Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

10.Hafta Programı 11-17 Kasım 2023

05.11.2023

10.Hafta Programı 11-17 Kasım 2023


10.Hafta Programı
11-17 Kasım 2023

 

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
11.11.2023 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG F GR 29
11.11.2023 CUMARTESİ 12:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B EGE ELİT SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG D GR 30
11.11.2023 CUMARTESİ 14:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -A LİG -70
11.11.2023 CUMARTESİ 16:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG C GR 30
11.11.2023 CUMARTESİ 10:00 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG D GR 26
11.11.2023 CUMARTESİ 11:30 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -69
11.11.2023 CUMARTESİ 13:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -67
11.11.2023 CUMARTESİ 14:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG A GR 35
11.11.2023 CUMARTESİ 16:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL -B- MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-B- CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG G GR 30
11.11.2023 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- MENEMEN SS. U14 ERK -A LİG -72
11.11.2023 CUMARTESİ 11:30 YENİ KARŞIYAKA YALI EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U14 ERK -A LİG -68
DEPLASMANLI LİG MÜSABAKASI
11.11.2023 CUMARTESİ 16:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U14 KIZ ÜST 34
11.11.2023 CUMARTESİ 18:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U14 ERK -B LİG H GR 29
11.11.2023 CUMARTESİ 10:00 İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 27
11.11.2023 CUMARTESİ 12:00 İZMİR DOST SPORKULÜBÜ EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ.-A HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG C GR 26
11.11.2023 CUMARTESİ 14:00 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG A GR 34
11.11.2023 CUMARTESİ 16:00 ŞİRİNYER DORUK SPOR AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG H GR 24
11.11.2023 CUMARTESİ 10:00 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -B YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG C GR 28
11.11.2023 CUMARTESİ 12:00 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG A GR 36
11.11.2023 CUMARTESİ 14:00 GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG B GR 26
11.11.2023 CUMARTESİ 16:00 SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG E GR 27
12.11.2023 PAZAR 10:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 KIZ ÜST 36
12.11.2023 PAZAR 11:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG C GR 27
12.11.2023 PAZAR 13:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG G GR 29
12.11.2023 PAZAR 14:30 PETKİM SPORKULÜBÜ-A İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -71
12.11.2023 PAZAR 16:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG D GR 29
12.11.2023 PAZAR 10:00 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG C GR 29
12.11.2023 PAZAR 11:30 YELKİ SPOR KULÜBÜ AMİRALLER SPOR KULÜBÜ -B GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG B GR 30
12.11.2023 PAZAR 13:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG B GR 29
12.11.2023 PAZAR 10:00 FİGES SPOR KULÜBÜ İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG E GR 26
12.11.2023 PAZAR 12:00 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ FİGES SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ ÜST 35
12.11.2023 PAZAR 14:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG H GR 27
12.11.2023 PAZAR 16:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG F GR 27
12.11.2023 PAZAR 10:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG G GR 27
12.11.2023 PAZAR 12:00 ANKA BASK SPOR KULÜBÜ EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG E GR 28
12.11.2023 PAZAR 14:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG E GR 29
12.11.2023 PAZAR 16:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 KIZ -B LİGİ 38
13.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U21 ERK -A LİGİ -9
13.11.2023 PAZARTESİ 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -53
13.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 KIZ -A LİGİ-21
13.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 22
13.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ D GR -7
13.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-B BATI BASKETBOL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ E GR -6
13.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. U18 ERK -A LİGİ -49
13.11.2023 PAZARTESİ 20:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 24
13.11.2023 PAZARTESİ 18:30 EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -51
13.11.2023 PAZARTESİ 20:00 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ C GR 23
13.11.2023 PAZARTESİ 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -50
13.11.2023 PAZARTESİ 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -52
14.11.2023 SALI 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ D GR 21
14.11.2023 SALI 20:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK YEŞİLYURT SPOR VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-64
14.11.2023 SALI 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) CUMHURİYET SS. U21 ERKEK B LİGİ 9
14.11.2023 SALI 18:30 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 23
14.11.2023 SALI 20:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B TİRE BELEDİYE SPOR GAZİEMİR SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 29
14.11.2023 SALI 18:30 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U18 KIZ B LİG-13
14.11.2023 SALI 20:00 YENİ KARŞIYAKA YALI 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -A LİG -73
14.11.2023 SALI 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. DERNEĞİ HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-62
14.11.2023 SALI 20:00 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B EGE ELİT SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 25
14.11.2023 SALI 18:30 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK MENEMEN SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 21
14.11.2023 SALI 20:00 İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-63
15.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ D GR -10
15.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ A GR -7
15.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -74
15.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 30
15.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 KIZ B LİG 28
15.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ELİT SPORKULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ D GR -9
15.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 27
15.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- HALKAPINAR BÜYÜK SS. U14 ERK -A LİG -78
15.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U14 ERK -A LİG -75
15.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 20
15.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 PETKİM SPORKULÜBÜ-A İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U14 ERK -A LİG -76
15.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -54
16.11.2023 PERŞEMBE 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -57
16.11.2023 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U21 ERKEK B LİGİ 7
16.11.2023 PERŞEMBE 18:30 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -56
16.11.2023 PERŞEMBE 18:30 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 KIZ -A LİG-33
16.11.2023 PERŞEMBE 20:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KUL -B BOSSAN SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ E GR -7
16.11.2023 PERŞEMBE 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -60
16.11.2023 PERŞEMBE 20:00 İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 19
16.11.2023 PERŞEMBE 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK BALÇOVA SS. BÜYÜK ERK -B LİGİ-8
16.11.2023 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA SS. U16 KIZ -A LİG-36
17.11.2023 CUMA 18:30 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ C GR 24
17.11.2023 CUMA 20:00 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-65
17.11.2023 CUMA 18:30 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 27
17.11.2023 CUMA 20:00 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ FİGES SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U16 KIZ -A LİG-34
17.11.2023 CUMA 18:30 PETKİM SPOR KULÜBÜ -A BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U16 ERK -A LİG -59
17.11.2023 CUMA 20:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U16 ERK -A LİG -58
17.11.2023 CUMA 18:30 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-35
17.11.2023 CUMA 20:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ B LİG-15
17.11.2023 CUMA 18:30 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A BALÇOVA SS. U16 ERK -A LİG -55
17.11.2023 CUMA 20:00 ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 25

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE