Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

A Kadın Milli Takımımız Polonya Maçı Hazırlıklarına Başladı

05.02.2023


FIBA 2023 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri’nde Polonya ile deplasmanda karşılaşacak olan A Kadın Milli Takımımız ilk antrenmanını 5 Şubat Pazar günü gerçekleştirdi.

Ay-yıldızlılarımız 9 Şubat Perşembe günü TSİ 20.00’de deplasmanda oynayacağı Polonya maçı öncesi İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda toplandı ve başantrenör Ekrem Memnun yönetiminde yaklaşık 2 saat süren bir çalışma gerçekleştirdi. Antrenmanı Türkiye Basketbol Federasyonu yöneticileri de takip etti.

A Kadın Milli Takımımızda Bahar Çağlar Ökten, Olcay Çakır Turgut ve Tuğçe Canıtez Milli Takım Doktoru Berhan Bayram tarafından yapılan kontroller sonrasında kadrodan çıkartıldı. Millilerimizde Elif İstanbulluoğlu (Fenerbahçe Alagöz Holding), ve Asena Yalçın (ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi) kampa davet edildi.

FIBA 2023 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu'nda bulunan Ay-yıldızlılarımız, 9 Şubat Perşembe günü Polonya ve 12 Şubat Pazar günü de Arnavutluk ile karşı karşıya gelecek.

9 Şubat Perşembe
TSİ 20.00 Polonya – Türkiye 

12 Şubat Pazar
TSİ 19.00 Arnavutluk – Türkiye

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
Sinan Erdem Spor Salonu, Zuhuratbaba Mahallesi, Mustafa Sarıçiçek Bulvarı, No:6, 34147 Bakırköy, İSTANBUL, TÜRKİYE