Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

11.Hafta Programı 18-24 Kasım 2023

15.11.2023

11.Hafta Programı 18-24 Kasım 2023


11.Hafta Programı
18-24 Kasım 2023

 

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
18.11.2023 CUMARTESİ 10:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG F GR 33
18.11.2023 CUMARTESİ 11:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U10 ERK -B LİGİ A GR 01
18.11.2023 CUMARTESİ 13:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-A ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG H GR 26
18.11.2023 CUMARTESİ 14:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 KIZ -B LİGİ 34
18.11.2023 CUMARTESİ 16:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -A İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG A GR 32
18.11.2023 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -75
18.11.2023 CUMARTESİ 11:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -82
18.11.2023 CUMARTESİ 13:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -79
18.11.2023 CUMARTESİ 14:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U12 ERK B LİGİ A GR 03
18.11.2023 CUMARTESİ 16:00 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG D GR 27
18.11.2023 CUMARTESİ 10:00 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U11 KIZ -B LİGİ 01
18.11.2023 CUMARTESİ 10:00 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG B GR 28
18.11.2023 CUMARTESİ 11:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U10 KIZ B GR 04
18.11.2023 CUMARTESİ 13:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ ÜST 37
18.11.2023 CUMARTESİ 14:30 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG G GR 28
18.11.2023 CUMARTESİ 16:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG H GR 28
18.11.2023 CUMARTESİ 10:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG F GR 26
18.11.2023 CUMARTESİ 11:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- YENİ KARŞIYAKA YALI BALÇOVA SS. U14 ERK -A LİG -80
18.11.2023 CUMARTESİ 13:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U11 ERK -A LİGİ 04
18.11.2023 CUMARTESİ 14:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U11 ERK B LİGİ A GR 03
18.11.2023 CUMARTESİ 16:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ -B- BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG H GR 30
19.11.2023 PAZAR 10:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 ERK -B LİGİ C GR 21
19.11.2023 PAZAR 12:00 İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. BÜYÜK ERK -A LİGİ-63
19.11.2023 PAZAR 14:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 ERK -A LİGİ -52
19.11.2023 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK S.S. U18 ERK -A LİGİ -50
19.11.2023 PAZAR 10:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A FİGES SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 KIZ ÜST 40
19.11.2023 PAZAR 11:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U12 KIZ A GR 04
19.11.2023 PAZAR 17:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U10 ERK.-A LİGİ 03
19.11.2023 PAZAR 18:30 PETKİM SPORKULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -81
19.11.2023 PAZAR 10:00 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U16 KIZ B LİG 26
19.11.2023 PAZAR 11:30 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG F GR 28
19.11.2023 PAZAR 13:00 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. U12 ERK -A LİGİ 03
19.11.2023 PAZAR 14:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. U14 ERK -A LİG -83
19.11.2023 PAZAR 16:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR SS. U14 ERK -A LİG -84
19.11.2023 PAZAR 10:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG A GR 38
19.11.2023 PAZAR 12:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ PETKİM SPOR KULÜBÜ -B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG D GR 32
19.11.2023 PAZAR 14:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U11 ERK B LİGİ A GR 01
19.11.2023 PAZAR 16:00 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG B GR 27
20.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -61
20.11.2023 PAZARTESİ 20:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -128
20.11.2023 PAZARTESİ 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -64
20.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -65
20.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ -A LİGİ-19
20.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ -A LİGİ-20
20.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-66
20.11.2023 PAZARTESİ 20:00 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-69
20.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -55
20.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-68
21.11.2023 SALI 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ B GR 28
21.11.2023 SALI 20:00 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ YEŞİLYURT SPOR VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-70
21.11.2023 SALI 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B PETKİM SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -A LİGİ -60
21.11.2023 SALI 18:30 ROTA KOLEJİ BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 28
21.11.2023 SALI 20:00 İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 25
21.11.2023 SALI 18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 KIZ B LİG 38
21.11.2023 SALI 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U18 KIZ B LİG-19
21.11.2023 SALI 18:30 EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -58
21.11.2023 SALI 20:00 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BOSSAN SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -56
22.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ-B BORNOVA SPORTİF SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ E GR -9
22.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 30
22.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 30
22.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 29
22.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ E GR -10
22.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U18 KIZ B LİG-17
22.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 29
22.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZMİR DOSTSPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 26
23.11.2023 PERŞEMBE 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -70
23.11.2023 PERŞEMBE 20:00 GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -68
23.11.2023 PERŞEMBE 18:30 YEŞİLYURT SPOR EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-75
23.11.2023 PERŞEMBE 18:30 FİGES SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U18 KIZ B LİG-20
23.11.2023 PERŞEMBE 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) ÇİĞLİ İZTİK SS. BÜYÜK ERK -B LİGİ-6
23.11.2023 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -71
23.11.2023 PERŞEMBE 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ -A İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -72
23.11.2023 PERŞEMBE 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 25
23.11.2023 PERŞEMBE 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 27
24.11.2023 CUMA 18:30 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ C GR 30
24.11.2023 CUMA 20:00 İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) YELKİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-71
24.11.2023 CUMA 18:30 BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -69
24.11.2023 CUMA 20:00 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. DERNEĞİ CUMHURİYET SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-74
24.11.2023 CUMA 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 25
24.11.2023 CUMA 20:00 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-40
24.11.2023 CUMA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U16 ERK -A LİG -67
24.11.2023 CUMA 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-72
 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE