Yasemin Horasan: “Öncelikli Hedefimiz Grubumuzu İlk Sırada Tamamlamak”

A Milli Kadın Takım Menajeri Yasemin Horasan, 2019 Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek Ay-yıldızlılarımızın rakiplerini değerlendirdi.12.12.2018

A Milli Kadın Takım Menajeri Yasemin Horasan, Letonya ve Sırbistan’ın ortaklaşa ev sahipliğinde düzenlenecek 2019 Avrupa Kadınlar Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek Ay-yıldızlılarımızın rakiplerini değerlendirdi.

Slovenya, İtalya ve Macaristan ile birlikte C Grubu’nda mücadele edecek olan A Milli Kadın Takımımızın rakipleriyle ilgili olarak A Milli Kadın Takım Menajeri Yasemin Horasan, şu değerlendirmede bulundu:
“Öncelikle kuranın hayırlı olmasını diliyorum. Slovenya, İtalya ve Macaristan ile aynı grupta yer alıyoruz. Güzel bir kura çektiğimizi düşünüyorum. Öncelikli hedefimiz grubumuzu ilk sırada tamamlamak ve direkt olarak ilk sekize kalmak. Tabii ki zor maçlar olacak. Herkesin hedefi üst sıralarda yer almak. Ancak bizim öncelikli hedefimiz; Olimpiyat Oyunları’na katılacak pozisyona gelerek madalya alabilmek. Tüm Türk Basketbol Camiası’na hayırlı olmasını dilerim.”


Daha Fazla Haber Göster