Ünilig Finalleri Kura Çekimi Gerçekleştirildi

27 Nisan – 1 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bornova Atatürk Spor Kompleksi ve Hüseyin Beşok Spor Salonu’nda oynanacak Ünilig Finalleri Kura Çekimi gerçekleştirildi.26.04.2017


27 Nisan – 1 Mayıs 2017 tarihleri arasında Bornova Atatürk Spor Kompleksi ve Hüseyin Beşok Spor Salonu’nda oynanacak Ünilig Finalleri Kura Çekimi Bornova Atatürk Spor Kompleksi Basın Toplantı Odasında gerçekleştirildi.

2016-2017 sezonu Ünilig Final Grubu müsabakalarına, gruplarında ilk iki sırayı alan Üniversiteler katılmaya hak kazanmış olup, yapılan kura çekimine göre oluşan gruplar ve müsabaka programı şu şekildedir:

 ÜNİLİG KADIN FİNAL GRUBU
 E Grubu  F Grubu

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ

19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

 

 Tarih  Saat  A Takım  B Takım  Grup

27.04.2017

10:00

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi

E

27.04.2017

12:00

Fırat Üniversitesi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üni

E

27.04.2017

14:00

Giresun Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

F

27.04.2017

17.00

Yaşar Üniversitesi

19 Mayıs Üniversitesi

F

28.04.2017

10:00

Kocaeli Üniversitesi

Fırat Üniversitesi

E

28.04.2017

12:00

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üni

İstanbul Ticaret Üniversitesi

E

28.04.2017

14:00

Akdeniz Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi

F

28.04.2017

16:00

19 Mayıs Üniversitesi

Giresun Üniversitesi

F

29.04.2017

10:00

İstanbul Ticaret Üniversitesi

Fırat Üniversitesi

E

29.04.2017

12:00

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üni

Kocaeli Üniversitesi

E

29.04.2017

14:00

Giresun Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi

F

29.04.2017

16:00

19 Mayıs Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

F

 

 ÜNİLİG ERKEK FİNAL GRUBU
 R Grubu  S Grubu

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MERSİN ÜNİVERSİTESİ

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ

SABANCI ÜNİVERSİTESİ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

 

Tarih Saat  A Takım   B Takım  

27.04.2017

11:00

Giresun Üniversitesi

Beykent Üniversitesi

R

27.04.2017

13:00

İstanbul Teknik Üniversitesi

Atatürk Üniversitesi

R

27.04.2017

15:00

Yaşar Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

S

27.04.2017

17:00

Mersin Üniversitesi

Sabancı Üniversitesi

S

28.04.2017

11:00

Beykent Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi

R

28.04.2017

13:00

Atatürk Üniversitesi

Giresun Üniversitesi

R

28.04.2017

15:00

Akdeniz Üniversitesi

Mersin Üniversitesi

S

28.04.2017

17:00

Sabancı Üniversitesi

Yaşar Üniversitesi

S

29.04.2017

11:00

Giresun Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi

R

29.04.2017

15:00

Atatürk Üniversitesi

Beykent Üniversitesi

R

29.04.2017

17:00

Yaşar Üniversitesi

Mersin Üniversitesi

S

29.04.2017

19:00

Sabancı Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi

S

 


Daha Fazla Haber Göster