Fethiye’nin ev sahipliğinde düzenlenen Kadınlar Federasyon Kupası finalinde Fenerbahçe Gelişim, 1881 Düzce Belediye’yi 89-62’lik skorla mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.
Beşkaza Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ardından düzenlenen ödül töreninde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Gelişim’e kupa ve madalyalarını Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Serhan Antalyalı, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca ve Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner takdim etti. İkinci olarak turnuvayı tamamlayan 1881 Düzce Belediye’ye ise plaket ve madalyalarını TBF Kadın Liglerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Şerbetçioğlu ve Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman sundu.
Beşkaza Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmalardan alınan sonuçlar şu şekilde:
Tarih
|
Saat
|
A Takım
|
B Takım
|
Skor
|
22.09.2019
|
13:00
|
İstanbul Üniversitesi
|
Bayraklı Belediyesi
|
59-74 |
22.09.2019
|
13:30
|
Sakarya Yükseliş
|
Edremit Belediyesi Güre
|
57-64 |
22.09.2019
|
15:15
|
Nesibe Aydın
|
1881 Düzce Belediye
|
81-77 |
22.09.2019
|
15:45
|
Mardin Büyükşehir Başak Spor
|
Yalova VIP
|
100-50 |
22.09.2019
|
17:30
|
Botaş Gelişim
|
Bursa Büyükşehir Belediye
|
43-65 |
22.09.2019
|
18:00
|
Antalya 07 Basketbol
|
Fenerbahçe Gelişim
|
83-54 |
22.09.2019
|
19:45
|
Urla Belediyesi
|
Emlak Konut
|
51-74 |
22.09.2019
|
20:15
|
Bosna 34
|
Mersin Üniversitesi
|
68-71 |
23.09.2019
|
13:00
|
Bayraklı Belediyesi
|
Nesibe Aydın
|
71-69 |
23.09.2019
|
13:30
|
Edremit Belediyesi Güre
|
Mardin Büyükşehir Başak Spor
|
82-68 |
23.09.2019
|
15:15
|
1881 Düzce Belediye
|
İstanbul Üniversitesi
|
83-70 |
23.09.2019
|
15:45
|
Yalova VIP
|
Sakarya Yükseliş
|
61-69 |
23.09.2019
|
17:30
|
Bursa Büyükşehir Belediye
|
Urla Belediyesi
|
96-46 |
23.09.2019
|
18:00
|
Fenerbahçe Gelişim
|
Bosna 34
|
75-69 |
23.09.2019
|
19:45
|
Emlak Konut
|
Botaş Gelişim
|
72-61 |
23.09.2019
|
20:15
|
Mersin Üniversitesi
|
Antalya 07 Basketbol
|
78-89 |
24.09.2019
|
13:00
|
Nesibe Aydın
|
İstanbul Üniversitesi
|
57-58 |
24.09.2019
|
13:30
|
Mardin Büyükşehir Başak Spor
|
Sakarya Yükseliş
|
78-83 |
24.09.2019
|
15:15
|
1881 Düzce Belediye
|
Bayraklı Belediyesi
|
64-71 |
24.09.2019
|
15:45
|
Edremit Belediyesi Güre
|
Yalova VIP
|
87-67 |
24.09.2019
|
17:30
|
Urla Belediyesi
|
Botaş Gelişim
|
79-75 |
24.09.2019
|
18:00
|
Bosna 34
|
Antalya 07 Basketbol
|
49-60 |
24.09.2019
|
19:45
|
Bursa Büyükşehir Belediye
|
Emlak Konut
|
60-55 |
24.09.2019
|
20:15
|
Fenerbahçe Gelişim
|
Mersin Üniversitesi
|
75-62 |
26.09.2019 |
13.00 |
Bayraklı Belediyesi |
Emlak Konut |
64-55 |
26.09.2019 |
15.15 |
Edremit Belediyesi Güre |
Fenerbahçe Gelişim |
63-69 |
26.09.2019 |
17.30 |
Bursa Büyükşehir Belediye |
1881 Düzce Belediye |
79-83 |
26.09.2019 |
19.45 |
Antalya 07 Basketbol |
Sakarya Yükseliş |
81-83 |
27.09.2019 |
15.15 |
Bayraklı Belediyesi |
Fenerbahçe Gelişim |
72-79 |
27.09.2019 |
17.30 |
1881 Düzce Belediye |
Sakarya Yükseliş |
74-70 |
28.09.2019 |
15.00 |
Fenerbahçe Gelişim |
1881 Düzce Belediye |
89-62 |