Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

3. Basketbol Yönetici Gelişim Semineri 30 Eylül - 1 Ekim Tarihlerinde Düzenlenecek

06.09.2023


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetici Eğitim Programı kapsamında düzenlenecek 3. Basketbol Yönetici Gelişim Semineri 30 Eylül - 1 Ekim 2023 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

30 Eylül - 1 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenecek olan 3. Basketbol Yönetici Gelişim Semineri’nin kayıtları 4 - 25 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Seminerin Amacı Nedir?

3. Basketbol Yönetici Gelişim Semineri, basketbol yöneticileri öncelikli olacak şekilde tüm paydaşlarla güncel yönetimsel konuların paylaşıldığı interaktif bir seminerdir.

2020-2021 sezonundan itibaren kulüplerde görev alacak kişiler için yönetici sertifika zorunluluğu getirilmiştir. Bununla birlikte kulüpler bünyesinde çalışan yöneticilerin sahaya çıkış işlemi yapabilmeleri için her yıl Basketbol Yönetici Gelişim Semineri’ne katılmaları gerekmektedir.

Buna ek olarak basketbolda güncel yönetimsel konuları öğrenme amacı taşıyan herkes Basketbol Yönetici Gelişim Semineri’ne katılabilir.

Kimler Basketbol Yönetici Gelişim Semineri 'ne Başvurabilir?

  • Yöneticiler ve yönetici adayları
  • Pazarlama ve iletişim uzmanları
  • Antrenörler
  • Basketbolcular
  • Sağlık çalışanları
  • Veliler ve diğer tüm basketbol paydaşları     

Seminer Yöntemi 

Yüz Yüze Eğitim

Seminer Programı

Seminer programı daha sonra paylaşılacaktır.

Seminer Ücreti

Normal Kayıt: 1.000 TL (4.09.2023 - 25.09.2023 Saat: 16.00)

Geç Kayıt: 1.250 TL (26.09.2023 Saat 12:00 - 29.09.2023 Saat: 16.00)

 

Sertifika

TBF tarafından yönetici olarak belgelenmiş kişilere seminer devam kriterlerini yerine getirmeleri durumunda sertifika verilecektir.

*Yönetici Talimatının 19'uncu maddesine istinaden; 3. Kademe (A Kategorisi) Yönetici belgesi olan kişilerin vize işlemleri sırasında seminer zorunluluğu aranmamaktadır.

**Yönetici Eğitimini tamamlamadan, 3. Basketbol Yönetici Gelişim Semineri’ne katılan kişilere katılım sertifikası verilecektir.

Devamsızlık: Yönetici Talimatının 15'inci maddesine istinaden toplam seminer saatinin yüzde onundan (10) fazla katılmadığı belirlenen kursiyerlerin seminere katılımları başarısız olarak kabul edilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE