Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Yemeksepeti, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Ana Sponsorluğuna Devam Ediyor

25.09.2023


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile Yemeksepeti arasında imzalanan anlaşmayla Yemeksepeti; Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsorluğunu yeni sezonda da sürdürecek.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Yemeksepeti ile olan iş birliğimizi ikinci yılına taşımanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesine kıymetli bir markayla Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi  ana sponsor olarak iş ortaklığımızı sürdürdürdüğümüz için gururluyuz. Basketbolumuza destek veren tüm sponsorlarımız gibi Yemeksepeti’nin de yeni sezonda yanımızda olması, Türk basketbolunun ve ligimizde mücadele eden takımlarımızın değerini artırmaktadır. Türk basketboluna duydukları güven ve destekleri için Yemeksepeti’ne bir kez daha teşekkür ediyor, iş birliğimizin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yemeksepeti'nin Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’ne olan desteğini sürdürmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yemeksepeti CEO’su Mert Baki ise şunları ifade etti: “Geçen yıl Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile hayata geçirdiğimiz Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ana sponsorluğumuzu, yeni sezonda da sürdürecek olmanın mutluluğu içindeyiz. Basketbolun uluslararası başarısını her fırsatta destekliyor, yeni başarılara inanıyoruz. Yemeksepeti olarak ana sponsorlukla ligimizi desteklemenin gururunu yaşıyoruz.”

2023-2024 sezonu için tüm takımlara başarılar dileyen Mert Baki, “30 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren bir marka olarak, toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ana görevlerimizden biri olarak görüyoruz. Basketbol başta olmak üzere spora verdiğimiz destekle, toplumsal alanda da varlığımızı sürdürüyoruz. Yeni sezonun tüm basketbol camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.


Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE