Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Bireysel Gelişim Antrenörlüğü Sertifika Programı'nda İkinci Gün Tamamlandı

6.08.2023 09:52:00


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından 2019 yılından bu yana organize edilen Bireysel Gelişim Antrenörlüğü Sertifika Programı’nda ikinci gün tamamlandı.

Ahmet Cömert Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve 103 antrenörün katılım sağladığı Bireysel Gelişim Antrenörlüğü Sertifika Programı’nın ikinci gününde; Atletik Performans Antrenörü Erhan Kara “Avrupa Basketbolunda Uygulanan Performans Geliştirme Strateji ve Uygulamaları”, Eski Milli Basketbolcu Oğuz Savaş “Uzun Oyuncu Geliştirme Çalışmaları”, TBF Öğreticiler Alt Kurul Üyesi Uzm. Psk. Simru Kavak “Performansı Desteklemek: Duygular” ve Süper Lig antrenörlerimizden Erhan Ernak Şut ve “Serbest Atış Geliştirme Çalışmaları” konuları üzerine eğitim verdi.

Bireysel Gelişim Antrenörlüğü Sertifika Programı; Bahçeşehir Koleji SK ve Teşvikiye SK altyapı takımlarının destekleriyle tamamlanan ikinci günün ardından, 6 Ağustos Pazar günü TÜBAD üyelerinden Necati Güler ve Eski Milli Basketbolcu Sinan Güler tarafından gerçekleştirilecek sunumlarla sona erecek.

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu - Eğitim Kurulu
Hacı Bayram Mah. Hipodrom Cad. No: 2 Ankara Spor Salonu, Altındağ/ANKARA