1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.10.2015 15:00 2BA1880 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 60 - 65 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
16.10.2015 17:00 2BA1877 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 73 - 59 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
17.10.2015 13:30 2BA1745 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 59 - 64 55 GENÇLİK 0
17.10.2015 14:00 2BA1746 A BALIKESİR ATATÜRK EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 84 - 60 TEKİRDAĞ ENERJİ 0
17.10.2015 14:00 2BA1749 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) OGM ORMAN GENÇLİK 71 - 47 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 0
17.10.2015 14:00 2BA1878 B BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 49 - 60 OSMANİYE GENÇLİK 0
17.10.2015 14:30 2BA1748 A KASTAMONU Kastamonu Atatürk Spor Salonu FERKO ILGAZ M.R. KBSK 69 - 62 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
17.10.2015 15:00 2BA1879 B NEVŞEHİR Avanos ATATÜRK NEVŞEHİR GHSİM 59 - 67 MERSİN BASKETBOL 0
17.10.2015 15:00 2BA1750 A YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 70 - 52 MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 0
17.10.2015 16:00 2BA1747 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 61 - 48 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
18.10.2015 12:30 2BA1882 B İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 77 - 71 BAKOSPOR 0
18.10.2015 14:00 2BA1881 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 94 - 74 ALANYA BELEDİYE 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.10.2015 14:00 2BA1887 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 84 - 94 NEVŞEHİR GHSİM 0
23.10.2015 16:00 2BA1756 A MERSİN Tarsus Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 50 - 67 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
23.10.2015 17:00 2BA1751 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 58 - 71 KURTULUŞ SPOR 0
24.10.2015 13:00 2BA1752 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu 55 GENÇLİK 44 - 55 YALOVA VİP GENÇLİK 0
24.10.2015 14:00 2BA1753 A BURSA Mudanya Gsgm S.S. MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 44 - 63 OGM ORMAN GENÇLİK 0
24.10.2015 14:00 2BA1883 B OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 78 - 51 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
24.10.2015 14:00 2BA1884 B ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 63 - 92 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
24.10.2015 14:00 2BA1754 A NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 78 - 63 FERKO ILGAZ M.R. KBSK 0
24.10.2015 14:00 2BA1888 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 72 - 61 BURSA BŞB. 0
24.10.2015 15:00 2BA1885 B ANTALYA 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 74 - 63 URLA BELEDİYESİ 0
24.10.2015 15:00 2BA1886 B GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu BAKOSPOR 33 - 110 İSTANBULGÜCÜ 0
25.10.2015 12:00 2BA1755 A TEKİRDAĞ ATATÜRK TEKİRDAĞ ENERJİ 73 - 81 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.10.2015 13:00 2BA1757 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu 55 GENÇLİK 49 - 43 TEKİRDAĞ ENERJİ 0
30.10.2015 18:00 2BA1760 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 48 - 55 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 0
31.10.2015 12:00 2BA1759 A BALIKESİR ATATÜRK EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 69 - 53 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
31.10.2015 13:00 2BA1891 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 92 - 74 ALANYA BELEDİYE 0
31.10.2015 13:00 2BA1890 B NEVŞEHİR Avanos ATATÜRK NEVŞEHİR GHSİM 100 - 57 BAKOSPOR 0
31.10.2015 13:30 2BA1758 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 60 - 58 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
31.10.2015 14:00 2BA1889 B BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 51 - 60 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
31.10.2015 14:00 2BA1892 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 72 - 68 OSMANİYE GENÇLİK 0
31.10.2015 14:00 2BA1893 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 83 - 74 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
31.10.2015 14:00 2BA1894 B İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 82 - 70 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
31.10.2015 14:30 2BA1761 A KASTAMONU Kastamonu Atatürk Spor Salonu FERKO ILGAZ M.R. KBSK 47 - 50 MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 0
31.10.2015 15:00 2BA1762 A YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 52 - 62 OGM ORMAN GENÇLİK 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.11.2015 14:00 2BA1900 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 83 - 79 BURSA BŞB. 0
06.11.2015 17:00 2BA1895 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 75 - 69 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
06.11.2015 17:00 2BA1763 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 52 - 68 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
07.11.2015 10:00 2BA1899 B GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu BAKOSPOR 0 - 20 MERSİN BASKETBOL 0
07.11.2015 13:00 2BA1896 B OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 20 - 0 URLA BELEDİYESİ 0
07.11.2015 13:00 2BA1898 B ANTALYA 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 64 - 81 NEVŞEHİR GHSİM 0
07.11.2015 14:00 2BA1764 A BURSA Mudanya Gsgm S.S. MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 61 - 78 KURTULUŞ SPOR 0
07.11.2015 14:00 2BA1765 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) OGM ORMAN GENÇLİK 67 - 40 FERKO ILGAZ M.R. KBSK 0
07.11.2015 14:00 2BA1897 B ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 76 - 82 İSTANBULGÜCÜ 0
08.11.2015 14:00 2BA1766 A NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 74 - 76 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
08.11.2015 14:00 2BA1767 A TEKİRDAĞ ATATÜRK TEKİRDAĞ ENERJİ 40 - 60 YALOVA VİP GENÇLİK 0
08.11.2015 16:30 2BA1768 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 45 - 59 55 GENÇLİK 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.11.2015 14:00 2BA1904 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 20 - 0 BAKOSPOR 0
14.11.2015 13:00 2BA1903 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 53 - 74 OSMANİYE GENÇLİK 0
14.11.2015 13:30 2BA1770 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 62 - 79 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 0
14.11.2015 14:00 2BA1771 A BALIKESİR ATATÜRK EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 66 - 59 MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 0
14.11.2015 14:00 2BA1901 B BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 72 - 71 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
14.11.2015 14:00 2BA1905 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 20 - 0 ALANYA BELEDİYE 0
14.11.2015 15:00 2BA1902 B NEVŞEHİR Avanos ATATÜRK NEVŞEHİR GHSİM 73 - 64 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
14.11.2015 15:00 2BA1774 A YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 78 - 69 FERKO ILGAZ M.R. KBSK 0
14.11.2015 16:00 2BA1772 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 58 - 73 OGM ORMAN GENÇLİK 0
15.11.2015 13:00 2BA1769 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu 55 GENÇLİK 68 - 48 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
15.11.2015 13:00 2BA1906 B İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 71 - 85 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
15.11.2015 14:00 2BA1773 A TEKİRDAĞ ATATÜRK TEKİRDAĞ ENERJİ 42 - 69 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.11.2015 16:00 2BA1780 A MERSİN Tarsus Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 56 - 63 YALOVA VİP GENÇLİK 0
20.11.2015 17:00 2BA1775 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 63 - 52 TEKİRDAĞ ENERJİ 0
20.11.2015 17:00 2BA1907 B MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 57 - 77 İSTANBULGÜCÜ 0
21.11.2015 13:00 2BA1909 B ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 73 - 91 MERSİN BASKETBOL 0
21.11.2015 13:00 2BA1910 B ANTALYA 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 74 - 65 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
21.11.2015 14:00 2BA1908 B OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 64 - 46 NEVŞEHİR GHSİM 0
21.11.2015 14:00 2BA1776 A BURSA Mudanya Gsgm S.S. MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 59 - 72 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
21.11.2015 14:00 2BA1779 A NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 62 - 51 55 GENÇLİK 0
21.11.2015 14:30 2BA1777 A KASTAMONU Kastamonu Atatürk Spor Salonu FERKO ILGAZ M.R. KBSK 57 - 63 KURTULUŞ SPOR 0
21.11.2015 15:00 2BA1911 B GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu BAKOSPOR 45 - 112 BURSA BŞB. 0
22.11.2015 14:00 2BA1912 B ANKARA Ankara Spor Salonu T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 77 - 47 URLA BELEDİYESİ 0
22.11.2015 15:00 2BA1778 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) OGM ORMAN GENÇLİK 72 - 52 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.11.2015 14:00 2BA1917 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 93 - 69 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
27.11.2015 16:00 2BA1784 A MERSİN Tarsus Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 36 - 54 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
28.11.2015 13:00 2BA1781 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu 55 GENÇLİK 78 - 67 MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 0
28.11.2015 13:30 2BA1782 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 38 - 81 OGM ORMAN GENÇLİK 0
28.11.2015 14:00 2BA1783 A BALIKESİR ATATÜRK EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 56 - 57 FERKO ILGAZ M.R. KBSK 0
28.11.2015 14:00 2BA1918 B MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 83 - 78 OSMANİYE GENÇLİK 0
28.11.2015 14:00 2BA1913 B BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 64 - 67 URLA BELEDİYESİ 0
28.11.2015 14:00 2BA1915 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 73 - 64 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
28.11.2015 15:00 2BA1916 B GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu BAKOSPOR 36 - 97 ALANYA BELEDİYE 0
28.11.2015 15:00 2BA1914 B NEVŞEHİR Avanos ATATÜRK NEVŞEHİR GHSİM 69 - 61 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
28.11.2015 15:00 2BA1786 A YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 60 - 74 KURTULUŞ SPOR 0
29.11.2015 14:00 2BA1785 A TEKİRDAĞ ATATÜRK TEKİRDAĞ ENERJİ 56 - 76 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.12.2015 17:00 2BA1787 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 48 - 55 YALOVA VİP GENÇLİK 0
04.12.2015 17:00 2BA1919 B MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 62 - 68 MERSİN BASKETBOL 0
05.12.2015 14:00 2BA1920 B OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 69 - 73 ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 0
05.12.2015 14:00 2BA1921 B ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 92 - 27 BAKOSPOR 0
05.12.2015 14:00 2BA1924 B İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 58 - 81 İSTANBULGÜCÜ 0
05.12.2015 14:00 2BA1788 A BURSA Mudanya Gsgm S.S. MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 71 - 79 TEKİRDAĞ ENERJİ 0
05.12.2015 14:00 2BA1792 A NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 68 - 61 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
05.12.2015 14:30 2BA1790 A KASTAMONU Kastamonu Atatürk Spor Salonu FERKO ILGAZ M.R. KBSK 67 - 52 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
05.12.2015 15:00 2BA1922 B ANTALYA 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 54 - 83 BURSA BŞB. 0
05.12.2015 16:00 2BA1791 A ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 82 - 50 55 GENÇLİK 0
05.12.2015 16:00 2BA1789 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 57 - 58 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
06.12.2015 16:30 2BA1923 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 80 - 79 NEVŞEHİR GHSİM 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.12.2015 14:00 2BA1929 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 76 - 57 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
11.12.2015 16:00 2BA1798 A MERSİN Tarsus Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 61 - 56 MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 0
11.12.2015 17:00 2BA1793 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 78 - 69 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 0
11.12.2015 17:00 2BA1928 B GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu BAKOSPOR 24 - 104 OSMANİYE GENÇLİK 0
12.12.2015 13:00 2BA1794 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu 55 GENÇLİK 62 - 49 FERKO ILGAZ M.R. KBSK 0
12.12.2015 13:30 2BA1795 A ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 37 - 68 KURTULUŞ SPOR 0
12.12.2015 14:00 2BA1926 B BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 73 - 76 İSTANBULGÜCÜ 0
12.12.2015 15:00 2BA1927 B ANTALYA 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 73 - 77 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 0
12.12.2015 15:00 2BA1925 B NEVŞEHİR Avanos ATATÜRK NEVŞEHİR GHSİM 72 - 62 URLA BELEDİYESİ 0
12.12.2015 15:00 2BA1797 A YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 57 - 50 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
12.12.2015 18:00 2BA1930 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 58 - 55 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
13.12.2015 14:00 2BA1796 A TEKİRDAĞ ATATÜRK TEKİRDAĞ ENERJİ 47 - 65 OGM ORMAN GENÇLİK 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.12.2015 14:00 2BA1935 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 54 - 64 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
18.12.2015 17:00 2BA1931 B MERSİN Mersin Üniversitesi Spor Salonu MERSİN ÜNİVERSİTESİ 99 - 34 BAKOSPOR 0
19.12.2015 13:00 2BA1934 B İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBULGÜCÜ 62 - 54 NEVŞEHİR GHSİM 0
19.12.2015 14:00 2BA1932 B OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 86 - 65 ALANYA BELEDİYE 0
19.12.2015 14:00 2BA1933 B ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 85 - 80 BURSA BŞB. 0
19.12.2015 14:00 2BA1936 B İZMİR 12 Eylül Spor Salonu URLA BELEDİYESİ 51 - 64 MERSİN BASKETBOL 0
19.12.2015 14:00 2BA1803 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) OGM ORMAN GENÇLİK 61 - 33 MERSİN BŞB. GELİŞİM 0
19.12.2015 14:00 2BA1804 A NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 70 - 64 YALOVA VİP GENÇLİK 0
19.12.2015 14:00 2BA1799 A BURSA Mudanya Gsgm S.S. MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 70 - 84 FENERBAHÇE GELİŞİM 0
19.12.2015 14:00 2BA1800 A BALIKESİR ATATÜRK EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 89 - 47 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
19.12.2015 16:00 2BA1801 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu KURTULUŞ SPOR 74 - 59 55 GENÇLİK 0
19.12.2015 17:30 2BA1802 A KASTAMONU Kastamonu Atatürk Spor Salonu FERKO ILGAZ M.R. KBSK 53 - 60 TEKİRDAĞ ENERJİ 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.12.2015 14:00 2BA1941 B ANKARA Arı Koleji Olimpik Spor Salonu ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ 82 - 53 URLA BELEDİYESİ 0
25.12.2015 16:00 2BA1807 A MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. GELİŞİM 64 - 56 FERKO ILGAZ M.R. KBSK 0
25.12.2015 17:00 2BA1805 A İSTANBUL Fenerbahçe Koleji Spor Salonu FENERBAHÇE GELİŞİM 49 - 60 OGM ORMAN GENÇLİK 0
25.12.2015 17:30 2BA1938 B ELAZIĞ Elazığ İl Özel İdare S.S. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 62 - 72 OSMANİYE GENÇLİK 0
26.12.2015 13:00 2BA1806 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu 55 GENÇLİK 46 - 60 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
26.12.2015 14:00 2BA1808 A NEVŞEHİR Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Spor Merkezi NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİ 73 - 54 MUDANYA BLD. DİNÇ SPOR 0
26.12.2015 14:00 2BA1937 B BURSA Yıldırım Şahin Başol Spor Kompleksi BURSA BŞB. 51 - 70 NEVŞEHİR GHSİM 0
26.12.2015 14:00 2BA1942 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 64 - 61 İSTANBULGÜCÜ 0
26.12.2015 15:00 2BA1939 B ANTALYA 75.Yıl Spor Salonu ALANYA BELEDİYE 62 - 61 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0
26.12.2015 15:00 2BA1940 B GAZİANTEP Kamil Ocak Spor Salonu BAKOSPOR 39 - 97 T.E.D. ANKARA KOLEJLİLER 0
26.12.2015 15:00 2BA1810 A YALOVA 90. Yıl Spor Salonu YALOVA VİP GENÇLİK 79 - 57 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0
27.12.2015 14:00 2BA1809 A TEKİRDAĞ ATATÜRK TEKİRDAĞ ENERJİ 63 - 61 KURTULUŞ SPOR 0
12.Devre29.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.04.2016 16:00 2BA2042 Final Grubu ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena OGM ORMAN GENÇLİK 57 - 74 OSMANİYE GENÇLİK 0
23.04.2016 18:15 2BA2043 Final Grubu ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena MERSİN BASKETBOL 65 - 57 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
24.04.2016 16:00 2BA2044 Final Grubu ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 65 - 74 OGM ORMAN GENÇLİK 0
24.04.2016 18:15 2BA2045 Final Grubu ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena OSMANİYE GENÇLİK 63 - 66 MERSİN BASKETBOL 0
25.04.2016 16:00 2BA2046 Final Grubu ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena OGM ORMAN GENÇLİK 50 - 48 MERSİN BASKETBOL 0
25.04.2016 18:15 2BA2047 Final Grubu ŞANLIURFA Şanlıurfa Arena EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 61 - 87 OSMANİYE GENÇLİK 0
12.Devre30.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.04.2016 16:00 2BA2048 Final Grubu ADANA Menderes Spor Salonu OSMANİYE GENÇLİK 66 - 59 OGM ORMAN GENÇLİK 0
29.04.2016 18:15 2BA2049 Final Grubu ADANA Menderes Spor Salonu EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 47 - 78 MERSİN BASKETBOL 0
30.04.2016 16:00 2BA2050 Final Grubu ADANA Menderes Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 57 - 42 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0
30.04.2016 18:15 2BA2051 Final Grubu ADANA Menderes Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 52 - 67 OSMANİYE GENÇLİK 0
01.05.2016 16:00 2BA2052 Final Grubu ADANA Menderes Spor Salonu MERSİN BASKETBOL 69 - 66 OGM ORMAN GENÇLİK 0
01.05.2016 18:15 2BA2053 Final Grubu ADANA Menderes Spor Salonu OSMANİYE GENÇLİK 74 - 72 EDREMİT BLD. GÜRE SPOR 0