Ankara’nın ev sahipliğindeki Kadınlar Federasyon Kupası'nda ilk gün maçları tamamlandı.
Ankara Spor Salonu (Küçük Salon) ve Taha Akgül Spor Salonu’nda düzenlenen Kadınlar
Federasyon Kupası’nda Antalya Güneşi, Bodrum Karya, Botaş
Gelişim, Çeşme Basketbol, Emlak Konut, Fenerbahçe Gelişim, Ferhatoğlu Edremit
Belediyesi Gürespor, HDI Sigorta Yalova VIP, Karşıyaka Çarşı Koleji, Mersin
Büyükşehir Belediyesi, Rize Belediyesi, Samsun Basketbol İhtisas, Tarsus
Belediyesi, Uludağ Basket NBSD ve Urla Belediyesi ekipleri mücadele ediyor.
TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Kadınlar Federasyon
Kupası'nın maç programı şu şekildedir:
|
Kadınlar Federasyon Kupası Programı
|
26 Eylül Pazar
|
Grup
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
A
|
13.00
|
Çeşme Basketbol – Rize Belediyesi
|
83-66
|
C
|
13.30
|
Urla Belediyesi - Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor
|
63-66
|
A
|
15.15
|
Karşıyaka Çarşı Koleji - Antalya Güneşi
|
71-67
|
C
|
15.45
|
Tarsus Belediyesi - Uludağ Basket NBSD
|
62-61
|
B
|
17.30
|
Botaş Gelişim - Samsun Basketbol İhtisas
|
93-33
|
D
|
18.00
|
HDI Sigorta Yalova VIP - Mersin Büyükşehir Belediyesi
|
57-69
|
B
|
19.45
|
Bodrum Karya - Fenerbahçe Gelişim
|
54-75
|
27 Eylül Pazartesi
|
Grup
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
C
|
13.00
|
Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor - Tarsus Belediyesi
|
|
A
|
13.30
|
Rize Belediyesi - Karşıyaka Çarşı Koleji
|
|
C
|
15.15
|
Uludağ Basket NBSD - Urla Belediyesi
|
|
A
|
15.45
|
Antalya Güneşi - Çeşme Basketbol
|
|
D
|
17.30
|
Mersin Büyükşehir Belediyesi - Emlak Konut
|
|
B
|
18.00
|
Samsun Basketbol İhtisas - Bodrum Karya
|
|
B
|
20.15
|
Fenerbahçe Gelişim - Botaş Gelişim
|
|
28 Eylül Salı
|
Grup
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
A
|
13.00
|
Karşıyaka Çarşı Koleji - Çeşme Basketbol
|
|
C
|
13.30
|
Tarsus Belediyesi - Urla Belediyesi
|
|
A
|
15.15
|
Rize Belediyesi - Antalya Güneşi
|
|
C
|
15.45
|
Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor - Uludağ Basket NBSD
|
|
B
|
17.30
|
Bodrum Karya - Botaş Gelişim
|
|
D
|
18.00
|
Emlak Konut - HDI Sigorta Yalova VIP
|
|
B
|
19.45
|
Samsun Basketbol İhtisas - Fenerbahçe Gelişim
|
|
Çeyrek Final Eşleşmeleri
|
30 Eylül Perşembe
|
Saat
|
Müsabaka
|
Skor
|
13.00
|
A1-B2
|
|
15.15
|
C1-D2
|
|
17.30
|
B1-A2
|
|
19.45
|
D1-C2
|
|
Yarı Final Eşleşmeleri
|
1 Ekim Cuma
|
15.15
|
Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi
|
|
17.30
|
Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi
|
|
Final
|
2 Ekim Cumartesi
|
15.00
|
Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi
|
|