Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

Cumhurbaşkanlığı Kupası'nın Yeni Tasarımı

02.10.2018

34. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali’nden galibiyetle ayrılan ekip aynı zamanda yepyeni bir kupa kaldırmış olacak.


34. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali’nden galibiyetle ayrılan ekip aynı zamanda yepyeni bir kupa kaldırmış olacak. Türkiye Basketbol Federasyonu’nun halka açık olarak organize ettiği tasarım yarışmasında 78 aday arasından seçilen Recep Atıl Kızılbayır imzalı tasarım, TBF’nin dinamizmini, coşkusunu ve yenilikçi ruhunu yansıtıyor.

Kaide çapı yaklaşık 27 cm, yüksekliği 80 cm olan gümüş renkteki kupanın ortasında Cumhurbaşkanlığı arması yer alıyor.Bilet satışı devam ediyor
Ankara Spor Salonu’nda, geçtiğimiz sezonun Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Şampiyonu Fenerbahçe ile PTT Erkekler Türkiye Kupası Şampiyonu Anadolu Efes takımları arasında 3 Ekim Çarşamba saat 20.00’de oynanacak mücadeleyi izlemek isteyen basketbolseverler, biletleri Mobilet’ten temin edebilirler.

Ankara Spor Salonu'nda ilk kez A Milli Erkek Basketbol Takımımız ile Türk Telekom arasında oynanan hazırlık maçında hayata geçirilen ve hem bu karşılaşmada hem de Karadağ ile oynadığımız FIBA Dünya Şampiyonası eleme maçında büyük ilgi gören saha içi koltuk (courtside) uygulaması, Fenerbahçe-Anadolu Efes mücadelesinde de Ankaralı basketbolseverlerle buluşacak.

34. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası karşılaşmasına bilet satın almak için tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul