Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF Sosyal Medyada En Popüler İkinci Ulusal Federasyon Seçildi

31.08.2019

Türkiye Basketbol Federasyonu, FIBA’nın verdiği “Sosyal Medyada En Popüler Olan Ulusal Federasyon” dalında ikincilik ödülünü aldı.


Uluslararası Basketbol Federasyonu’nun (FIBA), çeşitli alanlarda en başarılı olan ulusal federasyonları ödüllendirdiği FIBA Ödül Töreni, Çin’in başkenti Pekin’de gerçekleşen 21’inci FIBA Kongresi’nde sahiplerini buldu. 156 ulusal federasyondan delegelerin yer aldığı törende Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), “Sosyal Medyada En Popüler Olan Ulusal Federasyon” dalında ikincilik ödülünün sahibi oldu. FIBA tarafından verilen ödül, TBF adına Genel Sekreter Serbülent Şengün’e takdim edildi.

“Sosyal Medyada En Popüler Olan Ulusal Federasyon Ödülü” kategorisinde ilk sırada ABD yer alırken, üçüncü sırada ise Arjantin yer aldı.

FIBA tarafından verilen yeni bir ödül olan “Sosyal Medyada En Popüler Olan Ulusal Federasyon Ödülü” en iyi 3 ulusal federasyonun Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve Weibo üzerinden ulaştığı kişi sayıları ölçülerek hesaplandı.


 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul