Parkenin Sihirbazları, All-Star 2017’de büyüleyecek

16.12.2016

Değerli basketbolseverler,

Avrupa’nın en iyi basketbol ligi olarak gösterilen Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde ilk devrenin sonuna yaklaşırken, BSL’de yer alan takımlar gerek lig içinde, gerek Avrupa kupalarında gösterdikleri rekabetçi ve başarılı grafikle bizlere keyifli bir basketbol sezonu yaşatmaya devam ediyorlar. Bu yoğun tempoya keyifli bir mola vereceğimiz 15 Ocak tarihinde gerçekleştireceğimiz Spor Toto All-Star 2017 organizasyonuna da artık sayılı günler kaldı. Parkenin Sihirbazları, bu yıl da muhteşem bir All-Star organizasyonuyla tüm spor severleri basketbolun büyüsüne davet ediyor olacak.

Geçen yıl Ülker Sports Arena’da yapılan, basketbol severlerin yoğun ilgi gösterdiği ve tüm otoritelerden tam puan alan All-Star organizasyonunda bu yıl yine birçok sürpriz sizleri bekliyor. Yetenek Yarışması, 3 Sayı Yarışması, Smaç Yarışması ve All-Star maçının yanı sıra sürpriz sanatçıların devre arası konseri, muhteşem gösteriler, görsel şovlar, saha içi etkinlikler, tribün etkinlikleri, yarışmalar, ödüller ve daha birçok nice sürpriz, Ülker Sports Arena’da ve ekran başında yerlerini alan tüm basketbol severlere unutulmaz bir All-Star deneyimi yaşatacak.

Bu yıldızlar geçidinde yer alacak yıldızları belirlemek de sizlerin elinde. Bu yıl da geçen yılki gibi, www.bslallstar.com adresinde başlattığımız taraftar oylamasıyla sizleri bu muhteşem şovda yer alacak yıldızları seçmeye davet ediyoruz. Geçen yıl yaptığımız oylamaya 849 bin kişi katılmış ve bu, daha önceki rekoru ikiye katlamıştı. Her geçen gün büyüyen ve takipçi sayısını arttıran BSL’nin bu yıl, sizlerin desteğiyle yeni bir rekora imza atacağına inancım tam.

Avrupa’nın en önemli salonlarından biri olarak öne çıkan Ülker Sports Arena’da gerçekleştireceğimiz bu etkinliği yerinde izlemek isteyen tüm basketbol severler, Biletix.com adresinden ve Biletix gişelerinden biletlerini temin edebilirler.

Parkenin Sihirbazları’nın, Basketbolun Büyüsü’yle ruhlarımızı okşayacağı, Avrupa’nın En İyi Ligi’nde ‘Yılın Olayı’nda görüşmek üzere.’

Samer Şenbayrak
BSL Direktörü

Daha Fazla Haber Göster