Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Kadınlar Federasyon Kupası'nda İkinci Gün Sona Erdi

27.09.2021


Ankara’nın ev sahipliğindeki Kadınlar Federasyon Kupası'nda ikinci gün maçları tamamlandı.

Ankara Spor Salonu (Küçük Salon) ve Taha Akgül Spor Salonu’nda düzenlenen Kadınlar Federasyon Kupası’nda Antalya Güneşi, Bodrum Karya, Botaş Gelişim, Çeşme Basketbol, Emlak Konut, Fenerbahçe Gelişim, Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor, HDI Sigorta Yalova VIP, Karşıyaka Çarşı Koleji, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Rize Belediyesi, Samsun Basketbol İhtisas, Tarsus Belediyesi, Uludağ Basket NBSD ve Urla Belediyesi ekipleri mücadele ediyor.

TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Kadınlar Federasyon Kupası'nın maç programı ve alınan sonuçlar şu şekildedir:

Kadınlar Federasyon Kupası Programı

26 Eylül Pazar

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

A

13.00

Çeşme Basketbol – Rize Belediyesi

83-66

C

13.30

Urla Belediyesi - Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor

63-66

A

15.15

Karşıyaka Çarşı Koleji - Antalya Güneşi

71-67

C

15.45

Tarsus Belediyesi - Uludağ Basket NBSD

62-61

B

17.30

Botaş Gelişim - Samsun Basketbol İhtisas

93-33

D

18.00

HDI Sigorta Yalova VIP - Mersin Büyükşehir Belediyesi

57-69

B

19.45

Bodrum Karya - Fenerbahçe Gelişim

54-75

27 Eylül Pazartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor - Tarsus Belediyesi

73-43

A

13.30

Rize Belediyesi - Karşıyaka Çarşı Koleji

74-70

C

15.15

Uludağ Basket NBSD - Urla Belediyesi

58-70

A

15.45

Antalya Güneşi - Çeşme Basketbol

69-64

D

17.30

Mersin Büyükşehir Belediyesi - Emlak Konut

52-51

B

18.00

Samsun Basketbol İhtisas - Bodrum Karya

40-83

B

20.15

Fenerbahçe Gelişim - Botaş Gelişim

64-63

28 Eylül Salı

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

A

13.00

Karşıyaka Çarşı Koleji - Çeşme Basketbol

C

13.30

Tarsus Belediyesi - Urla Belediyesi

A

15.15

Rize Belediyesi - Antalya Güneşi

C

15.45

Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor - Uludağ Basket NBSD

B

17.30

Bodrum Karya - Botaş Gelişim

D

18.00

Emlak Konut - HDI Sigorta Yalova VIP

B

19.45

Samsun Basketbol İhtisas - Fenerbahçe Gelişim

Çeyrek Final Eşleşmeleri

30 Eylül Perşembe

Saat

Müsabaka

Skor

13.00

A1-B2

15.15

C1-D2

17.30

B1-A2

19.45

D1-C2

Yarı Final Eşleşmeleri

1 Ekim Cuma

15.15

Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

17.30

Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi

Final

2 Ekim Cumartesi

15.00

Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi


Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul