Milliler Ankara’da Hücum ve Savunma Düzenleri Üzerinde Durdu

A Milli Erkek Takımımız, 14 Eylül Cuma günü Ankara’da Karadağ ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.12.09.2018

Çin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 2019 FIBA Basketbol Dünya Şampiyonası’na katılabilmek için ikinci turda I Grubu’nda yer alan A Milli Erkek Takımımız, 14 Eylül Cuma günü Ankara’da Karadağ ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.

Ankara Spor Salonu’nda akşam saatlerinde gerçekleştirilen çalışmayı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve TBF CEO’su Ömer Onan da takip etti.

Başantrenör Ufuk Sarıca yönetiminde akşam saatlerinde gerçekleştirilen çalışmada Ay-yıldızlılarımız, ısınma hareketlerinin ardından hücum ve savunma düzenleri üzerinde durdu. Yaklaşık iki saat süren antrenmanın son bölümünde ise millilerimiz şut attı.


Sabah saatlerinde yapılan çalışmada ise millilerimiz, Ankara Spor Salonu’nda şut çalışması gerçekleştirdi.

Ay-yıldızlılarımız, Karadağ maçının hazırlıklarını 13 Eylül Perşembe günü 18:00 - 19:30 saatleri arasında yapacağı antrenmanla sürdürecek. Millilerimizin antrenmanının son 15 dakikasını basın mensuplarımız takip edebilecek.

A Milli Erkek Takımımızın Karadağ ile oynayacağı karşılaşmaya bilet almak için tıklayınız
Daha Fazla Haber Göster