Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Liglerden İhraç Olan Kulüp Takımları

04.02.2020

Liglerden İhraç Olan Kulüp Takımları


Liglerden İhraç Olan Kulüp Takımları

S/N KULÜP ADI KATEGORİSİ/GRUBU 1. ÇIKMADIĞI TARİH 2. ÇIKMADIĞI  TARİH
1 URLA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SK .  U14 KIZ ÜST KLASMAN 23.09.2019 1.10.2019
2 URLA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KUL. U16KIZ ÜST KLASMAN 26.09.2019 4.10.2019
3 EDBA-A (EGE DEVLERİ BAŞARI AKADEMİSİ) U14 ERK ALT D GR 28.09.2019 5.10.2019
4 EGE FİNALSPOR KULÜBÜ-B   U14 ERK ALT C GR 26.09.2019 5.10.2019
5 MENEMEN BELEDİYE GENÇLİK VE SK U14 ERK ALT F GR 28.09.2019 6.10.2019
6 KARŞIYAKA GİRNE SPOR KULÜBÜ U14 ERK ALT C GR 25.09.2019 6.10.2019
7 RÖNESANS SPOR KULÜBÜ  U14 KIZ ALT KLASMAN B GR 6.10.2019 16.10.2019
8 EGE BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ  U14 ERK ALT J GR 19.10.2019 2.11.2019
9 BUCA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ U18 KIZ ÜST KLASMAN 28.10.2019 4.11.2019
10 EFOR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  U16 ERKEK ALT KLASMAN B GR 16.10.2019 6.11.2019
11 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ U14 KIZ ALT KLASMAN C GR 20.10.2019 16.11.2019
12 BORNOVA 1881 SPOR KULÜBÜ U14 ERKEK ALT KLASMAN A GR. 24.09.2019 16.11.2019
13 MAVİ EGE SPOR KULÜBÜ  U16 ERKEK ALT KLASMAN H GR. 10.10.2019 24.11.2019
14 NETA SPOR U18 ERKEK ALT KLASMAN B GR. 27.11.2019 4.12.2019
15 EGE MEGA SPOR KULÜBÜ U14 ERKEK ALT KLASMAN L GR. 28.09.2019 8.12.2019
16 ÖBEK BOĞAZİÇİ OKULLARI SK. U14 ERK ALT L GR 29.09.2019 12.10.2019
17 GÜZELBAHÇE GENÇ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ  BÜYÜK ERKEK ÜST KLASMAN 25.10.2019 27.12.2019
18 GENÇ TİREGÜCÜ SPOR KULÜBÜ  U14 ERKEK ALT KLASMAN K GRUBU 27.10.2019 29.12.2019
19 SELÇUK BİLGİÇ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  BÜYÜK ERKEK ALT KLASMAN 18.12.2019 1.01.2020
20 İZMİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ  U12 ERKEKALT KLASMAN C GRUBU 7.12.2019 4.01.2020
  KUTUP YILDIZLARI SK U12 ERKEK ALT KLASMAN  15.12.2019 4.01.2020
21 KARŞIYAKA GİRNE SPOR KULÜBÜ  U11 ERKEKALT KLASMAN B GRUBU 30.11.2019 5.01.2020
22 ATA 1925 SPOR KULÜBÜ  U18 ERKEK ALT KLASMAN C GR. 27.11.2019 22.01.2020
23 KEMAL PAŞA BASKETBOL SPOR KULÜBÜ (İHRAÇ) U12 ERKEK ALT KLASMAN E GRUBU 4.01.2020 25.01.2020
24 9 EYLÜL BASKETBOL İHTİSAS GENÇLİK SK-A U10 ERKEKALT KLASMAN A GR. 12.01.2020 1.02.2020
25 İZMİR SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ  U11 ERKEKALT KLASMAN A GR. 5.01.2020 1.02.2020
26 İZMİR BOĞALARI SK U18 ERKEK ALT KLASMAN 7.01.2020 5.02.2020
27 BERGAMA BELEDİYE SK U16 KIZ ÜST KLASMAN 24.01.2020 7.02.2020
28 İZMİR GENÇLİK SK U12 KIZ ALT KLASMAN 15.12.2019 8.02.2020
29 BATI EGE SK U12 KIZ ALT KLASMAN 15.12.2019 9.02.2020
30 KUTUP YILDIZLARI SK U10 KIZ ALT KLASMAN 11.01.2020 9.02.2020
       

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul