Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF Başkan Vekili Ömer Onan Nirvana Basketball 360° Summit’e Katıldı

12.09.2023


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkan Vekili Ömer Onan, Antalya’da düzenlenen Nirvana Basketball 360° Summit etkinliği açılış oturumunda konuşmacı olarak yer aldı.

Moderatörlüğünü Ali Emre Dedeoğlu’nun yaptığı etkinlikte Ömer Onan, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun projeleri ve geleceğe yönelik hedeflerine ilişkin açıklamalarda bulundu. TBF Genel Sekreteri Dr. Serhan Antalyalı etkinlikte "Basketbolcu Beslenmesi" oturumunun moderatörlüğünü yaptı. Ayrıca TBF Pazarlama Direktörü Selin Erdoğan da "Kulüplerde Süreklilik ve Sponsorluk" oturumunda konuşma gerçekleştirdi.

Ömer Onan konuşmasında, "Basketbol Federasyonu olarak bizler de başkanımız Hidayet Türkoğlu liderliğinde heyecan verici, belki de Avrupa'da örneği olmayan bir tesisi Türk basketboluna kazandırmak üzere olmanın çok büyük heyecanını yaşıyoruz. İnşallah onun açılışını da hep birlikte yaparız. Abdi İpekçi Spor Salonu arazisi içinde inşaatı devam eden Basketbol Gelişim Merkezimizi gelecek yıl tamamlayacağız. Buradaki muhteşem tesis gibi bu tesisleri ne kadar fazlalaştırırsak o kadar çok oyuncunun gelişmesine emek harcamış oluruz.” dedi.

Toplam 24 oturumdan oluşan Nirvana Basketball 360° Summit’te, söz sahibi spor insanları, yöneticiler, doktorlar, sağlık ekibi, hakemler, menajerler, sporcu aileleri, basketbolcular ve basketbol antrenörleri katılarak tecrübe ve bilgilerini paylaşıyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE