Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

8.Hafta Programı 28 Ekim - 03 Kasım 2023

30.10.2023

8.Hafta Programı 28 Ekim - 03 Kasım 2023


8.Hafta Programı

28 Ekim - 03 Kasım 2023

TARİH GÜN SAAT MAÇ NO A TAKIMI B TAKIMI SALON KTG
28.10.2023 CUMARTESİ 10:00 BVB3025 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B BANDIRMA İZMİR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG A GR 30
28.10.2023 CUMARTESİ 12:00 İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 KIZ -B LİGİ 30
28.10.2023 CUMARTESİ 14:00 BVB3730 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -A LİG -54
28.10.2023 CUMARTESİ 16:00 BVB3774 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ -B- İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U14 ERK -B LİG H GR 19
28.10.2023 CUMARTESİ 10:00 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ BAYRAKLI BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 KIZ -B LİGİ 27
28.10.2023 CUMARTESİ 12:00 BVB3027 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG A GR 28
28.10.2023 CUMARTESİ 14:00 BVB3710 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -49
28.10.2023 CUMARTESİ 16:00 BVB3290 ERASLAN SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG F GR 24
28.10.2023 CUMARTESİ 10:00 BVB3731 PETKİM SPORKULÜBÜ-A YENİ KARŞIYAKA YALI MENEMEN SS. U14 ERK -A LİG -53
28.10.2023 CUMARTESİ 11:30 BVB3728 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U14 ERK -A LİG -51
28.10.2023 CUMARTESİ 16:00 BVA870 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A BERGAMA MOTORSİKLET SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U14 KIZ -A LİG 26
28.10.2023 CUMARTESİ 17:30 MENEMEN BELEDİYESİ GENÇLİK EĞT VE SPOR KUL İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U14 KIZ -B LİGİ 32
28.10.2023 CUMARTESİ 10:00 BVA899 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ -A LİG 27
28.10.2023 CUMARTESİ 12:00 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ -B LİGİ 28
28.10.2023 CUMARTESİ 14:00 BVB3048 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B KEMALPAŞA BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG A GR 29
28.10.2023 CUMARTESİ 16:00 ÖDEMİŞ BELEDİYE SPOR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 KIZ -B LİGİ 26
28.10.2023 CUMARTESİ 10:00 BVB3079 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG C GR 25
28.10.2023 CUMARTESİ 12:00 BVB3522 YELKİ SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG B GR 24
28.10.2023 CUMARTESİ 14:00 BVB3082 TED İZMİR KOLEJİ SANAT DENİZCİLİK GSK -B EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ.-A BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG C GR 22
28.10.2023 CUMARTESİ 16:00 BVB3080 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-A YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U14 ERK -B LİG C GR 24
29.10.2023 PAZAR 13:00 BVA897 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ FİGES SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U14 KIZ -A LİG 25
29.10.2023 PAZAR 14:30 BVB3029 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG A GR 26
29.10.2023 PAZAR 16:00 BVB3521 AMİRALLER SPOR KULÜBÜ -B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG B GR 25
29.10.2023 PAZAR 17:30 BVB3137 FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SK-B İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG D GR 22
29.10.2023 PAZAR 19:00 BVB3191 İZMİR GÖKSU SPOR KULÜBÜ-B İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ-A CUMHURİYET SS. U14 ERK -B LİG E GR 23
29.10.2023 PAZAR 13:00 BVB3524 EGE ATLETİK SPOR KULÜBÜ MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG B GR 22
29.10.2023 PAZAR 14:30 BVB3729 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A GAZİEMİR SS. U14 ERK -A LİG -50
29.10.2023 PAZAR 16:00 BVB3534 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG B GR 17
29.10.2023 PAZAR 17:30 BVA872 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK GAZİEMİR SS. U14 KIZ -A LİG 28
29.10.2023 PAZAR 19:00 BVB3303 TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B GAZİEMİR SS. U14 ERK -B LİG F GR 16
29.10.2023 PAZAR 13:00 BVB3192 ANKA BASK SPOR KULÜBÜ İZMİR EBA SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG E GR 22
29.10.2023 PAZAR 14:30 BOSSAN SPOR KULÜBÜ GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 23
29.10.2023 PAZAR 16:00 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ B LİG 24
29.10.2023 PAZAR 17:30 BVB3773 MAVİŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ AS SPORTİF GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG H GR 20
29.10.2023 PAZAR 19:00 BVB3081 YILDIZLAR TOPLULUĞU ALL STAR BASKETBOL SK ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U14 ERK -B LİG C GR 23
29.10.2023 PAZAR 13:00 BVB3636 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -A LİG -52
29.10.2023 PAZAR 14:30 BVB3135 MAVİŞEHİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ-B PETKİM SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG D GR 24
29.10.2023 PAZAR 16:00 BVB3189 EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG E GR 25
29.10.2023 PAZAR 17:30 BVB3083 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG C GR 21
29.10.2023 PAZAR 19:00 BVB3190 EGE GENÇLİK BASKETBOL SK -A EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -B LİG E GR 24
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 AUK2155 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ İZMİR DOSTSPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 16
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUH673 YEŞİLYURT SPOR YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-52
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 AUI444 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ CUMHURİYET SS. U18 KIZ -A LİGİ-17
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUH670 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK İZMİR GENÇLİK SK (KARŞIYAKA SPORTİF BASKETBOL) CUMHURİYET SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-55
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 AUI443 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ TORBALI METROPOLİS SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ -A LİGİ-16
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUI460 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ -A LİGİ-18
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 AUH672 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ YELKİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-53
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUH671 GAZİEMİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. BÜYÜK ERK -A LİGİ-54
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 AUK1933 BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -37
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUK1964 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -39
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 AUK1965 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -38
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUK1963 PETKİM SPOR KULÜBÜ MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -40
30.10.2023 PAZARTESİ 18:30 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ YENİ KARŞIYAKA YALI SPOR ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ F GR -7
30.10.2023 PAZARTESİ 20:00 AUI494 FİGES SPOR KULÜBÜ İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U18 KIZ B LİG-14
31.10.2023 SALI 18:30 AUR2594 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ-B VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK.-B LİGİ A GR -6
31.10.2023 SALI 20:00 AUK1962 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U18 ERK -A LİGİ -41
31.10.2023 SALI 18:30 BVB3716 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -56
31.10.2023 SALI 18:30 BVB3637 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -A LİG -55
31.10.2023 SALI 20:00 ÖDEMİŞ BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ D GR -8
31.10.2023 SALI 18:30 İZMİR DSİ SPOR KULÜBÜ TİRE HALK EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜ GAZİEMİR SS. U16 KIZ B LİG 19
31.10.2023 SALI 20:00 BVB3744 İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ SP VE YELK KULÜBÜ -A- MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ -A- GAZİEMİR SS. U14 ERK -A LİG -57
31.10.2023 SALI 18:30 AUR3087 KARŞIYAKA BASKETBOL YILDIZLARI SPOR KUL. OLUŞUM BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ B GR -7
31.10.2023 SALI 20:00 AUK2081 TİRE BELEDİYE SPOR BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ A GR 18
31.10.2023 SALI 18:30 AUP718 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A FUNDAMENTAL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U16 KIZ -A LİG-27
31.10.2023 SALI 20:00 AUK1894 DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK)-A GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U18 ERK -A LİGİ -42
1.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 AUP689 İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ FİGES SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-26
1.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 AUI504 EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U18 KIZ B LİG-9
1.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 BVB3717 PETKİM SPORKULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -60
1.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 BVB3718 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK-B CUMHURİYET SS. U14 ERK -A LİG -59
1.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 AUR2585 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -B EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ A GR -9
1.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 BVB3719 EGE ASİST BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A- YENİ KARŞIYAKA YALI ÇİĞLİ İZTİK SS. U14 ERK -A LİG -58
1.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 AUR2957 KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U16 ERK -A LİG -47
1.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 AUK2010 İZMİR YENİ NESİL SPOR KULÜBÜ EGE ASİST GENÇLİK SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 17
1.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 AUK2223 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-A BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 14
1.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 İZMİR ARTI SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-B BALÇOVA SS. U16 KIZ B LİG 18
1.11.2023 ÇARŞAMBA 18:30 AUR3037 EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-A KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U16 ERK -A LİG -46
1.11.2023 ÇARŞAMBA 20:00 AUR3104 BERGAMA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK EGE ASİST SPOR KULÜBÜ-B MENEMEN SS. U16 ERK.-B LİGİ B GR -6
2.11.2023 PERŞEMBE 18:30 YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-B DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ(EGE DEMİR SK) VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS BÜYÜK ERK -B LİGİ-2
2.11.2023 PERŞEMBE 20:00 DFV623 İZMİR ADA KOLEJİ AKADEMİ SPOR KULÜBÜ BOSSAN SPOR KULÜBÜ VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U21 ERK -A LİGİ -6
2.11.2023 PERŞEMBE 18:30 AUR3038 PETKİM SPOR KULÜBÜ -A GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A CUMHURİYET SS. U16 ERK -A LİG -45
2.11.2023 PERŞEMBE 18:30 ATA SMYRNA SPOR KULÜBÜ-A AMİRALLER SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ-A ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ G GR -7
2.11.2023 PERŞEMBE 20:00 AUR2762 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL İHTİSAS SK-A BANDIRMA İZMİR İHTİSAS SPOR KUL-B ÇİĞLİ İZTİK SS. U16 ERK.-B LİGİ C GR -9
2.11.2023 PERŞEMBE 18:30 AUK1990 KARŞIYAKA ALBATROS SPOR KULÜBÜ YARIMADA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ-A HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 15
2.11.2023 PERŞEMBE 20:00 AUK2009 İZMİR EFE SPOR KULÜBÜ-B EGE ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ-B HALKAPINAR BÜYÜK SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 18
2.11.2023 PERŞEMBE 18:30 AUK2221 BATI BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE GENÇLİK BASKETBOL SK-B BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 16
2.11.2023 PERŞEMBE 20:00 AUK2025 ATA YAHŞİ SPOR KULÜBÜ BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ C GR 13
3.11.2023 CUMA 18:30 AUR2946 BEST GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-A MAVİŞEHİR SPOR KULÜBÜ-A VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U16 ERK -A LİG -43
3.11.2023 CUMA 20:00 DFV685 İZMİR EGE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK VALİ HÜSEYİN ÖĞÜTCEN SS U21 ERKEK B LİGİ 5
3.11.2023 CUMA 18:30 AUK2200 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR ALTINAY SPOR KULUBÜ CUMHURİYET SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 15
3.11.2023 CUMA 20:00 AUP716 İZMİR YÜKSELİŞ SPOR KULÜBÜ-A İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK-A CUMHURİYET SS. U16 KIZ -A LİG-25
3.11.2023 CUMA 18:30 AUR3039 İZMİR BAHÇEŞEHİR OKULLARI SPOR KULÜBÜ-A DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ-A MENEMEN SS. U16 ERK -A LİG -44
3.11.2023 CUMA 20:00 AUR3040 BİLNET KARŞIYAKA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ GELİŞİM KOLEJİ SPOR KULÜBÜ MENEMEN SS. U16 ERK -A LİG -48
3.11.2023 CUMA 18:30 EGE SHARK SPORTİF YATIRIMLAR AŞ. GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 ERK.-B LİGİ D GR -6
3.11.2023 CUMA 20:00 AUP691 İZMİR EGE GELİŞİM SPOR KULÜBÜ-B DEMİR AMİRALLER SPOR KULÜBÜ HALKAPINAR KÜÇÜK SS. U16 KIZ -A LİG-28
3.11.2023 CUMA 18:30 AUK2153 GÖZTEPE BASKETBOL SPOR KULÜBÜ EGE ZİRVE SPOR KULÜBÜ BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ B GR 18
3.11.2023 CUMA 20:00 AUK2235 9 EYLÜL İZMİR BASKETBOL SPOR KULÜBÜ -A SİBA SPOR KULÜBÜ (SMAÇ İZMİR BASK.AKADEMİ) BALÇOVA SS. U18 ERK -B LİGİ D GR 13

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE