1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
09.10.2015 14:00 2EA2195 İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 84 - 92 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
09.10.2015 14:30 2EA2197 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 60 - 73 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
09.10.2015 18:00 2EA2196 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 83 - 85 AKHİSAR BELEDİYE 0
10.10.2015 15:00 2EA2198 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 74 - 87 TOFAŞ 0
10.10.2015 15:00 2EA2199 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 73 - 62 BANDIRMA KIRMIZI 0
10.10.2015 16:00 2EA2200 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 80 - 81 SOCAR SPOR 0
10.10.2015 16:00 2EA2201 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 80 - 72 ESKİŞEHİR BASKET 0
10.10.2015 17:00 2EA2202 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 75 - 72 AFYON BELEDİYESİ 0
10.10.2015 19:00 2EA2203 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu SAKARYA BŞB BASKETBOL 90 - 83 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
16.10.2015 16:00 2EA2204 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 79 - 73 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
16.10.2015 16:00 2EA2209 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 99 - 61 ADANASPOR 0
16.10.2015 18:30 2EA2205 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 70 - 77 BEST BALIKESİR 0
17.10.2015 15:00 2EA2207 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 90 - 66 GELİŞİM KOLEJİ 0
17.10.2015 15:30 2EA2208 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 76 - 70 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
17.10.2015 16:00 2EA2206 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 83 - 80 İSTANBUL D.S.İ. 0
17.10.2015 17:00 2EA2210 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ESKİŞEHİR BASKET 78 - 76 FİNAL SPOR 0
17.10.2015 17:00 2EA2211 BURSA Tofaş Spor Salonu TOFAŞ 88 - 81 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
18.10.2015 14:00 2EA2212 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 57 - 88 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
23.10.2015 14:00 2EA2213 İZMİR Gelişim Koleji S.S. TBFTV GELİŞİM KOLEJİ 60 - 81 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
23.10.2015 14:30 2EA2214 BURSA Final Okulları Spor Salonu FİNAL SPOR 77 - 76 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
23.10.2015 18:00 2EA2215 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 69 - 78 TOFAŞ 0
23.10.2015 19:00 2EA2219 ADANA Menderes Spor Salonu KANAL A ADANASPOR 91 - 75 ESKİŞEHİR BASKET 0
24.10.2015 15:00 2EA2216 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 76 - 65 BANDIRMA KIRMIZI 0
24.10.2015 15:00 2EA2217 İSTANBUL İstanbul DSİ Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 84 - 94 SOCAR SPOR 0
24.10.2015 15:00 2EA2218 İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu TBFTV PERTEVNİYAL GENÇLİK 88 - 80 AFYON BELEDİYESİ 0
24.10.2015 16:00 2EA2220 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 72 - 76 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
24.10.2015 17:00 2EA2221 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 63 - 68 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.10.2015 16:00 2EA2223 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu KANAL 35 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 90 - 88 FİNAL SPOR 0
27.10.2015 18:00 2EA2230 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 77 - 80 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
27.10.2015 18:00 2EA2224 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 73 - 80 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
27.10.2015 18:30 2EA2222 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 61 - 79 GELİŞİM KOLEJİ 0
27.10.2015 19:00 2EA2225 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu TBFTV SAKARYA BŞB BASKETBOL 86 - 75 BEST BALIKESİR 0
28.10.2015 16:00 2EA2226 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 77 - 64 İSTANBUL D.S.İ. 0
28.10.2015 18:30 2EA2228 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 97 - 65 ADANASPOR 0
28.10.2015 19:00 2EA2229 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 78 - 73 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
28.10.2015 19:00 2EA2227 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 92 - 88 AKHİSAR BELEDİYE 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
30.10.2015 14:00 2EA2231 İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 83 - 70 BEST BALIKESİR 0
30.10.2015 14:30 2EA2232 BURSA Final Okulları Spor Salonu Sakarya Youtube Tv FİNAL SPOR 61 - 76 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
30.10.2015 18:00 2EA2233 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 89 - 64 SOCAR SPOR 0
31.10.2015 13:30 2EA2237 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 75 - 80 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
31.10.2015 15:00 2EA2234 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 88 - 78 AFYON BELEDİYESİ 0
31.10.2015 15:00 2EA2235 İSTANBUL İstanbul DSİ Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 67 - 83 ESKİŞEHİR BASKET 0
31.10.2015 15:00 2EA2236 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 77 - 84 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
31.10.2015 15:30 2EA2239 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 71 - 81 TOFAŞ 0
31.10.2015 17:00 2EA2238 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 87 - 80 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.11.2015 15:30 2EA2240 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 87 - 59 İSTANBUL D.S.İ. 0
06.11.2015 16:00 2EA2241 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 86 - 65 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
06.11.2015 16:00 2EA2242 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu KANAL 35 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 75 - 84 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
07.11.2015 16:00 2EA2243 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 82 - 73 BANDIRMA KIRMIZI 0
07.11.2015 16:00 2EA2245 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 72 - 70 FİNAL SPOR 0
07.11.2015 17:00 2EA2246 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 82 - 74 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
07.11.2015 17:00 2EA2247 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 89 - 73 GELİŞİM KOLEJİ 0
07.11.2015 18:00 2EA2248 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu Sakarya Youtube Tv SAKARYA BŞB BASKETBOL 94 - 81 ADANASPOR 0
08.11.2015 15:00 2EA2244 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 72 - 76 AKHİSAR BELEDİYE 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.11.2015 14:00 2EA2249 İZMİR Gelişim Koleji S.S. GELİŞİM KOLEJİ 71 - 68 FİNAL SPOR 0
13.11.2015 15:00 2EA2252 İSTANBUL İstanbul DSİ Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 71 - 82 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
13.11.2015 18:00 2EA2250 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 72 - 76 ESKİŞEHİR BASKET 0
14.11.2015 15:00 2EA2251 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 80 - 83 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
14.11.2015 15:00 2EA2253 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 92 - 79 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
14.11.2015 16:00 2EA2254 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 80 - 88 BEST BALIKESİR 0
14.11.2015 17:00 2EA2255 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 83 - 63 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
15.11.2015 13:30 2EA2256 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TBFTV BANDIRMA KIRMIZI 71 - 60 SOCAR SPOR 0
15.11.2015 16:00 2EA2257 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 89 - 65 AFYON BELEDİYESİ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.11.2015 14:30 2EA2258 BURSA Final Okulları Spor Salonu OLAY TV FİNAL SPOR 83 - 66 ADANASPOR 0
20.11.2015 16:00 2EA2259 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 69 - 46 BANDIRMA KIRMIZI 0
20.11.2015 16:00 2EA2260 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 85 - 95 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
20.11.2015 16:00 2EA2261 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu TBFTV MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 91 - 75 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
21.11.2015 15:30 2EA2263 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 70 - 81 TOFAŞ 0
21.11.2015 16:00 2EA2264 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu TBFTV BEST BALIKESİR 70 - 76 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
21.11.2015 16:00 2EA2262 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 72 - 71 GELİŞİM KOLEJİ 0
21.11.2015 17:00 2EA2265 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 94 - 86 AKHİSAR BELEDİYE 0
21.11.2015 19:00 2EA2266 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu Sakarya Youtube Tv SAKARYA BŞB BASKETBOL 76 - 81 İSTANBUL D.S.İ. 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
24.11.2015 15:00 2EA2273 İSTANBUL İstanbul DSİ Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 79 - 85 BEST BALIKESİR 0
24.11.2015 16:00 2EA2268 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 63 - 76 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
24.11.2015 18:00 2EA2267 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 83 - 87 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
24.11.2015 18:30 2EA2271 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 75 - 60 ESKİŞEHİR BASKET 0
24.11.2015 19:00 2EA2269 BURSA Tofaş Spor Salonu TBFTV-ASTV TOFAŞ 76 - 69 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
24.11.2015 19:00 2EA2270 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 91 - 77 FİNAL SPOR 0
24.11.2015 19:00 2EA2275 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 86 - 81 SOCAR SPOR 0
25.11.2015 14:00 2EA2272 İZMİR Gelişim Koleji S.S. TBFTV GELİŞİM KOLEJİ 92 - 58 ADANASPOR 0
25.11.2015 15:00 2EA2274 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 64 - 72 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.11.2015 14:30 2EA2276 BURSA Final Okulları Spor Salonu OLAY TV FİNAL SPOR 89 - 72 İSTANBUL D.S.İ. 0
27.11.2015 16:00 2EA2277 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 100 - 92 AFYON BELEDİYESİ 0
27.11.2015 16:00 2EA2278 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu GEDİZ TV GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 61 - 76 AKHİSAR BELEDİYE 0
27.11.2015 16:00 2EA2279 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 81 - 84 BANDIRMA KIRMIZI 0
28.11.2015 16:00 2EA2281 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 80 - 103 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
28.11.2015 16:00 2EA2282 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 112 - 114 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
28.11.2015 17:00 2EA2283 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 74 - 83 TOFAŞ 0
28.11.2015 19:00 2EA2284 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu Sakarya Youtube Tv SAKARYA BŞB BASKETBOL 69 - 64 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
29.11.2015 15:00 2EA2280 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 77 - 73 GELİŞİM KOLEJİ 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.12.2015 14:00 2EA2285 İZMİR Gelişim Koleji S.S. TBFTV GELİŞİM KOLEJİ 76 - 87 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
04.12.2015 15:00 2EA2289 İSTANBUL İstanbul DSİ Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 97 - 61 ADANASPOR 0
04.12.2015 18:00 2EA2286 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 70 - 75 BEST BALIKESİR 0
05.12.2015 15:00 2EA2288 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 65 - 82 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
05.12.2015 15:00 2EA2290 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 82 - 75 FİNAL SPOR 0
05.12.2015 16:00 2EA2287 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 62 - 60 ESKİŞEHİR BASKET 0
05.12.2015 17:00 2EA2292 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 86 - 67 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
05.12.2015 18:00 2EA2293 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 64 - 76 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
06.12.2015 15:00 2EA2291 İZMİR Enka Spor Salonu KANAL 35 SOCAR SPOR 75 - 89 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.12.2015 14:30 2EA2295 BURSA Final Okulları Spor Salonu OLAY TV FİNAL SPOR 65 - 76 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
11.12.2015 16:00 2EA2296 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 86 - 72 GELİŞİM KOLEJİ 0
11.12.2015 16:00 2EA2294 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 83 - 78 AFYON BELEDİYESİ 0
11.12.2015 16:00 2EA2299 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu GEDİZ TV GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 63 - 76 TOFAŞ 0
12.12.2015 16:00 2EA2297 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 84 - 81 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
12.12.2015 16:00 2EA2298 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 90 - 81 AKHİSAR BELEDİYE 0
12.12.2015 17:00 2EA2300 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 88 - 57 İSTANBUL D.S.İ. 0
12.12.2015 17:00 2EA2301 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 80 - 73 SOCAR SPOR 0
12.12.2015 19:00 2EA2302 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu Sakarya Youtube Tv SAKARYA BŞB BASKETBOL 83 - 71 BANDIRMA KIRMIZI 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.12.2015 14:00 2EA2303 İZMİR Gelişim Koleji S.S. TBFTV GELİŞİM KOLEJİ 87 - 72 İSTANBUL D.S.İ. 0
18.12.2015 16:00 2EA2304 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 76 - 82 ESKİŞEHİR BASKET 0
18.12.2015 18:00 2EA2305 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 68 - 70 ADANASPOR 0
19.12.2015 15:00 2EA2307 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 49 - 69 FİNAL SPOR 0
19.12.2015 15:00 2EA2308 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 56 - 82 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
19.12.2015 16:00 2EA2306 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 93 - 99 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
19.12.2015 17:00 2EA2310 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 92 - 68 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
20.12.2015 13:00 2EA2311 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu TBFTV BANDIRMA KIRMIZI 72 - 84 BEST BALIKESİR 0
20.12.2015 15:00 2EA2309 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 77 - 73 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
1.Devre14.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.12.2015 14:30 2EA2312 BURSA Final Okulları Spor Salonu OLAY TV FİNAL SPOR 76 - 64 BANDIRMA KIRMIZI 0
25.12.2015 15:00 2EA2315 İSTANBUL İstanbul DSİ Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 84 - 82 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
25.12.2015 16:00 2EA2313 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu GEDİZ TV GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 94 - 69 SOCAR SPOR 0
25.12.2015 16:00 2EA2314 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu TBFTV MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 58 - 68 ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 0
26.12.2015 16:00 2EA2316 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 87 - 85 AKHİSAR BELEDİYE 0
26.12.2015 16:00 2EA2317 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 57 - 75 TOFAŞ 0
26.12.2015 17:00 2EA2318 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 60 - 67 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
26.12.2015 17:00 2EA2319 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 81 - 94 GELİŞİM KOLEJİ 0
26.12.2015 19:00 2EA2320 SAKARYA ATATÜRK Spor Salonu Sakarya Youtube Tv SAKARYA BŞB BASKETBOL 74 - 65 AFYON BELEDİYESİ 0
1.Devre15.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
03.01.2016 13:30 2EA2329 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 88 - 82 ADANASPOR 0
03.01.2016 14:00 2EA2321 İZMİR Gelişim Koleji S.S. TBFTV GELİŞİM KOLEJİ 100 - 88 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
03.01.2016 15:00 2EA2325 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 74 - 87 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
03.01.2016 15:00 2EA2326 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 96 - 98 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
03.01.2016 16:00 2EA2324 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 78 - 76 BEST BALIKESİR 0
03.01.2016 16:00 2EA2328 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 95 - 72 FİNAL SPOR 0
03.01.2016 16:00 2EA2322 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu TBFTV ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 76 - 77 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
03.01.2016 17:00 2EA2327 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 72 - 81 MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 0
03.01.2016 18:00 2EA2323 KAYSERİ Erciyes Üni. Doğu Kampüsü Recep Mamur Spor Salonu MELİKŞAH YOUTUBE TV MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 89 - 79 İSTANBUL D.S.İ. 0
1.Devre16.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.01.2016 14:30 2EA2330 BURSA Final Okulları Spor Salonu OLAY TV FİNAL SPOR 68 - 66 AFYON BELEDİYESİ 0
08.01.2016 16:00 2EA2331 İZMİR Gediz Ünv. Spor Salonu GEDİZ TV GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 73 - 58 ESKİŞEHİR BASKET 0
08.01.2016 16:00 2EA2332 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 64 - 76 GELİŞİM KOLEJİ 0
08.01.2016 16:00 2EA2338 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 71 - 66 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
08.01.2016 20:00 2EA2333 İSTANBUL Caferağa Spor Salonu İSTANBUL D.S.İ. 85 - 84 AKHİSAR BELEDİYE 0
09.01.2016 15:00 2EA2334 İSTANBUL Ahmet Cömert Spor Salonu PERTEVNİYAL GENÇLİK 72 - 66 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
09.01.2016 16:00 2EA2335 ADANA Menderes Spor Salonu ADANASPOR 88 - 108 TOFAŞ 0
09.01.2016 16:00 2EA2336 BALIKESİR Kurtdereli Spor Salonu BEST BALIKESİR 79 - 73 SOCAR SPOR 0
09.01.2016 17:00 2EA2337 DENİZLİ Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu DRT SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 84 - 71 BANDIRMA KIRMIZI 0
1.Devre17.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.01.2016 14:00 2EA2339 İZMİR Gelişim Koleji S.S. TBFTV GELİŞİM KOLEJİ 73 - 66 MELİKŞAH ÜNİVERSİTESİ 0
15.01.2016 16:00 2EA2340 İSTANBUL Acıbadem Üniversitesi Spor Salonu ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ 65 - 68 BEST BALIKESİR 0
15.01.2016 16:00 2EA2341 ANKARA Mamak Belediyesi Spor Salonu TBFTV MAMAK BLD. ANKARA D.S.İ. 75 - 87 GEDİZ ÜNİVERSİTESİ 0
16.01.2016 15:00 2EA2343 MANİSA Akhisar Belediye Spor Salonu AKHİSAR BELEDİYE 73 - 68 PERTEVNİYAL GENÇLİK 0
16.01.2016 17:00 2EA2342 AFYONKARAHİSAR ATATÜRK AFYON BELEDİYESİ 92 - 75 ADANASPOR 0
16.01.2016 17:00 2EA2345 ESKİŞEHİR Anadolu Üniversitesi Spor Salonu ES TV ESKİŞEHİR BASKET 78 - 84 SAKARYA BŞB BASKETBOL 0
16.01.2016 17:00 2EA2346 BURSA Tofaş Spor Salonu ASTV TOFAŞ 89 - 85 SİNPAŞ DENİZLİ BASKET 0
17.01.2016 13:30 2EA2347 BALIKESİR Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu BANDIRMA KIRMIZI 85 - 75 İSTANBUL D.S.İ. 0
17.01.2016 15:00 2EA2344 İZMİR Enka Spor Salonu SOCAR SPOR 81 - 74 FİNAL SPOR 0