Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Başvuru Tarihlerini Kaçıran Aday veya İl Hakemi (Mevcut) ve Masa Görevlisi (Mevcut) İçin Başvuru Tarihleri

05.10.2020

Başvuru Tarihlerini Kaçıran Aday veya İl Hakemi (Mevcut) ve Masa Görevlisi (Mevcut) İçin Başvuru Tarihleri


Başvuru tarihlerini kaçıran Aday veya İl Hakemi (Mevcut) ve Masa Görevlisi (Mevcut) için başvuru tarihleri 05 – 09 Ekim 2020’dir. Ön başvuruda bulunacak kişilerin ön başvuru sırasında kendilerine ait ve kullanmakta olduğu bir mail adresi yazmaları önemle rica olunur. Bir mail adresi ile birden fazla kayıt yapılamamaktadır. Hakemlerinizin ön başvuru sırasında dikkat etmeleri gereken diğer bir bilgi ise “bulunduğu il” bilgisidir. Sınav sonuçları bulunduğu il bilgisinde belirtilen ilin temsilcisine gönderilmektedir.

05 – 09 Ekim’de başvuru yapanlar ve daha önceki final sınavından başarısız olanlar veya final sınavına katılamayan kişiler için yeni sınav tarihi 17 Ekim 2020’dir. Sınav tarihine kadar kullanıcıların “Eğitim Kataloğu” alanından “Basketbol Oyun Kuralları” eğitimini 5 TL karşılığında satın almaları gerekmektedir. Bu ücret vize ücretidir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul