Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

9.Hafta Programı 04-10 Kasım 2023

30.10.2023

9.Hafta Programı 04-10 Kasım 2023


9.Hafta Programı

04-10 Kasım 2023

TARİH GÜN SAAT A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
4.11.2023 CUMARTESİ 10:00 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A ÖZEL OLUŞUM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG H GR 22
4.11.2023 CUMARTESİ 12:00 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -A EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG E GR 30
4.11.2023 CUMARTESİ 14:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG D GR 23
4.11.2023 CUMARTESİ 16:00 SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG E GR 21
4.11.2023 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B YENİ KARŞIYAKA YALI CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -63
4.11.2023 CUMARTESİ 12:00 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 KIZ ÜST 31
4.11.2023 CUMARTESİ 14:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -62
4.11.2023 CUMARTESİ 16:00 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ -B- MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG H GR 25
4.11.2023 CUMARTESİ 10:00 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SK-B PETKİM SPOR KULÜBÜ -B MENEMEN SS. U14 ERK -B LİG D GR 28
4.11.2023 CUMARTESİ 12:00 İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-A FİGES SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U14 KIZ ÜST 30
4.11.2023 CUMARTESİ 14:00 BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U14 KIZ ÜST 29
4.11.2023 CUMARTESİ 16:00 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U14 ERK -A LİG -61
4.11.2023 CUMARTESİ 10:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ -B LİGİ 33
4.11.2023 CUMARTESİ 12:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 29
4.11.2023 CUMARTESİ 14:00 ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 31
4.11.2023 CUMARTESİ 16:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SPOR VE YELKEN KUL -B- ÇEŞME BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG G GR 24
4.11.2023 CUMARTESİ 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-A EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG G GR 22
4.11.2023 CUMARTESİ 12:00 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG F GR 22
4.11.2023 CUMARTESİ 14:00 TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U16 KIZ B LİG 17
4.11.2023 CUMARTESİ 16:00 EGE ELİT SPOR KULÜBÜ TAKEV SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG D GR 25
5.11.2023 PAZAR 10:00 OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ ERASLAN SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U14 ERK -B LİG G GR 21
5.11.2023 PAZAR 12:00 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- HALKAPINAR BÜYÜK SS. U14 ERK -A LİG -65
5.11.2023 PAZAR 14:00 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U14 ERK -A LİG -64
5.11.2023 PAZAR 16:00 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U14 KIZ ÜST 32
5.11.2023 PAZAR 10:00 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG G GR 23
5.11.2023 PAZAR 12:00 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG H GR 21
5.11.2023 PAZAR 14:00 BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-B EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG F GR 21
5.11.2023 PAZAR 16:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A PETKİM SPORKULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -66
5.11.2023 PAZAR 10:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U16 KIZ B LİG 32
5.11.2023 PAZAR 11:30 BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG B GR 21
5.11.2023 PAZAR 13:00 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG B GR 23
5.11.2023 PAZAR 10:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ -B LİGİ 31
5.11.2023 PAZAR 12:00 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ-B TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG F GR 23
5.11.2023 PAZAR 14:00 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ -B LİGİ 25
5.11.2023 PAZAR 16:00 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG A GR 27
5.11.2023 PAZAR 10:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG A GR 33
5.11.2023 PAZAR 12:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG H GR 23
5.11.2023 PAZAR 14:00 İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 KIZ -B LİGİ 39
5.11.2023 PAZAR 16:00 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -B- TEK HEDEF SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG G GR 25
6.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ YEŞİLYURT SPOR HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-58
6.11.2023 PAZARTESİ 20:00 YELKİ SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-57
6.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-B BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 22
6.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ -A- DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A CUMHURİYET SS. U18 ERK -A LİGİ -48
6.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK SK TORBALI GELİŞİM SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ B GR -9
6.11.2023 PAZARTESİ 20:00 BOSSAN SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ B LİG-11
6.11.2023 PAZARTESİ 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-60
6.11.2023 PAZARTESİ 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. DERNEĞİ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-56
6.11.2023 PAZARTESİ 18:30 ROTA KOLEJİ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ A GR 21
6.11.2023 PAZARTESİ 20:00 İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-59
6.11.2023 PAZARTESİ 18:30 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -43
6.11.2023 PAZARTESİ 20:00 FİGES SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 24
7.11.2023 SALI 18:30 KARŞIYAKA BELEDİYE SPORKULÜBÜ İZMİR DOSTSPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ B GR 21
7.11.2023 SALI 20:00 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -B LİGİ B GR 22
7.11.2023 SALI 18:30 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 19
7.11.2023 SALI 18:30 EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. U18 ERK -A LİGİ -44
7.11.2023 SALI 20:00 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ TİRE BELEDİYE SPOR GAZİEMİR SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 24
7.11.2023 SALI 18:30 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -A LİG -77
7.11.2023 SALI 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SK İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -6
7.11.2023 SALI 18:30 İZMİR KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 20
7.11.2023 SALI 20:00 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B BOSSAN SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -A LİGİ -46
7.11.2023 SALI 18:30 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -45
7.11.2023 SALI 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -47
8.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -6
8.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 FİGES SPOR KULÜBÜ YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASK. SK HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ B GR -10
8.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -51
8.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 23
8.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ GUTS SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -8
8.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KUL İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -5
8.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK (EGE GENÇ BASKETBOL SK) MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U21 ERK -A LİGİ -7
8.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -B LİGİ-7
8.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK EGE ELİT SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 20
8.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U21 ERKEK B LİGİ 6
8.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 22
8.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) MENEMEN SS. U21 ERK -A LİGİ -4
9.11.2023 PERŞEMBE 18:30 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 KIZ -A LİG-30
9.11.2023 PERŞEMBE 20:00 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -53
9.11.2023 PERŞEMBE 18:30 İZMİR DOST SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. BÜYÜK ERK -B LİGİ-9
9.11.2023 PERŞEMBE 18:30 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U18 KIZ B LİG-12
9.11.2023 PERŞEMBE 20:00 ZÜBEYDE HANIM EĞİTİM KURUMLARI SK MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ B GR -8
9.11.2023 PERŞEMBE 18:30 ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 19
9.11.2023 PERŞEMBE 20:00 PETKİM SPOR KULÜBÜ -A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -52
9.11.2023 PERŞEMBE 18:30 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 20
9.11.2023 PERŞEMBE 20:00 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U16 KIZ -A LİG-32
10.11.2023 CUMA 18:30 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -A LİGİ-54
10.11.2023 CUMA 20:00 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -49
10.11.2023 CUMA 18:30 MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -50
10.11.2023 CUMA 20:00 MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 23
10.11.2023 CUMA 18:30 FİGES SPOR KULÜBÜ İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U16 KIZ -A LİG-29
10.11.2023 CUMA 20:00 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U16 ERK -A LİG -54
10.11.2023 CUMA 18:30 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ C GR -8
10.11.2023 CUMA 20:00 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-31
10.11.2023 CUMA 18:30 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-53
10.11.2023 CUMA 20:00 ANKA BASK SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U16 ERK.-B LİGİ C GR -7

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE