Liglere Katılım Formu

Büyük Erkek, U-18, U-16 ve U-15 Erkekler Fikstürleri

Kura Çekimi Toplantısı

0

Basketbolun Temel Unsurları - Tekirdag

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 1 0 Federasyon A 0 0 105 35 15 39 1102 168
B 4 1 Federasyon B 1 0
C 5 1 Federasyon C 3 0
D 7 1 İl 7 0
E 6 1 Aday 26 10

Haftanın Maçları

Tekirdağ U14 A Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
20.05.2018 12:00CAA2A GrubuTEKİRDAĞÇorlu Spor SalonuGENÇLİK HİZM.SK. - ÇORLU45-9GENÇLİK HİZM.SK-TEKİRDAĞ
20.05.2018 18:45CAA4A GrubuMARMARA EREĞLİSİ BLD.20-0ATLETİK SPOR
Tekirdağ U14 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
15.05.2018 19:30CAB8ATEKİRDAĞATATÜRKTEKİRDAĞ DOĞUŞ41-98TREDAŞ SPOR
20.05.2018 15:45CAB11ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuTREDAŞ SPOR84-57BASKETBOL İHTİSAS
Tekirdağ U13 A Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.05.2018 18:15BML2A GrubuTEKİRDAĞATATÜRKBASKETBOL İHTİSAS67-23GENÇLİK HİZM.SK-TEKİRDAĞ
Tekirdağ U13 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.05.2018 12:30BMM68ATEKİRDAĞATATÜRKENERJİ46-47BASKETBOL İHTİSAS
Tekirdağ U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
20.05.2018 17:15CHL2A GrubuTEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuSÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ20-10ÇERKEZKÖY BELEDİYE
Tekirdağ U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
14.05.2018 19:30CHM19ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuTÜRK TELEKOM - B40-76TÜRK TELEKOM - A
15.05.2018 18:00CHM18ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuELİT SPOR67-47TEK YILDIZ 59
15.05.2018 18:00CHM17ATEKİRDAĞATATÜRKTEKİRDAĞ DOĞUŞ56-91ENERJİ
15.05.2018 19:30CHM36BTEKİRDAĞSaray Spor SalonuSARAY BELEDİYESPOR31-83ÇORLU GÜCÜ
17.05.2018 18:00CHM21ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuTÜRK TELEKOM - A20-0TEKİRDAĞ DOĞUŞ
17.05.2018 21:00CHM41BTEKİRDAĞÇorlu Belediyesi S.S.ÇORLU BELEDİYESİ50-46AVRASYA SPOR
19.05.2018 14:00CHM20ATEKİRDAĞATATÜRKŞAMPİYON 5966-75ELİT SPOR
19.05.2018 17:15CHM43BTEKİRDAĞATATÜRKÇORLU BASKET0-20ÇORLU GÜCÜ
20.05.2018 12:00CHM37BTEKİRDAĞÇerkezköy Belediyesi Spor SalonuÇERKEZKÖY DİNAMİK21-85AVRASYA SPOR
20.05.2018 14:15CHM22ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuTEK YILDIZ 5968-29TÜRK TELEKOM - B
Tekirdağ U11 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
19.05.2018 11:00BMN3A GrubuTEKİRDAĞATATÜRKSÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ26-30ENERJİ
Tekirdağ U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
14.05.2018 18:00BMO21ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuOLİMPİK BASKETBOL - A51-39TEK YILDIZ 59
16.05.2018 18:00BMO25ATEKİRDAĞATATÜRKTÜRK TELEKOM24-64OLİMPİK BASKETBOL - A
16.05.2018 18:00BMO24ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuTEK YILDIZ 5962-58ENERJİ
18.05.2018 18:00BMO27ATEKİRDAĞATATÜRKTEKİRDAĞ DOĞUŞ49-35OLİMPİK BASKETBOL - B
18.05.2018 18:00BMO26ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuELİT SPOR70-51TEK YILDIZ 59
19.05.2018 15:30BMO29ATEKİRDAĞATATÜRKOLİMPİK BASKETBOL - A66-37ATLETİK SPOR
Tekirdağ Minik Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
20.05.2018 10:45CPY2A GrubuTEKİRDAĞÇorlu Spor SalonuGENÇLİK HİZM.SK-ÇORLU26-17GENÇLİK HİZM.SK-MURATLI
Tekirdağ Minik Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
17.05.2018 18:00CPZ59BTEKİRDAĞÇorlu Spor SalonuÇORLU BASKET17-41ÇORLU BELEDİYESİ
19.05.2018 16:00CPZ60BTEKİRDAĞÇorlu Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR - C6-14GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR - B
19.05.2018 17:00CPZ23ATEKİRDAĞATATÜRKATLETİK SPOR - A33-28ATLETİK SPOR - B
19.05.2018 18:45CPZ56BTEKİRDAĞÇorlu Spor SalonuAVRASYA SPOR0-20MARMARA EREĞLİSİ BLD.
20.05.2018 10:30CPZ24ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuOLİMPİK BASKETBOL - A22-19ELİT SPOR
20.05.2018 11:45CPZ25ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuOLİMPİK BASKETBOL - B47-37ENERJİ
20.05.2018 13:00CPZ22ATEKİRDAĞİsmet İnönü Spor SalonuTÜRK TELEKOM44-26TEK YILDIZ 59
20.05.2018 15:00CPZ61BTEKİRDAĞÇorlu Spor SalonuÇORLU GÜCÜ41-20AVRASYA SPOR
20.05.2018 17:30CPZ58BMARMARA EREĞLİSİ BLD.17-4GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR - A