Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Herbalife Nutrition KBSL'de Üçüncü Haftanın Ardından İstatistik Liderleri

30.10.2019


Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde üçüncü hafta geride kalırken, istatistik liderlerinde sıralamalar belli oldu.

Sayı, ribaund ve asist istatistiklerinde sıralamalar şu şekilde:

Sayı Liderliği Sıralaması

Oyuncu

Takım

Maç

Ort.

Yvonne Anderson

Beşiktaş TRC İnşaat

3

27.6

Arike Ogunbowale

OGM Ormanspor

3

26.0

Danielle Shawn Adams

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

2

24.0

Kennedy Burke

Bellona Kayseri Basketbol

2

23.5

Riquna Williams

Birevim Elazığ İl Özel İdare

3

22.6

Kia Vaughn

Birevim Elazığ İl Özel İdare

3

22.0

Rebecca Harris

Samsun Canik Belediye

2

22.0

Gizem Yavuz

İzmit Belediyespor

3

21.6

Hind Ben Abdelkader

Hatay BŞB

3

19.6

Sasha Goodlett

Çankaya Üniversitesi

2

19.5

 

Ribaund Liderliği Sıralaması

Oyuncu

Takım

Maç

Ort.

Kennedy Burke

Bellona Kayseri Basketbol

2

11.5

Nia Coffey

Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

3

11.0

Monika Grigalauskyte

İzmit Belediyespor

3

10.6

Aija Putnina

Çankaya Üniversitesi

2

10.5

Courtney Paris

OGM Ormanspor

3

10.3

Luca Ivankovic

Bellona Kayseri Basketbol

2

10.0

Temitope Fagbenle

Botaş

3

10.0

Danielle Robinson

OGM Ormanspor

3

9.3

Avery Warley

İzmit Belediyespor

3

9.3

Elizabeth Williams

Fenerbahçe Öznur Kablo

3

9.0

 

Asist Liderliği Sıralaması

Oyuncu

Takım

Maç

Ort.

Gizem Yavuz

İzmit Belediyespor

3

9.3

Elina Babkina

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

3

8.0

Işıl Alben

Galatasaray

2

6.5

Özge Yavaş

Hatay BŞB

3

6.3

Nilay Kartaltepe

OGM Ormanspor

3

6.0

Bria Nicole Hartley

Galatasaray

2

5.5

Derin Yaya

Çankaya Üniversitesi

2

5.5

Rebecca Harris

Samsun Canik Belediye

2

5.5

Shacobia Barbee

Bellona Kayseri Basketbol

2

5.5

Aija Putnina

Çankaya Üniversitesi

2

5.0