1.Devre1.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.10.2014 17:00 1BA1106 İSTANBUL Beşiktaş Akatlar Arena BEŞİKTAŞ 68 - 75 GALATASARAY ODEABANK 0
29.10.2014 18:00 1BA1108 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE 68 - 60 HATAY BŞB. 0
29.10.2014 18:00 1BA1109 ANKARA Ankara Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 53 - 90 MERSİN BŞB. 0
29.10.2014 18:00 1BA1107 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 75 - 53 BOTAŞ 0
29.10.2014 18:00 1BA1110 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ 73 - 64 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
29.10.2014 19:00 1BA1111 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FB TV FENERBAHÇE 78 - 67 İSTANBUL ÜNİV. BGD 0
30.10.2014 17:00 1BA1105 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 67 - 57 OSMANİYE GENÇLİK 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
01.11.2014 14:00 1BA1112 OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 67 - 84 FENERBAHÇE 0
01.11.2014 14:00 1BA1115 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 89 - 77 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
01.11.2014 15:00 1BA1118 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK 75 - 47 ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 0
01.11.2014 16:00 1BA1113 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 88 - 85 ADANA ASKİ 0
01.11.2014 17:00 1BA1114 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 78 - 72 OGM ORMAN GENÇLİK 0
02.11.2014 15:00 1BA1117 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 81 - 60 BEŞİKTAŞ 0
02.11.2014 16:30 1BA1116 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 72 - 82 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.11.2014 14:00 1BA1119 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 65 - 69 FENERBAHÇE 0
08.11.2014 16:00 1BA1124 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ 82 - 59 OSMANİYE GENÇLİK 0
08.11.2014 16:00 1BA1121 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 83 - 62 MERSİN BŞB. 0
09.11.2014 14:00 1BA1122 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE 71 - 76 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
09.11.2014 15:00 1BA1125 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK 77 - 60 BOTAŞ 0
09.11.2014 15:00 1BA1120 İSTANBUL Beşiktaş Akatlar Arena BEŞİKTAŞ 65 - 51 HATAY BŞB. 0
09.11.2014 16:00 1BA1123 ANKARA Ankara Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 76 - 79 İSTANBUL ÜNİV. BGD 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
15.11.2014 14:00 1BA1126 OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 65 - 74 OGM ORMAN GENÇLİK 0
15.11.2014 16:30 1BA1130 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 52 - 68 GALATASARAY ODEABANK 0
15.11.2014 17:00 1BA1128 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 46 - 60 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
16.11.2014 14:00 1BA1131 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 76 - 74 ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 0
16.11.2014 14:00 1BA1129 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 70 - 80 BEŞİKTAŞ 0
16.11.2014 15:00 1BA1132 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FB TV FENERBAHÇE 87 - 68 ADANA ASKİ 0
16.11.2014 16:00 1BA1127 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 75 - 63 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
22.11.2014 16:00 1BA1137 ANKARA Ankara Spor Salonu Youtube / TBF TV OGM ORMAN GENÇLİK 55 - 81 FENERBAHÇE 0
23.11.2014 14:00 1BA1138 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 72 - 65 HATAY BŞB. 0
23.11.2014 14:00 1BA1133 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 74 - 66 ADANA ASKİ 0
23.11.2014 14:00 1BA1136 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE 80 - 61 OSMANİYE GENÇLİK 0
23.11.2014 14:00 1BA1134 İSTANBUL Beşiktaş Akatlar Arena BJK TV BEŞİKTAŞ 93 - 85 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
23.11.2014 16:00 1BA1135 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 79 - 70 İSTANBUL ÜNİV. BGD 0
23.11.2014 18:00 1BA1139 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GS TV GALATASARAY ODEABANK 80 - 54 MERSİN BŞB. 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.11.2014 14:00 1BA1140 OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 54 - 67 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
29.11.2014 14:00 1BA1143 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 76 - 71 BOTAŞ 0
29.11.2014 16:00 1BA1145 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ 80 - 68 OGM ORMAN GENÇLİK 0
29.11.2014 16:00 1BA1141 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 82 - 74 BEŞİKTAŞ 0
29.11.2014 17:00 1BA1142 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 49 - 65 GALATASARAY ODEABANK 0
30.11.2014 16:30 1BA1144 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 90 - 87 ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 0
30.11.2014 16:30 1BA1146 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FB TV FENERBAHÇE 81 - 55 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.12.2014 16:00 1BA1149 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 60 - 65 FENERBAHÇE 0
06.12.2014 16:30 1BA1151 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 61 - 65 MERSİN BŞB. 0
07.12.2014 14:00 1BA1152 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 72 - 71 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
07.12.2014 14:00 1BA1147 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 78 - 68 OGM ORMAN GENÇLİK 0
07.12.2014 14:00 1BA1150 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE 80 - 77 ADANA ASKİ 0
07.12.2014 15:30 1BA1153 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK 55 - 62 İSTANBUL ÜNİV. BGD 0
07.12.2014 16:00 1BA1148 İSTANBUL Beşiktaş Akatlar Arena BEŞİKTAŞ 71 - 57 OSMANİYE GENÇLİK 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.12.2014 14:00 1BA1154 OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 42 - 77 GALATASARAY ODEABANK 0
13.12.2014 14:00 1BA1157 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 71 - 63 ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 0
13.12.2014 16:00 1BA1159 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ 73 - 59 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
13.12.2014 16:00 1BA1158 ANKARA Ankara Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 65 - 73 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
13.12.2014 17:00 1BA1156 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 72 - 61 HATAY BŞB. 0
14.12.2014 16:00 1BA1155 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 84 - 51 BOTAŞ 0
14.12.2014 18:30 1BA1160 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE 77 - 78 BEŞİKTAŞ 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.12.2014 14:00 1BA1164 MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BŞB. 57 - 62 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
20.12.2014 16:00 1BA1163 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 83 - 73 OGM ORMAN GENÇLİK 0
21.12.2014 14:00 1BA1166 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 74 - 60 OSMANİYE GENÇLİK 0
21.12.2014 14:00 1BA1161 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 83 - 54 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
21.12.2014 14:00 1BA1162 İSTANBUL Beşiktaş Akatlar Arena BEŞİKTAŞ 78 - 84 ADANA ASKİ 0
21.12.2014 16:30 1BA1165 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 60 - 72 İSTANBUL ÜNİV. BGD 0
21.12.2014 18:30 1BA1167 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK 66 - 60 FENERBAHÇE 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
03.01.2015 16:00 1BA1173 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ 67 - 76 GALATASARAY ODEABANK 0
03.01.2015 16:00 1BA1172 ANKARA Ankara Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 70 - 78 BEŞİKTAŞ 0
03.01.2015 16:30 1BA1169 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 73 - 65 MERSİN BŞB. 0
04.01.2015 14:00 1BA1171 SAMSUN Canik Belediye Mehmet Can ÖZTÜRK Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE 59 - 96 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
04.01.2015 14:00 1BA1170 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 70 - 66 ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 0
04.01.2015 17:00 1BA1174 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE 50 - 58 BOTAŞ 0
05.01.2015 18:00 1BA1168 OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 66 - 50 HATAY BŞB. 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
10.01.2015 14:00 1BA1178 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 66 - 73 OSMANİYE GENÇLİK 0
10.01.2015 14:00 1BA1180 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 65 - 66 ADANA ASKİ 0
10.01.2015 14:00 1BA1175 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 76 - 89 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
10.01.2015 15:00 1BA1181 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK 107 - 54 OGM ORMAN GENÇLİK 0
10.01.2015 17:00 1BA1177 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 70 - 62 İSTANBUL ÜNİV. BGD 0
11.01.2015 16:00 1BA1176 İSTANBUL Beşiktaş Akatlar Arena BEŞİKTAŞ 55 - 61 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
11.01.2015 16:30 1BA1179 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 65 - 74 FENERBAHÇE 0
1.Devre12.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
17.01.2015 14:00 1BA1182 OSMANİYE Tosyalı S.S. OSMANİYE GENÇLİK 66 - 68 EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 0
17.01.2015 14:00 1BA1186 ANKARA Ankara Spor Salonu OGM ORMAN GENÇLİK 74 - 69 BOTAŞ 0
17.01.2015 16:00 1BA1187 ADANA Menderes Spor Salonu ADANA ASKİ 90 - 74 HATAY BŞB. 0
17.01.2015 16:00 1BA1184 KAYSERİ Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 91 - 68 BEŞİKTAŞ 0
18.01.2015 14:00 1BA1185 SAMSUN Yeni Yaşar Doğu Spor Salonu SAMSUN CANİK BELEDİYE 47 - 78 GALATASARAY ODEABANK 0
18.01.2015 16:00 1BA1183 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 73 - 63 ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 0
18.01.2015 17:00 1BA1188 İSTANBUL Ülker Spor ve Etkinlik Salonu FENERBAHÇE 85 - 60 MERSİN BŞB. 0
1.Devre13.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
24.01.2015 15:00 1BA1195 İSTANBUL Abdi İpekçi Spor Salonu GALATASARAY ODEABANK 79 - 64 ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ 0
24.01.2015 17:00 1BA1191 EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu EDİRNE BLD. EDİRNESPOR 68 - 77 FENERBAHÇE 0
25.01.2015 14:00 1BA1194 ADANA Menderes Spor Salonu BOTAŞ 90 - 83 SAMSUN CANİK BELEDİYE 0
25.01.2015 14:00 1BA1192 MERSİN Edip Buran Spor Salonu MERSİN BŞB. 79 - 82 ADANA ASKİ 0
25.01.2015 16:00 1BA1190 İSTANBUL Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu İSTANBUL ÜNİV. BGD 91 - 59 OSMANİYE GENÇLİK 0
25.01.2015 16:30 1BA1193 HATAY Antakya Spor Salonu HATAY BŞB. 89 - 82 OGM ORMAN GENÇLİK 0
25.01.2015 17:00 1BA1189 ORDU Durugöl Recep Kara Spor Salonu ORDUSPOR S.FAALİYETLER A.Ş. 72 - 67 BEŞİKTAŞ 0