İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısında İkinci Gün Geride Kaldı

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun, 81 ilde görev yapan İl Temsilcileri için Ankara’da gerçekleştirdiği Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı’nda ikinci gün geride kaldı.13.09.2018

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun, 81 ilde görev yapan İl Temsilcileri için Ankara’da gerçekleştirdiği Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı’nda ikinci gün geride kaldı.

Ankara Point Hotel’de gerçekleştirilen toplantının ikinci gününde Basketbol Geliştirme Direktörü Fırat Eser, 2018-2019 sezonu yerel lig planlaması ve Yurt içi Faaliyetleri Sirküleri çalışmaları hakkında İl Temsilcilerine sunum eşliğinde bilgiler verdi.

Seminerin öğleden sonraki programında ise ilk olarak Yakın Doğu Üniversitesi’nden Yrd. Doç. Dr. Osman Emiroğlu “Takım Çalışmasında İletişimin Önemi” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Sonrasında ise Eskişehir Teknik Üniversitesi’nden Dr. Öğr. Üyesi Veli Onur Çelik, “Spor Etkinlikleri Yönetimi” başlıklı sunum yaptı.

İkinci günün son bölümünde ise TBF Basketbol Geliştirme Direktörü Fırat Eser’in yönetiminde değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İl Temsilcileri Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısının son günü olan 14 Eylül Cuma günü TBF Disiplin Kurulu Başkanı Can Yalçınkaya “Disiplin Talimatı” ve TBF Pazarlama Müdürü Selin Erdoğan da “Yerel Yönetimlerde Sponsorluk” konularında katılımcılarla bir araya gelecek.


Daha Fazla Haber Göster