Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Tahincioğlu All-Star 2019’u Yerinde İzlemek İçin 5 Neden

19.01.2019

2019'un en görkemli basketbol etkinliklerinden Tahincioğlu All-Star 2019, Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenecek.


Sinan Erdem Spor Salonu, 2019 yılının en görkemli basketbol olaylarının başında gelen Tahincioğlu All-Star 2019’a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Avrupa’nın en iyi basketbol ligi olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en önemli yıldızlarının bir araya gelerek basketbol ziyafeti sunacağı etkinlik, 20 Ocak Pazar günü saat 14:00’te başlayacak.

İşte basketbol severlerin Tahincioğlu All-Star 2019'u yerinden izlemesi için 5 sebep:

1. Avrupa ve Asya Karmalarının Nefis Düellosu
Avrupa’nın en önemli liglerinden biri olarak gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne 20 Ocak Pazar günü tatlı bir mola verilecek. İlk haftadan bu yana heyecan fırtınası şeklinde geçen ve çekişmenin defalarca son saniyelere kadar sürdüğü maçların ardından, Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonunda gerçek bir basketbol şöleni yaşanacak. "Parkenin Sihirbazları"nın sahne alacağı bu dev etkinlikte, kendilerini sadece ülkemizde değil Avrupa'da da kanıtlamış birçok Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi yıldızı, Avrupa ve Asya karmalarını buluşturacak maçta kozlarını paylaşacak.

2. Smaç, 3 Sayı ve Yetenek Yarışmaları
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin yıldızlarının boy göstereceği Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonunda, Avrupa ve Asya karmalarını buluşturacak keyifli maçın yanı sıra Tahincioğlu Smaç Yarışması, ING Bank 3 Sayı Yarışması ve LeasePlan Yetenek Yarışması da basketbol severlere rekabet ve eğlenceyi bir arada sunacak. Sinan Erdem Spor Salonu'nu dolduran seyirciler, inanması güç smaçları, nefis 3 sayı performanslarını ve basketbol topuyla yapılabilecek birçok harika gösteriyi yerinden takip edebilecek. 

3. Edis Konseri
Özgün müziğini ve hislerini samimiyetiyle büyük kitlelere aktaran Edis, Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyona damga vuracak. 2014 yılının Aralık ayında söz ve müziği kendisine ait "Benim Ol" şarkısıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Edis, danslarıyla da “aranan taze kan" olarak değerlendirildi. 2015-2017 senelerinde Türkiye'nin Google'da en çok aradığı isimlerden biri olan Edis, Altın Kelebek Ödül Töreni, Kral Türkiye Müzik Ödülleri, GQ Men Of The Year gibi birçok önemli törende En iyi Çıkış Yapan Sanatçı, En iyi Şarkı, En iyi Erkek Sanatçı kategorilerinde ödüllere layık görüldü. Global müzik piyasasında ulusal satış başarısı elde ederek, en çok satış yapan ilk 100 sanatçı arasına ismini yazdıran Edis, muhteşem performanslarını Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonunda sergileyecek.

4. Sinan Erdem Spor Salonu’nun Masal Tadındaki Muhteşem Atmosferi
Köklü bir basketbol kültürüne sahip İstanbul’da ‘basketbol seyircisi’ olarak nitelendirebileceğimiz devasa bir taraftar kitlesi bulunuyor. Ligin ve Avrupa'nın en büyük yıldızlarını bir araya getiren bu organizasyon, Sinan Erdem Spor Salonu gibi bir mabette gerçekleştirildiğinde, atmosfer de masalsı bir havaya bürünüyor. Geçtiğimiz yıl etkinlikte yaklaşık 15 bin seyirci muhteşem bir atmosfer yaratmıştı. Bu yıl da Sinan Erdem Spor Salonu'na gelenler unutamayacakları bir All-Star tecrübesi yaşayacaklar.

5. Muhteşem Sürprizler
Sinan Erdem Spor Salonu’nda 20 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek olan Tahincioğlu All-Star 2019 organizasyonu basketbol şöleninin yanı sıra muhteşem sürprizlere de sahne olacak. Adı üstünde "sürpriz" olduğu için detaya fazla giremiyoruz ve şimdilik "Çok sevdiğiniz birçok ünlüyü Sinan Erdem Spor Salonu tribünlerinde görürseniz şaşırmayın" demekle yetiniyoruz!

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul