Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Erkekler Federasyon Kupası'nda İkinci Gün Maçları Tamamlandı

19.09.2021


Ankara’nın ev sahipliğini yaptığı Erkekler Federasyon Kupası'nda ikinci gün maçları sona erdi.

M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu ile Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nda düzenlenen Erkekler Federasyon Kupası’nda Akhisar Belediye Basketbol, Antalya Güneşi, Balıkesir BŞB, Beysu Konyaspor Basket, Bornova Belediyespor, Budo Gemlik, Fethiye Belediyespor, Final Spor, Kocaeli BŞB Kağıtspor, Mamak Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyesi, OGM Ormanspor, Samsunspor, Sigortam.net ve TED Ankara Kolejliler ekipleri mücadele ediyor.

Erkekler Federasyon Kupası'nda puan durumuna ulaşmak için tıklayınız.

TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Erkekler Federasyon Kupası'nın maç programı ve alınan sonuçlar şu şekildedir:

Erkekler Federasyon Kupası Programı

18 Eylül Cumartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Antalya Güneşi

67-53

D

13.30

Fethiye Belediye Spor - Final Spor

79-89

C

15.15

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Bornova Belediyespor Karşıyaka

76-60

D

15.45

Sigortam.Net – Samsunspor

61-63

A

17.30

Mersin Büyükşehir Belediyesi - Beysu Konyaspor Basketbol

81-89

B

18.00

Mamak Belediyesi - Akhisar Belediye Basketbol

77-69

A

19.45

Budo Gemlik - OGM Ormanspor

61-76

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Kocaeli BŞB Kağıtspor

81-76

19 Eylül Pazar

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

D

13.00

Final Spor - Sigortam.Net

64-69

C

13.30

Antalya Güneşi - Manisa Büyükşehir Belediye Spor

49-89

D

15.15

Samsunspor - Fethiye Belediye Spor

80-61

C

15.45

Bornova Belediyespor Karşıyaka - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

70-76

B

17.30

Akhisar Belediye Basketbol - TED Ankara Kolejliler

70-75

A

18.00

Beysu Konyaspor Basketbol - Budo Gemlik

85-63

B

19.45

Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Belediyesi

51-79

A

20.15

OGM Ormanspor - Mersin Büyükşehir Belediyesi

110-108

20 Eylül Pazartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

D

13.30

Sigortam.Net - Fethiye Belediye Spor

C

15.15

Antalya Güneşi - Bornova Belediyespor Karşıyaka

D

15.45

Final Spor – Samsunspor

A

17.30

Budo Gemlik - Mersin Büyükşehir Belediyesi

B

18.00

Akhisar Belediye Basketbol - Kocaeli BŞB Kağıtspor

A

19.45

Beysu Konyaspor Basketbol - OGM Ormanspor

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Mamak Belediyesi

Çeyrek Final Eşleşmeleri

22 Eylül Çarşamba

Saat

Müsabaka

Skor

A1-B2

C1-D2

B1-A2

D1-C2

Yarı Final Eşleşmeleri

23 Eylül Perşembe

Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi

Final

25 Eylül Cumartesi

Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul