Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde İlk 3 Haftanın Programı Belirlendi

25.09.2020


Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin ilk üç haftasının programı açıklandı.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 2020-2021 sezonunun ilk karşılaşmaları 3 Ekim Cumartesi günü oynanacak. Saat 14.00’te Birevim Elazığ İl Özel İdare - Çankaya Üniversitesi ve OGM Ormanspor - Hatay Büyükşehir Belediyespor karşı karşıya gelecek.

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin ilk üç haftasında fikstür şu şekilde oluştu:

1. Hafta

Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

3.10.2020

14:00

Elazığ İl Özel İdare S.S.

Birevim Elazığ İl Özel İdare

Çankaya Üniversitesi

3.10.2020

14:00

M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu

OGM Ormanspor

Hatay BŞB.

3.10.2020

15:15

Servet Tazegül Spor Salonu

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi

Botaş

3.10.2020

16:30

TOBB ETÜ Spor Salonu

Nesibe Aydın

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

4.10.2020

14:00

Mustafa Dağıstanlı S.S.

Samsun Canik Belediye

Beşiktaş

4.10.2020

14:00

Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu

Fenerbahçe Öznur Kablo

Galatasaray

4.10.2020

15:00

Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu

Bellona Kayseri Basketbol

İzmit Belediyespor

2. Hafta

Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

7.10.2020

14:00

Ankara Spor Salonu

Çankaya Üniversitesi

Samsun Canik Belediye

7.10.2020

15:00

Şehit Polis Recep Topaloglu S.S

İzmit Belediyespor

Birevim Elazığ İl Özel İdare

7.10.2020

15:00

TOBB ETÜ Spor Salonu

Nesibe Aydın

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi

7.10.2020

16:00

Antakya Spor Salonu

Hatay BŞB.

Bellona Kayseri Basketbol

7.10.2020

17:30

Atatürk Spor Salonu

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

Fenerbahçe Öznur Kablo

7.10.2020

20:00

Ahmet Cömert Spor Salonu

Galatasaray

OGM Ormanspor

8.10.2020

18:00

Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi

Beşiktaş

Botaş

3. Hafta

Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

10.10.2020

14:00

Elazığ İl Özel İdare S.S.

Birevim Elazığ İl Özel İdare

Hatay BŞB.

10.10.2020

14:00

M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu

OGM Ormanspor

Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol

11.10.2020

14:00

Ankara Dsi Etlik Spor Salonu

Botaş

Çankaya Üniversitesi

11.10.2020

14:00

Mustafa Dağıstanlı S.S.

Samsun Canik Belediye

İzmit Belediyespor

11.10.2020

15:00

Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu

Bellona Kayseri Basketbol

Galatasaray

11.10.2020

15:15

Servet Tazegül Spor Salonu

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi

Beşiktaş

11.10.2020

17:30

Fenerbahçe Metro Enerji Spor Salonu

Fenerbahçe Öznur Kablo

Nesibe Aydın


Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul