2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

HAKEM KURSU

0
BASKETBOL MASA GÖREVLİSİ KURSU

BASKETBOL MASA GÖREVLİSİ KURSU


BASKETBOL ADAY HAKEM KURSU

Aday Hakem Kursu Açılıyor.


2018 - 2019 KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ

2018 - 2019 KURAL DEĞİŞİKLİKLERİ SUNUMU


2017 - 2018 SEZONU MADALYA VE KUPA TÖRENİ

KOCAELİ BÖLGESİ YEREL LİGLERDE 2017 - 2018 SEZONU KAPANDI.


U15 ERKEKLER A TÜRKİYE ŞAMPİYONU KOCAELİ BASKET

14 - 20 MAYIS 2018 TARİHLERİNDE MUĞLA' DA DÜZENLENEN U 15 ERKEKLER A TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA KOCAELİ BASKET ŞAMPİYON OLDU.


HAKEM VE MASA GÖREVLİSİ KURSU

İLİMİZDE HAKEM VE MASA GÖREVLİSİ KURSU BAŞLAMIŞTIR.


Basketbolun Temel Unsurları - Kocaeli

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 4 0 Federasyon A 0 0 98 31 10 24 995 233
B 13 0 Federasyon B 3 0
C 17 4 Federasyon C 3 1
D 16 1 İl 25 4
E 6 1 Aday 2 5

Haftanın Maçları

Kocaeli U18 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
06.12.2018 19:00BBI40KOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BASKET76-44GÜNEŞ GELİŞİMMURAT GÜLİLLİR KUKA BAŞAK KAÇANBAYRAM TARIK TAŞKINBURAK ŞANCI
10.12.2018 19:00BBI42KOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK63-50GÜNEŞ GELİŞİMMERT ERDENİZALİ AYBERK SAN MELDA TAŞKINELİF ÖZENTÜRKBURAK ŞANCI
13.12.2018 19:00BBI44KOCAELİDerince Spor SalonuİZMİT BELEDİYESPOR70-38DEREKÖY GAZANFER BİLGEBEYZA NUR ALTUNOZAN GÜNDÜZ HANDE DEMİRKOLVEYSEL ERDOĞANGÜLAY ERDOĞAN
Kocaeli U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
05.12.2018 20:30BBK280AKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL28-23GÜNEŞ GELİŞİMOZAN GÜNDÜZUMUT KORKUT MELDA TAŞKINNİMETULLAH ERENBURAK ŞANCI
06.12.2018 20:30BBK282AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR (B)61-46İZMİT BASKETBOL İHTİSASİLLİR KUKAMURAT GÜL BAŞAK KAÇANBAYRAM TARIK TAŞKINBURAK ŞANCI
07.12.2018 20:30BBK281AKOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK40-65KÖRFEZİN YILDIZLARI SPOR UMUT KORKUTFATİH ŞAFAK BAŞAK KAÇANALEV KÖROĞLUALİ AYBERK SAN
09.12.2018 15:30BBK335BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O.46-73KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR (A)VOLKAN SAĞLAMBEYZA NUR ALTUN SEDA KARAAYCAN PEKERALEV KÖROĞLU
09.12.2018 17:00BBK336BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuGİSTA GENÇLİK80-38GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜVOLKAN SAĞLAMBERKAN KIRCA ALEV KÖROĞLUAYCAN PEKERSEDA KARA
10.12.2018 20:30BBK333BKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ73-49GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.MUHAMMED TÜBEKBERKAN KIRCA ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİRSÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL
10.12.2018 20:30BBK271AKOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK62-69DERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜMERT ERDENİZALİ AYBERK SAN MELDA TAŞKINELİF ÖZENTÜRKBURAK ŞANCI
13.12.2018 20:30BBK339BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT SPOR56-52GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KL.İLLİR KUKAMURAT GÜL BURAK ŞANCIBAYRAM TARIK TAŞKINGAMZE KURT
14.12.2018 19:00BBK275AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR (B)87-67KARAMÜRSEL GENÇLİKOZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK MELDA TAŞKINVEYSEL ERDOĞANBAYRAM TARIK TAŞKIN
14.12.2018 20:30BBK338BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR (A)69-62GÖLCÜK BELEDİYEVOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ MELDA TAŞKINVEYSEL ERDOĞANBAYRAM TARIK TAŞKIN
Kocaeli U16 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
04.12.2018 19:00BBP65KOCAELİBAŞİSKELE SPOR SALONUKOCAELİ BASKET86-36İSTANBUL YILDIZLARI KÖRFEZ BERKAN KIRCAUMUT KORKUT MELDA TAŞKINBURAK ŞANCIALİ AYBERK SAN
07.12.2018 19:00BBP64KOCAELİKaramürsel ATATÜRK Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK43-35DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.ALİ AYBERK SANFATİH ŞAFAK BAŞAK KAÇANALEV KÖROĞLUUMUT KORKUT
11.12.2018 19:00BBP62KOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT BELEDİYESPOR46-22KARAMÜRSEL GENÇLİKVOLKAN SAĞLAMFATİH ŞAFAK VEYSEL ERDOĞANGAMZE KURTBURAK ŞANCI
11.12.2018 20:30BBP63KOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuDEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.31-63KOCAELİ BASKETVOLKAN SAĞLAMOĞUZHAN ALEMDAĞ VEYSEL ERDOĞANGAMZE KURTBURAK ŞANCI
Kocaeli U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
04.12.2018 20:30BBR384AKOCAELİBAŞİSKELE SPOR SALONUKOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR (B)42-68KOCAELİ GELİŞİM SPORUMUT KORKUTALİ AYBERK SAN MELDA TAŞKINBURAK ŞANCIBERKAN KIRCA
06.12.2018 20:30BBR386AKOCAELİDerince Spor SalonuKÖRFEZİN YILDIZLARI SPOR 23-46İZMİT SPOROZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK MELDA TAŞKINSEVGİ CANDAZOĞUZHAN ALEMDAĞ
09.12.2018 11:00BBR427BKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE90-32İZMİT BASKETBOL İHTİSASMERT ERDENİZALİ AYBERK SAN FATİH ŞAFAKNİMETULLAH ERENOZAN GÜNDÜZ
09.12.2018 12:30BBR388AKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL20-0KÖRFEZİN YILDIZLARI SPOR OZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK UMUT KORKUTNİMETULLAH ERENMERT ERDENİZ
11.12.2018 20:30BBR481CKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GENÇLERBİRLİĞİ35-56İZMİT DSİSERHAT DÜLKERUMUT KORKUT ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİRBAYRAM TARIK TAŞKIN
12.12.2018 19:00BBR430BKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ55-46DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.MUHAMMED TÜBEKOZAN GÜNDÜZ ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİRFATİH ŞAFAK
13.12.2018 20:30BBR465CKOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT (A)42-91KOCAELİ BŞB. KAĞITSPOR (A)OZAN GÜNDÜZBEYZA NUR ALTUN HANDE DEMİRKOLVEYSEL ERDOĞANGÜLAY ERDOĞAN
Kocaeli U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
10.12.2018 19:00BYA101KOCAELİGebze Spor SalonuİST. YILDIZLARI KÖRFEZ (B)26-58SAĞLIKLI ANNELER MUTLU AİLELERMUHAMMED TÜBEKBERKAN KIRCA ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİRSÜLEYMAN SIRRI YÜKSEL
11.12.2018 19:00BYA98KOCAELİGebze Spor SalonuİST. YILDIZLARI KÖRFEZ (A)88-20GÜNEŞ GELİŞİMSERHAT DÜLKERUMUT KORKUT ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİRBAYRAM TARIK TAŞKIN
12.12.2018 19:00BYA107KOCAELİŞehit Polis Recep Topaloglu S.SKOCAELİ BASKET (A)47-32KOCAELİ BASKET (B)İLLİR KUKAMURAT GÜL ALEV KÖROĞLUENGİN DANIŞMANVEYSEL ERDOĞAN
Kocaeli U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
04.12.2018 19:00BYB328CKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI62-23İZMİT SPORVOLKAN SAĞLAMFATİH ŞAFAK ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİR
05.12.2018 19:00BYB296BKOCAELİŞehit Polis Recep Topaloglu S.SKOCAELİ BASKET (A)92-16İZMİT BASKETBOL İHTİSASBERKAN KIRCAFATİH ŞAFAK HANDE DEMİRKOLBAYRAM TARIK TAŞKINGAMZE KURT
05.12.2018 19:00BYB295BKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÜNEŞ GELİŞİM25-105GÖLCÜK US BASKETBOLOZAN GÜNDÜZUMUT KORKUT MELDA TAŞKINNİMETULLAH ERENBURAK ŞANCI
05.12.2018 20:30BYB276AKOCAELİŞehit Polis Recep Topaloglu S.SKOCAELİ BASKET (B)52-21SEYMEN KOLEJİFATİH ŞAFAKBERKAN KIRCA HANDE DEMİRKOLBAYRAM TARIK TAŞKINGAMZE KURT
06.12.2018 19:00BYB240AKOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT (A)52-2223 NİSAN İ.Ö.O. (A)OZAN GÜNDÜZOĞUZHAN ALEMDAĞ MELDA TAŞKINSEVGİ CANDAZFATİH ŞAFAK
08.12.2018 10:30BYB326CKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT SPOR37-46DEREKÖY GAZANFER BİLGE SP.KL.OZAN GÜNDÜZFATİH ŞAFAK SEDA KARABAYRAM TARIK TAŞKINVEYSEL ERDOĞAN
08.12.2018 12:00BYB300BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS20-50GÜNEŞ GELİŞİMUMUT KORKUTOĞUZHAN ALEMDAĞ SEDA KARABAYRAM TARIK TAŞKINVEYSEL ERDOĞAN
08.12.2018 13:30BYB241AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR (A)36-52KOCAELİ BASKET (B)VOLKAN SAĞLAMOZAN GÜNDÜZ SEDA KARAALEV KÖROĞLUVEYSEL ERDOĞAN
08.12.2018 19:00BYB297BKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuHANİBAL SPOR KULÜBÜ (A)44-59GÖLCÜK US BASKETBOLVOLKAN SAĞLAMUMUT KORKUT SEVGİ CANDAZALEV KÖROĞLUGAMZE KURT
09.12.2018 14:00BYB298BKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÜNEŞ GELİŞİM31-34KARAMÜRSEL GENÇLİKOZAN GÜNDÜZUMUT KORKUT FATİH ŞAFAKNİMETULLAH ERENALİ AYBERK SAN
09.12.2018 14:00BYB242AKOCAELİKocaeli Atatürk Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O. (A)40-48İZMİT DSİBEYZA NUR ALTUNOĞUZHAN ALEMDAĞ AYCAN PEKERSEDA KARAALEV KÖROĞLU
12.12.2018 20:30BYB357DKOCAELİGebze Spor SalonuGENÇLİK HİZMETLERİ (A)28-45GEBZE GENÇLERBİRLİĞİMUHAMMED TÜBEKFATİH ŞAFAK ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİROZAN GÜNDÜZ
13.12.2018 19:00BYB362DKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE54-25HANİBAL SPOR KULÜBÜ (B)VOLKAN SAĞLAMUMUT KORKUT FATİH ŞAFAKNİMETULLAH ERENALİ AYBERK SAN
13.12.2018 19:00BYB332CKOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT SPOR31-7923 NİSAN İ.Ö.O. (B)MURAT GÜLİLLİR KUKA BURAK ŞANCIBAYRAM TARIK TAŞKINGAMZE KURT
13.12.2018 20:30BYB299BKOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL49-61KOCAELİ BASKET (A)VOLKAN SAĞLAMFATİH ŞAFAK UMUT KORKUTNİMETULLAH ERENALİ AYBERK SAN
14.12.2018 19:00BYB363DKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GENÇLERBİRLİĞİ54-58KOCAELİ GELİŞİM SPOR (B)MUHAMMED TÜBEKBEYZA NUR ALTUN ZEYNEP ÖZDEMİRELİF ÖZENTÜRKMEHMET AKİF ÖZDEMİR
14.12.2018 20:30BYB333CKOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI51-17GENÇLİK HİZMETLERİ (B)MUHAMMED TÜBEKBEYZA NUR ALTUN ZEYNEP ÖZDEMİRELİF ÖZENTÜRKMEHMET AKİF ÖZDEMİR
Kocaeli Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
04.12.2018 20:30BBH122KOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GÖKAYSPOR60-81GÜNEŞ GELİŞİMSERHAT DÜLKERVOLKAN SAĞLAM ZEYNEP ÖZDEMİRMEHMET AKİF ÖZDEMİRFATİH ŞAFAK
07.12.2018 19:00BBH128KOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuYILDIRIM SPOR76-63KEREM ZİHİNSEL ENGELLİLERMURAT GÜLOZAN GÜNDÜZ ELİF ÖZENTÜRKBAYRAM TARIK TAŞKINGAMZE KURT
07.12.2018 20:30BBH125KOCAELİKocaeli Atatürk Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS83-71GEBZE GÖKAYSPORÖMER SARIALİ OSMAN KANIK ELİF ÖZENTÜRKBAYRAM TARIK TAŞKINGAMZE KURT
12.12.2018 20:30BBH129KOCAELİŞehit Polis Recep Topaloglu S.SDERİNCE BİRLİK56-61İZMİT SPORMURAT GÜLİLLİR KUKA ALEV KÖROĞLUENGİN DANIŞMANVEYSEL ERDOĞAN