Basketball.com.tr, Basketbol Ailesiyle Buluştu

Yayın hayatına Ocak ayında başlayan www.basketball.com.tr, düzenlenen lansmanla basketbol ailesiyle bir araya geldi.23.02.2016

Yayın hayatına Ocak ayında başlayan www.basketball.com.tr, düzenlenen lansmanla basketbol ailesiyle bir araya geldi.

Soho House Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısına Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, TBF CEO’su Hidayet Türkoğlu, A Milli Erkek Takım Menajeri Haluk Yıldırım, Basketball.com.tr sitesi yöneticileri ile basketbol ailesinden isimler katıldı.


Değerli bir topluluğu bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen BNC Yönetim Kurulu Başkanı Levent Öngör, “Tutkumuz basketbol, ancak yıllardır internet ortamında kuvvetli bir basketbol portalı ihtiyacı bulunuyordu. Biz basketball.com.tr olarak güncel ve tarafsız bir şekilde bu ihtiyacı gidermeyi hedefledik. Daha önce basketbol adına kurulmamış bir haber ekibi kurduk. Çok deneyimli gazeteciler getirdik... Levent Yücelman ve Can Budak’ın yanı sıra çeşitli ajanslar ve gazetecilerle bunu destekledik. Bir çok önemli ismin katılımıyla televizyon kalitesinde prodüksiyon hazırlıyoruz. Yıllarca basketbola hizmet etmeyi hedefliyoruz. Bir diğer hedefimiz de basketbol endüstrisine yepyeni sponsorluklar kazandırmak. Ülkenin en önde gelen holdingleriyle görüşmelerde bulunuyoruz. Verdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

BNC Yönetim Kurulu Üyesi Semra Demirer de yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi: “Burada olmaktan büyük onur duyuyorum. Çok güzel bir aile ortamı oluşturduk. Sizler her zaman başımızın tacısınız. Adaletli bir iş yapmak istedik. Basketball.com.tr hepinizin ailesi... Bir spor eğitimcisi olarak başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği şu cümleleri hiç unutmadım; Çocuk demeyiniz o isterse bir kutbu keşfeder, bir ulusu uyandırır, bir yurt yaratır. Ben genç Atatürk’ler yetiştirmeye devam edeceğim... Sizlerin bu oluşuma katkılarınızın olacağına %100 eminim. Basketbol çok önemli bir spor dalı. Hiç mesleğimden ve basketboldan pişmanlık duymadım. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir ailemiz oldu.”

Daha Fazla Haber Göster