Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

HAKKARİ BASKETBOL İL TEMSİLCİSİ VE BASKETBOLCULARDAN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

24.08.2018

HAKKARİ BASKETBOL İL TEMSİLCİSİ YAKUP AKTAŞ VE BASKETBOLCULAR BASKETBOLA DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR AMAÇLI HAKKARİ BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT EPCİM İ ZİYARET ETTİLER.


HAKKARİDE İLK DEFA BELEDİYE TARAFINDAN SPORA DESTEK AMAÇLI BASKETBOL İL TEMSİLCİLİĞİ İLE ORTAK OLARAK VETERANLAR BASKETBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ.TURNUVANIN BÜTÜN GİDERLERİ VE KATILAN TAKIMLARA BASKETBOL MALZEMESİ DESTEĞİ SUNULDU.İLDE BÜYÜK İLGİ GÖREN VE 16 GÜN BOYUNCA BİNLERCE SEYİRCİ TARAFINDAN İLGİ İLE İZLENEN TURNUVA HAKKARİDE HAKKARİ GECELERİNE BÜYÜK BİR RENK KATTI.AYRICA KARNE HEDİYESİ OLARAK ÇOCUKLARA SOKAKLARDAN SAHALARA ÇEKMEK İÇİN 250 ÇOCUĞA BASKETBOL TOPU DAĞITILDI.BU KATKILARINDAN DOLAYI HAKKARİ BASKETBOL İL TEMSİLCİLİĞİ OLARAK TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDUK.NAZİK VE MİSAFİRPERVERLİKLERİNDEN DOLAYI HAKKARİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN CÜNEYT EPCİM’E  ŞAHSIM VE KURUMUM ADINA TEŞEKKÜR EDERİM.

Haber Ekleri

Daha Fazla Haber Göster

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul