLCÜK BELEDİYE SPOR
2. KOCAELİ BASKET
3. GHSK
Ödüllerini Körfez Gençler Birliği Başkan yardımcısı Ali Osman BAŞ takdim etti.
U 12 KIZLAR
1. SAĞLIKLI ANNELER MUTLU AİLELER
2. KOCAELİ BASKET
3. İSTANBUL YILDIZLARI KÖRFEZ
Ödüllerini İl Hakem Kurulu Üyesi İsmet BAYRİ takdim etti.
U 11 ERKEKLER
1. KOCAELİ BASKET
2. DERİNCE YENİKENT (A)
3. HANİBAL SPOR
Ödüllerini Spor Şube Müdürü Engin YAŞAR takdim etti.
U 11 KIZLAR
1. SAĞLIKLI ANNELER MUTLU AİLELER
2. GHSK
3. KOCAELİ GELİŞİM
Ödüllerini eski basketbol tertip kurulu üyesi Mehmet TEMEL ve Saha Komiseri Cüneyt ERÇETİN takdim etti.
U 10 ERKEKLER
1. GÖLCÜK BELEDİYE SPOR
2. DERİNCE YENİKENT (A)
3. KOCAELİ GELİŞİM
Ödüllerini İl Hakem Kurulu Üyeleri Erkan KUYUMCU ve Mehmet ÇAKA takdim etti.
U 10 KIZLAR
1. GHSK
2. KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ (A)
3. KÖRFEZ GENÇLER BİRLİĞİ (B)
Ödüllerini Saha Komiseri Güney ŞEFKATLİ, Hayri VOLKAN, Müsabaka gözlemcisi Naim ÖZYEŞİLPINAR ve B klasman hakemi Samet ERDOĞAN takdim etti.
2018 - 2019 sezonunda liglere katılan tüm takımlarımızı kutluyor ve 2019 - 2020 sezonunda başarılar diliyoruz.
Kocaeli Basketbol İl Temsilciliği