Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

12.Hafta Programı 25 Kasım-01 Aralık 2023

19.11.2023

12.Hafta Programı 25 Kasım-01 Aralık 2023


12.Hafta Programı 
25 Kasım-01 Aralık 2023

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
25.11.2023 CUMARTESİ 10:00 BAYRAKLI BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ERASLAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U12 ERK B LİGİ D GR 01
25.11.2023 CUMARTESİ 11:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B FİGES SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U12 ERK B LİGİ H GR 03
25.11.2023 CUMARTESİ 13:00 TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U12 ERK B LİGİ A GR 02
25.11.2023 CUMARTESİ 14:30 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U12 ERK B LİGİ D GR 03
25.11.2023 CUMARTESİ 16:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U12 ERK B LİGİ A GR 04
25.11.2023 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 KIZ -B LİGİ 37
25.11.2023 CUMARTESİ 11:30 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U12 ERK B LİGİ B GR 03
25.11.2023 CUMARTESİ 13:00 KARŞIYAKA UĞUR SPOR KULÜBÜ İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U12 ERK B LİGİ F GR 03
25.11.2023 CUMARTESİ 14:30 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) CUMHURİYET SS. U12 ERK B LİGİ E GR 02
25.11.2023 CUMARTESİ 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U12 ERK -A LİGİ 01
25.11.2023 CUMARTESİ 10:00 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U12 ERK B LİGİ C GR 04
25.11.2023 CUMARTESİ 12:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U12 ERK B LİGİ E GR 03
25.11.2023 CUMARTESİ 14:00 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ ÜST 41
25.11.2023 CUMARTESİ 10:00 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U12 ERK B LİGİ G GR 03
25.11.2023 CUMARTESİ 11:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U12 ERK B LİGİ H GR 02
25.11.2023 CUMARTESİ 13:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A BALÇOVA SS. U14 ERK -A LİG -85
25.11.2023 CUMARTESİ 14:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U10 ERK.-A LİGİ 02
25.11.2023 CUMARTESİ 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U11 ERK B LİGİ F GR 01
26.11.2023 PAZAR 10:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -88
26.11.2023 PAZAR 11:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -90
26.11.2023 PAZAR 13:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ PETKİM SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U11 ERK -A LİGİ 01
26.11.2023 PAZAR 14:30 PETKİM SPORKULÜBÜ-A İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -86
26.11.2023 PAZAR 16:00 ERASLAN SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) CUMHURİYET SS. U11 ERK B LİGİ F GR 04
26.11.2023 PAZAR 10:00 MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ GAZİEMİR SS. U12 ERK B LİGİ B GR 01
26.11.2023 PAZAR 11:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U12 ERK B LİGİ B GR 02
26.11.2023 PAZAR 13:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR SS. U14 ERK -A LİG -89
26.11.2023 PAZAR 10:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL-B BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U12 ERK B LİGİ C GR 03
26.11.2023 PAZAR 11:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U12 ERK B LİGİ C GR 01
26.11.2023 PAZAR 13:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 KIZ ÜST 39
26.11.2023 PAZAR 14:30 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U12 KIZ A GR 01
26.11.2023 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A YENİ KARŞIYAKA YALI ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -A LİG -87
27.11.2023 PAZARTESİ 18:30 EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -65
27.11.2023 PAZARTESİ 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -62
27.11.2023 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U18 ERK -A LİGİ -64
27.11.2023 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. DERNEĞİ CUMHURİYET SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-80
27.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ -A LİGİ-22
27.11.2023 PAZARTESİ 20:00 GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ B LİG-16
27.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-76
27.11.2023 PAZARTESİ 20:00 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-77
27.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-78
27.11.2023 PAZARTESİ 20:00 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -63
28.11.2023 SALI 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -61
28.11.2023 SALI 20:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -58
28.11.2023 SALI 18:30 PETKİM SPOR KULÜBÜ -A BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -59
28.11.2023 SALI 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A GAZİEMİR SS. U16 ERK.-B LİGİ H GR -8
28.11.2023 SALI 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U21 ERKEK B LİGİ 8
28.11.2023 SALI 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A FİGES SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 KIZ -A LİG-44
28.11.2023 SALI 20:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 KIZ -A LİG-43
28.11.2023 SALI 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 28
28.11.2023 SALI 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -66
29.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-42
29.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-41
29.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ FİGES SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 30
29.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-B CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 26
29.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -12
29.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -B BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ E GR -13
29.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-81
29.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-84
30.11.2023 PERŞEMBE 18:30 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-82
30.11.2023 PERŞEMBE 20:00 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ C GR 27
30.11.2023 PERŞEMBE 18:30 PETKİM SPOR KULÜBÜ -A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -77
30.11.2023 PERŞEMBE 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ C GR -12
30.11.2023 PERŞEMBE 20:00 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ H GR -10
30.11.2023 PERŞEMBE 18:30 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -78
30.11.2023 PERŞEMBE 20:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -B- SİBA SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ E GR -8
30.11.2023 PERŞEMBE 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U16 ERK.-B LİGİ A GR -14
30.11.2023 PERŞEMBE 20:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U16 ERK.-B LİGİ G GR -5
1.12.2023 CUMA 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U21 ERK -A LİGİ -8
1.12.2023 CUMA 20:00 GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -73
1.12.2023 CUMA 18:30 BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -74
1.12.2023 CUMA 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -76
1.12.2023 CUMA 18:30 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 35
1.12.2023 CUMA 20:00 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -5
1.12.2023 CUMA 18:30 YEŞİLYURT SPOR YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-83
1.12.2023 CUMA 20:00 ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U16 ERK.-B LİGİ G GR -8

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE