Ortalama Sayi İlk 20

1.
  • YİĞİT ÖZGÜR BARIŞIK
  • EFE SPOR
  • 3 Maç / Ortalama 18,0
2.
  • ADNAN KAPUCU
  • EFE SPOR
  • 3 Maç / Ortalama 17,3
3.
  • TARIK ÇOLAK
  • TENİS ESKRİM DAĞCILIK
  • 3 Maç / Ortalama 17,0
4.
  • GÖKHAN YAZICIOĞLU
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET
  • 3 Maç / Ortalama 16,6
5.
  • DOĞAN DENİZ YİĞİT
  • SÖGÜTSEN SERAMİK
  • 3 Maç / Ortalama 16,3
6.
  • KAĞAN KAVRAAL
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 3 Maç / Ortalama 15,6
7.
  • RECEP SOLAK
  • GEMLİK BASKETBOL
  • 2 Maç / Ortalama 15,0
8.
  • BERKAY SOY
  • BORNOVA BOSSAN
  • 3 Maç / Ortalama 14,6
9.
  • MERT EKEN
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 2 Maç / Ortalama 14,5
10.
  • İLKER TÜREL
  • KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR
  • 3 Maç / Ortalama 14,3
11.
  • MEHMET DEMİR
  • EFE SPOR
  • 3 Maç / Ortalama 13,3
12.
  • MUSTAFA ERDOĞAN
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 2 Maç / Ortalama 13,0
13.
  • FATİH KIZILCA
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 2 Maç / Ortalama 13,0
14.
  • AZİZCAN ÖZDEMİR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET
  • 3 Maç / Ortalama 13,0
15.
  • FAİK CAN NURKAN
  • GEMLİK BASKETBOL
  • 2 Maç / Ortalama 13,0
16.
  • KEREM AYDAN ÖZEL
  • BORNOVA BELEDİYESİ
  • 2 Maç / Ortalama 12,5
17.
  • EYÜP AYDOĞAN
  • SAMSUN BŞB. ANAKENT
  • 3 Maç / Ortalama 12,0
18.
  • TALİP ERALP SEYMEN
  • SÖGÜTSEN SERAMİK
  • 3 Maç / Ortalama 12,0
19.
  • LAZGİN EMRE ÖZKANLI
  • UPS SPOR
  • 2 Maç / Ortalama 12,0
20.
  • MELİH SEVDA
  • KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR
  • 3 Maç / Ortalama 11,6

Toplam Sayı İlk 20

1.
  • YİĞİT ÖZGÜR BARIŞIK
  • EFE SPOR
  • 3 Maç / Toplam 54,
2.
  • ADNAN KAPUCU
  • EFE SPOR
  • 3 Maç / Toplam 52,
3.
  • TARIK ÇOLAK
  • TENİS ESKRİM DAĞCILIK
  • 3 Maç / Toplam 51,
4.
  • GÖKHAN YAZICIOĞLU
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET
  • 3 Maç / Toplam 50,
5.
  • DOĞAN DENİZ YİĞİT
  • SÖGÜTSEN SERAMİK
  • 3 Maç / Toplam 49,
6.
  • KAĞAN KAVRAAL
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 3 Maç / Toplam 47,
7.
  • BERKAY SOY
  • BORNOVA BOSSAN
  • 3 Maç / Toplam 44,
8.
  • İLKER TÜREL
  • KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR
  • 3 Maç / Toplam 43,
9.
  • MEHMET DEMİR
  • EFE SPOR
  • 3 Maç / Toplam 40,
10.
  • AZİZCAN ÖZDEMİR
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET
  • 3 Maç / Toplam 39,
11.
  • EYÜP AYDOĞAN
  • SAMSUN BŞB. ANAKENT
  • 3 Maç / Toplam 36,
12.
  • TALİP ERALP SEYMEN
  • SÖGÜTSEN SERAMİK
  • 3 Maç / Toplam 36,
13.
  • MELİH SEVDA
  • KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR
  • 3 Maç / Toplam 35,
14.
  • İBRAHİM ARDA DEMİRCİOĞLU
  • TENİS ESKRİM DAĞCILIK
  • 3 Maç / Toplam 35,
15.
  • EMRE ÖZKAN
  • HALİLİYE BELEDİYE
  • 3 Maç / Toplam 35,
16.
  • BERAT KAZIM GÜMÜŞ
  • SAMSUN BŞB. ANAKENT
  • 3 Maç / Toplam 34,
17.
  • DENİZ CAN ÇEVİK
  • MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ DENİZLİ BASKET
  • 3 Maç / Toplam 34,
18.
  • ENİS BAYRAK
  • SÖGÜTSEN SERAMİK
  • 3 Maç / Toplam 33,
19.
  • AHMET LÜTFİ DEMİRHAN
  • TENİS ESKRİM DAĞCILIK
  • 3 Maç / Toplam 33,
20.
  • TURGUT BORA PINAR
  • BORNOVA BOSSAN
  • 3 Maç / Toplam 33,