Türkiye Basketbol Federasyonu

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Google Chrome Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

14. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri Başlıyor

14.07.2020


Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından organize edilen Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin 14’üncüsü, bu yıl 24-26 Temmuz tarihlerinde “TBF Akademi” platformu üzerinden online olarak, canlı düzenlenecek.

COVID-19 pandemi sürecinin sebep olduğu şartlar göz önünde bulundurularak, antrenörlerin sağlığını riske etmemek amacıyla internet üzerinden canlı yayınla düzenlenecek seminerin pandemi dönemine özel olarak 550 TL yerine 100 TL’lik katılım bedeli ile gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı. Seminer Türkçe, İngilizce ve Arapça dillerinde yayınlanacak.

TBF önderliğinde, WABC (Dünya Basketbol Antrenörleri Birliği) ve TÜBAD (Türkiye Basketbol Antrenörler Derneği) iş birlikleriyle düzenlenecek, FIBA onaylı seminerin açılış konuşmasını Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu yapacak.

Seminerde yer alacak dünyaca ünlü yerli ve yabancı konuşmacılar arasında;

gibi isimler bulunuyor.*

Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin kayıtları önce e-Devlet sistemi, ardından TBF Akademi platformu üzerinden, 23 Temmuz 2020 saat 23.59'a kadar gerçekleştirilebilecek. 

Kaydınızın ilk adımını oluşturacağınız e-Devlet sistemine ulaşmak için tıklayınız.

Kaydınızı tamamlamak adına TBF Akademi platformuna ulaşmak için tıklayınız.

14. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri başvuru sürecinin tüm detaylarının anlatıldığı rehbere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

* Sn. Dimitris Itoudis ve Sn. Pablo Laso mazeret bildirip 14. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’ne katılamayacaklarını ileterek; bununla birlikte önümüzdeki dönemlerde düzenlenecek seminerlerde memnuniyetle yer almak istediklerini ifade etmişlerdir.

14. Uluslararası Basketbol Antrenör Semineri’nin programına ulaşmak için tıklayınız

*Click here to see the program of the 14th International Coaches Clinic. 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul