Antalya’nın Yıldızları kadrosunu Didem Sarıca Süer’le güçlendirdi

TKB2L'de mücadele eden Antalya’nın Yıldızları, Türk kadın basketbolunun deneyimli isimlerinden Didem Sarıca Süer’i kadrosuna kattı.23.10.2014

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden Antalya’nın Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, Türk kadın basketbolunun deneyimli isimlerinden Didem Sarıca Süer’i kadrosuna kattı.

 

Antalya temsilcisi daha önce pek çok takımda forma giyen ve A Milli formayı defalarca taşıma şerefine nail olan, 1977 doğumlu ve 1.88 boyundaki uzun forvet Didem Süer’i renklerine bağlayarak, kadrosunu güçlendirdi.

Kariyerine İzmir Büyükşehir Belediyespor’da başlayan deneyimli oyuncu, sırası ile Güre Belediyespor, Adana BOTAŞ, Ceyhan Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor, Tarsus Belediyespor, Galatasaray, TED Ankara Kolejliler, Canik Belediyespor ve Konak Belediyespor ekiplerinde mücadele etti.

Geçen sezonu, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi takımlarından Konak Belediyespor’da geçiren Süer, İzmir takımı ile çıktığı 23 maçta, 15.9 dakika ortalama ile süre aldı ve 4.6 sayı,1.6 ribaund rakamları ile takımına katkı sağladı.

Didem Süer, Antalya’ya gelerek yeni takımı ile birlikte çalışmalara başlarken, oyuncunun 25 Ekim Cumartesi günü saat 16:00'da, Antalya Işıklar Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak Eskişehir Anadolu Üniversitesi maçında görev alacağı belirtildi.

 

 

Daha Fazla Haber Göster