Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

TBF & TÜBAD Basketbol Antrenör Semineri Sinan Erdem Spor Salonu’nda Gerçekleştirilecek

31.08.2019

TBF & TÜBAD Basketbol Antrenör Semineri, 19 – 21 Eylül tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek.


TBF & TÜBAD Basketbol Antrenör Semineri, 19 – 21 Eylül tarihlerinde Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek.

Ülke genelinde basketbolun sağlıklı bir şekilde yayılması ve gelişmesinde etkin rol oynayan; antrenör, yönetici ve kondisyonerler başta olmak üzere tüm paydaşların daha donanımlı hale gelmesi amacıyla yola çıkan Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), 2019 yılında da antrenörlere destek vererek bu amaç yolunda önemli adımlar attı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu önderliğinde gerçekleştirilecek bu seminerde; Çetin Yılmaz (TÜBAD Başkanı, Milli Takım eski antrenörü), Zafer Kalaycıoğlu (A Kadın Milli Takım eski antrenörü), Ekrem Memnun (A Kadın Milli Takım eski antrenörü), Hakan Yavuz (İBB Başantrenörü), Burak Gören (Türk Telekom Başantrenörü), Dusko Ivanovic (Beşiktaş Sompo Sigorta Başantrenörü), Ertuğrul Erdoğan (Galatasaray Doğa Sigorta Başantrenörü), Hakan Demir (Teksüt Bandırma Basketbol Başantrenörü), Semih Eroğlu (Galatasaray Doğa Sigorta A Erkek Basketbol Kondisyoneri), Cem Akdağ (Milli Takım eski antrenörü) ve Muratcan Güler (Eski basketbolcu) konuşmacı olarak yer alacak.

Daha Fazla Haber Göster

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul