Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Yener Yılmaz, Özlem Yalman ve Rüştü Nuran FIBA 2020 Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Turnuvası’nda Görev Yapacak

05.12.2019


FIBA hakemlerimizden Yener Yılmaz ve Özlem Yalman ile FIBA eğitmeni ve hakem değerlendiricisi Rüştü Nuran, FIBA 2020 Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek.

6-9 Şubat 2020 tarihlerinde düzenlenecek FIBA 2020 Kadınlar Olimpiyat Elemeleri Turnuvası’nda Yener Yılmaz, Belçika’nın Ostende şehrinde, Özlem Yalman ise Sırbistan'ın Belgrad kentinde gerçekleştirilecek organizasyonda düdük çalacak.

Belçika’da gerçekleştirilecek turnuvada ev sahibi Belçika’nın yanı sıra Kanada, Japonya ve İsveç mücadele edecek. Sırbistan'ın Belgrad kentinde gerçekleştirilecek organizasyonda ise Çin ile birlikte Büyük Britanya, Güney Kore ve İspanya yer alacak.

Diğer yandan FIBA eğitmeni ve hakem değerlendiricisi Rüştü Nuran, Fransa’nın Bourges şehrinde ev sahibi Fransa ile birlikte Avusturalya, Brezilya ve Porto Riko’nun yer aldığı grupta görev yapacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE