HAFTALIK PROGRAM

U 18 KIZLAR

0
HAKEM VE MASA GÖREVLİSİ KURSU

İLİMİZDE HAKEM VE MASA GÖREVLİSİ KURSU BAŞLAMIŞTIR.


2016 - 2017 YEREL LİGLER

2016 - 2017 YEREL LİGLER U 11 ERKEKLER FİNAL MÜSABAKALARI İLE TAMAMLANDI.


U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI.


U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL GÜNÜ


U 14 ERKEKLER AA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

14 - 21 HAZİRAN 2017 TARİHLERİNDE İLİMİZDE DÜZENLENECEK U 14 ERKEKLER AA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SALON BİLGİLERİ HK.


TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ

TKBL' de ilimizi temsil eden İZMİT BELEDİYE SPOR PLAYOFF' a çeyrek finalinde veda etti.


Basketbolun Temel Unsurları - Kocaeli

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 2 0 Federasyon A 0 0 138 47 17 34 1322 289
B 11 0 Federasyon B 0 0
C 11 4 Federasyon C 7 1
D 16 1 İl 16 7
E 13 2 Aday 29 16

Haftanın Maçları

Kocaeli U18 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
11.04.2018 20:30BBK2002. KÜME A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK YENİ HİSAREYN KÖYÜ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 64-38GÖLCÜK US BASKETBOLSAMET ERDOĞANMURAT AY PERÇEM
12.04.2018 19:00BBK2042. KÜME A GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR38-66GÖLCÜK YENİ HİSAREYN KÖYÜ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İLLİR KUKAMURAT GÜL
13.04.2018 20:30BBK2242. KÜME B GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.26-80KARAMÜRSEL GENÇLİKMUSTAFA ÇELTİKEROZAN GÜNDÜZ
14.04.2018 19:00BBK2222. KÜME B GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL. (B)59-66DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.SAMET ERDOĞANUMUT KORKUT
16.04.2018 19:00BBK2032. KÜME A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL41-36KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOROZAN GÜNDÜZUMUT KORKUT
18.04.2018 19:00BBK2082. KÜME B GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÜNEŞ GELİŞİM67-34DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.SAMET ERDOĞANMURAT AY PERÇEM
18.04.2018 20:00BBK2052. KÜME A GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS (B)67-57GÖLCÜK US BASKETBOLİLLİR KUKAOĞUZHAN ALEMDAĞ
20.04.2018 20:30BBK1882. KÜME A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK YENİ HİSAREYN KÖYÜ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 51-54İZMİT BASKETBOL İHTİSAS (B)VOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ
21.04.2018 19:30BBK1982. KÜME A GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS (B)-KOCAELİ BŞB. KAĞITSPORUMUT KORKUTFATİH ŞAFAK
22.04.2018 15:30BBK2192. KÜME B GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.-GEBZE DARICA İDEALMERT ERDENİZVOLKAN SAĞLAM
22.04.2018 17:00BBK2182. KÜME B GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL. (B)-GÜNEŞ GELİŞİMBEYZA NUR ALTUNOĞUZHAN UYSAL
25.04.2018 20:30BBK2072. KÜME B GRUBUKOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK-GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL. (B)MERT ERDENİZMURAT AY PERÇEM
Kocaeli U16 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
15.04.2018 18:00BBR3462. KÜME A GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT SPOR33-53GEBZE DARICA İDEALBEYZA NUR ALTUNOĞUZHAN ALEMDAĞ
16.04.2018 20:00BBR3442. KÜME A GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT BELEDİYESPOR43-61GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.İLLİR KUKAMURAT GÜL
17.04.2018 20:30BBR3572. KÜME B GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.42-87KÖRFEZİN YILDIZLARI SPOR VOLKAN SAĞLAMOĞUZHAN UYSAL
19.04.2018 20:30BBR3582. KÜME B GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.33-65GÜNEŞ GELİŞİMVOLKAN SAĞLAMOĞUZHAN UYSAL
19.04.2018 20:30BBR3472. KÜME A GRUBUKOCAELİŞehit Polis Recep Topaloglu S.SGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.29-70GÖLCÜK US BASKETBOLBEYZA NUR ALTUNMURAT AY PERÇEM
21.04.2018 18:00BBR3402. KÜME A GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.-İZMİT SPORUMUT KORKUTOĞUZHAN UYSAL
22.04.2018 18:30BBR3592. KÜME B GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKÖRFEZİN YILDIZLARI SPOR -GÖLCÜK BELEDİYE (B)VOLKAN SAĞLAMUMUT KORKUT
23.04.2018 14:00BBR3312. KÜME A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL-İZMİT BELEDİYESPORVOLKAN SAĞLAMBEYZA NUR ALTUN
23.04.2018 16:00BBR3292. KÜME A GRUBUKOCAELİDarıca Spor SalonuGEBZE DARICA İDEAL-GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.AYSUN ERGİN ÇETİNKAYAOĞUZHAN UYSAL
23.04.2018 17:00BBR3562. KÜME B GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÜNEŞ GELİŞİM-GÖLCÜK BELEDİYE (B)VOLKAN SAĞLAMBEYZA NUR ALTUN
25.04.2018 20:00BBR3412. KÜME A GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT BELEDİYESPOR-GEBZE DARICA İDEALOZAN GÜNDÜZUMUT KORKUT
Kocaeli U14 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
11.04.2018 19:00BYB229FİNAL GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE20-0GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜSAMET ERDOĞANMURAT AY PERÇEM
12.04.2018 19:00BYB232FİNAL GRUBUKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ18-54DERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜÖMER SARIOZAN GÜNDÜZ
17.04.2018 19:00BYB228FİNAL GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜ63-41KOCAELİ GELİŞİM SPOR AVOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ
18.04.2018 20:30BYB222FİNAL GRUBUKOCAELİÇayırova Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ25-36KOCAELİ BASKETÖMER SARIOĞUZHAN UYSAL
21.04.2018 15:00BYB215FİNAL GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR A57-46KOCAELİ BASKETUMUT KORKUTOĞUZHAN UYSAL
23.04.2018 15:30BYB216FİNAL GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE-İZMİT SPORBEYZA NUR ALTUNVOLKAN SAĞLAM
27.04.2018 20:30BYB211FİNAL GRUBUKOCAELİBAŞİSKELE SPOR SALONUİZMİT SPOR-KOCAELİ GELİŞİM SPOR AHAKAN SİRKEOĞLUMERT ERDENİZ
Kocaeli U13 A Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
12.04.2018 18:30BBL61KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKOCAELİ BASKET71-51GÖLCÜK BASKETBOLBEYZA NUR ALTUNMURAT AY PERÇEM
15.04.2018 16:30BBL60KOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BASKETBOL41-43GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜSAMET ERDOĞANUMUT KORKUT
18.04.2018 18:30BBL62KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR41-60GÖLCÜK BASKETBOLİLLİR KUKAOĞUZHAN ALEMDAĞ
25.04.2018 18:30BBL58KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR-GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜOZAN GÜNDÜZOĞUZHAN UYSAL
Kocaeli U13 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
13.04.2018 19:00BBM249B GRUBUKOCAELİDerince Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O. (A)21-76GÖLCÜK BELEDİYEMUSTAFA ÇELTİKEROĞUZHAN ALEMDAĞ
15.04.2018 12:00BBM239B GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuDERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜ75-20İZMİT BASKETBOL İHTİSASBEYZA NUR ALTUNMURAT AY PERÇEM
15.04.2018 15:00BBM224B GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE62-36GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜSAMET ERDOĞANUMUT KORKUT
15.04.2018 16:30BBM205C GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT DSİ36-88GÖLCÜK US BASKETBOLBEYZA NUR ALTUNFATİH ŞAFAK
16.04.2018 18:30BBM237B GRUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuSEYMEN KOLEJİ27-4523 NİSAN İ.Ö.O. (A)MURAT GÜLİLLİR KUKA
17.04.2018 20:30BBM241B GRUBUKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ65-22İZMİT BASKETBOL İHTİSASAYSUN ERGİN ÇETİNKAYAMURAT AY PERÇEM
18.04.2018 19:00BBM190A GRUBUKOCAELİÇayırova Spor SalonuGEBZE GENÇLERBİRLİĞİ27-39HANİBAL SPOR KULÜBÜ ÖMER SARIOĞUZHAN UYSAL
19.04.2018 19:00BBM242B GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜ71-5023 NİSAN İ.Ö.O. (A)VOLKAN SAĞLAMOĞUZHAN UYSAL
19.04.2018 19:00BBM216C GRUBUKOCAELİŞehit Polis Recep Topaloglu S.SİZMİT DSİ20-64KARAMÜRSEL GENÇLİKBEYZA NUR ALTUNOĞUZHAN ALEMDAĞ
20.04.2018 20:30BBM191A GRUBUKOCAELİBAŞİSKELE SPOR SALONUKOCAELİ BASKET60-30KOCAELİ GELİŞİM SPORBEYZA NUR ALTUNMURAT AY PERÇEM
24.04.2018 19:00BBM193A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK YENİ HİSAREYN KÖYÜ-23 NİSAN İ.Ö.O. (B)MERT ERDENİZOZAN GÜNDÜZ
24.04.2018 20:30BBM246B GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE-DERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜMERT ERDENİZOZAN GÜNDÜZ
24.04.2018 20:30BBM199A GRUBUKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GENÇLERBİRLİĞİ-KOCAELİ GELİŞİM SPORVOLKAN SAĞLAMOĞUZHAN UYSAL
24.04.2018 20:30BBM192A GRUBUKOCAELİDerince Spor SalonuHANİBAL SPOR KULÜBÜ -KOCAELİ BASKETİLLİR KUKAMURAT AY PERÇEM
25.04.2018 19:00BBM218C GRUBUKOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK-KÖRFEZİN YILDIZLARI SPOR MERT ERDENİZMURAT AY PERÇEM
26.04.2018 20:30BBM182A GRUBUKOCAELİDerince Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O. (B)-HANİBAL SPOR KULÜBÜ İLLİR KUKAMURAT AY PERÇEM
26.04.2018 20:30BBM181A GRUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK YENİ HİSAREYN KÖYÜ-KOCAELİ BASKETVOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ
Kocaeli U12 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
13.04.2018 19:00CFL17KOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL0-20GÜNEŞ GELİŞİMBEYZA NUR ALTUNBERKAN KIRCA
24.04.2018 19:00CFL21KOCAELİDerince Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.-KARAMÜRSELİLLİR KUKAMURAT AY PERÇEM
26.04.2018 19:00CFL38KOCAELİDerince Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.-GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.İLLİR KUKABERKAN KIRCA
26.04.2018 19:00CFL20KOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÜNEŞ GELİŞİM-KOCAELİ BASKETVOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ
Kocaeli U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
14.04.2018 11:30CFM189A GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.50-22DERİNCE BİRLİKMUSTAFA ÇELTİKERMURAT AY PERÇEM
14.04.2018 13:00CFM218B GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT SPOR45-55İZMİT DSİMUSTAFA ÇELTİKERFATİH ŞAFAK
14.04.2018 14:30CFM237C GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuHANİBAL SPOR KULÜBÜ 50-44DERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜSAMET ERDOĞANMUSTAFA ÇELTİKER
15.04.2018 13:30CFM187A GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuDERİNCE BİRLİK69-32SEYMEN KOLEJİOZAN GÜNDÜZBERKAN KIRCA
15.04.2018 15:00CFM219B GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR20-0YENİDOĞAN SERDAR SPOROZAN GÜNDÜZMURAT AY PERÇEM
17.04.2018 19:00CFM210B GURUBUKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.81-23İZMİT DSİAYSUN ERGİN ÇETİNKAYAMURAT AY PERÇEM
20.04.2018 19:00CFM190A GURUBUKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK YENİ HİSAREYN KÖYÜ65-48DERİNCE BİRLİKVOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ
21.04.2018 12:00CFM188A GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuSEYMEN KOLEJİ35-47DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.İLLİR KUKAUMUT KORKUT
21.04.2018 13:30CFM220B GURUBUKOCAELİDerince Spor SalonuKOCAELİ BASKET65-14İZMİT SPORİLLİR KUKAOĞUZHAN ALEMDAĞ
21.04.2018 16:30CFM245C GURUBUKOCAELİDerince Spor SalonuHANİBAL SPOR KULÜBÜ 40-48GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜOĞUZHAN UYSALFATİH ŞAFAK
22.04.2018 11:00CFM221B GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR-İZMİT DSİBEYZA NUR ALTUNUMUT KORKUT
22.04.2018 12:30CFM191A GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR-SEYMEN KOLEJİMERT ERDENİZFATİH ŞAFAK
22.04.2018 14:00CFM192A GURUBUKOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.-DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.BEYZA NUR ALTUNOĞUZHAN ALEMDAĞ
24.04.2018 19:00CFM222B GURUBUKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.-YENİDOĞAN SERDAR SPORVOLKAN SAĞLAMOĞUZHAN UYSAL
27.04.2018 19:00CFM223B GURUBUKOCAELİBAŞİSKELE SPOR SALONUYENİDOĞAN SERDAR SPOR-KOCAELİ BASKETHAKAN SİRKEOĞLUMERT ERDENİZ