Ortalama Sayi İlk 20

1.
  • ALİ BERKAN ÖZÇİFTCİ
  • İSTEM KOLEJİ
  • 4 Maç / Ortalama 20,0
2.
  • SERKAN ÖZVER
  • İTÜ
  • 6 Maç / Ortalama 19,0
3.
  • UTKU YÜCEDAĞ
  • FMV IŞIKSPOR
  • 5 Maç / Ortalama 16,6
4.
  • CAN TUĞ
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 5 Maç / Ortalama 16,4
5.
  • CAN UZUN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 5 Maç / Ortalama 15,6
6.
  • YASİN DOĞUŞ TOPCU
  • EFE SPOR
  • 5 Maç / Ortalama 15,0
7.
  • MEHMET OĞUZHAN KIZIL
  • İSTEM KOLEJİ
  • 4 Maç / Ortalama 14,5
8.
  • FATİH ERAVCI
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 4 Maç / Ortalama 14,0
9.
  • SERDAR ÜNSÜR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 5 Maç / Ortalama 14,0
10.
  • ERAY AYDOĞAN
  • FMV IŞIKSPOR
  • 5 Maç / Ortalama 13,2
11.
  • AYKUT ULUTUĞAY
  • ROTA KOLEJİ
  • 5 Maç / Ortalama 12,8
12.
  • TOLGA KANMAZ
  • ROTA KOLEJİ
  • 5 Maç / Ortalama 12,6
13.
  • ENGİN SEFA PAMUKCU
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 5 Maç / Ortalama 12,6
14.
  • OĞUZ ACAR
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 5 Maç / Ortalama 12,0
15.
  • SABAHATTİN CAN GÖNDÜR
  • İTÜ
  • 6 Maç / Ortalama 12,0
16.
  • ONAT GÜR EROĞUZ
  • ROTA KOLEJİ
  • 5 Maç / Ortalama 11,8
17.
  • EGE YAŞAR
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 5 Maç / Ortalama 11,8
18.
  • MEHMET PAZARBAŞI
  • İSTEM KOLEJİ
  • 4 Maç / Ortalama 11,7
19.
  • EMİR APAK
  • EFE SPOR
  • 5 Maç / Ortalama 11,6
20.
  • RECEP İSTEMİHAN TELLİ
  • EFE SPOR
  • 5 Maç / Ortalama 11,6

Toplam Sayı İlk 20

1.
  • SERKAN ÖZVER
  • İTÜ
  • 6 Maç / Toplam 114
2.
  • UTKU YÜCEDAĞ
  • FMV IŞIKSPOR
  • 5 Maç / Toplam 83,
3.
  • CAN TUĞ
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 5 Maç / Toplam 82,
4.
  • ALİ BERKAN ÖZÇİFTCİ
  • İSTEM KOLEJİ
  • 4 Maç / Toplam 80,
5.
  • CAN UZUN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 5 Maç / Toplam 78,
6.
  • YASİN DOĞUŞ TOPCU
  • EFE SPOR
  • 5 Maç / Toplam 75,
7.
  • SABAHATTİN CAN GÖNDÜR
  • İTÜ
  • 6 Maç / Toplam 72,
8.
  • SERDAR ÜNSÜR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 5 Maç / Toplam 70,
9.
  • GÖKHAN KESER
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 6 Maç / Toplam 69,
10.
  • ERAY AYDOĞAN
  • FMV IŞIKSPOR
  • 5 Maç / Toplam 66,
11.
  • KEVİN KASPAR
  • İTÜ
  • 6 Maç / Toplam 65,
12.
  • AYKUT ULUTUĞAY
  • ROTA KOLEJİ
  • 5 Maç / Toplam 64,
13.
  • ÖMER BERKAY ŞALCI
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 6 Maç / Toplam 64,
14.
  • TOLGA KANMAZ
  • ROTA KOLEJİ
  • 5 Maç / Toplam 63,
15.
  • ENGİN SEFA PAMUKCU
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ YÜKSEKÇITA KOLEJİ
  • 5 Maç / Toplam 63,
16.
  • ANIL ATAMIŞ
  • SERRA SÜNGER İNEGÖL BELEDİYESPOR
  • 6 Maç / Toplam 61,
17.
  • OĞUZ ACAR
  • BİLECİK BELEDİYESİ
  • 5 Maç / Toplam 60,
18.
  • ONAT GÜR EROĞUZ
  • ROTA KOLEJİ
  • 5 Maç / Toplam 59,
19.
  • EGE YAŞAR
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 5 Maç / Toplam 59,
20.
  • MEHMET OĞUZHAN KIZIL
  • İSTEM KOLEJİ
  • 4 Maç / Toplam 58,