2016 - 2017 YEREL LİGLER

0
U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAMAMLANDI.


U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

U 14 ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL GÜNÜ


U 14 ERKEKLER AA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

14 - 21 HAZİRAN 2017 TARİHLERİNDE İLİMİZDE DÜZENLENECEK U 14 ERKEKLER AA TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SALON BİLGİLERİ HK.


TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ

TKBL' de ilimizi temsil eden İZMİT BELEDİYE SPOR PLAYOFF' a çeyrek finalinde veda etti.


2016 - 2017 U 13 KIZLAR

İlimiz alt yapı faaliyetlerinden U13 kızlar kategorisi sona erdi.


TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ

TKBL' de ilimizi temsil eden İZMİT BELEDİYE SPOR PLAYOFF' ta.


Basketbolun Temel Unsurları - Kocaeli

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 2 0 Federasyon A 0 0 138 47 17 34 1322 303
B 11 0 Federasyon B 0 0
C 14 5 Federasyon C 7 1
D 30 1 İl 17 7
E 18 5 Aday 29 16

Haftanın Maçları

Kocaeli U14 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
10.10.2017 18:30BYB148A1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O60-51GÖLCÜK US BASKETBOL
10.10.2017 20:00BYB179B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS31-90GÖLCÜK BELEDİYEENSAR DEMİRÖZBEYZA NUR ALTUN
12.10.2017 18:30BYB178B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT DSİ0-20KOCAELİ GELİŞİM SPOR A
12.10.2017 19:00BYB166A1KOCAELİKaramürsel İlçe Spor SalonuKARAMÜRSEL GENÇLİK35-47GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ
12.10.2017 20:00BYB176B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT SPOR20-0GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ
17.10.2017 20:00BYB182B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR A32-40İZMİT SPOR
18.10.2017 19:00BYB183B1KOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE GENÇLERBİRLİĞİ-İZMİT BASKETBOL İHTİSAS
18.10.2017 20:30BYB157A1KOCAELİGebze Spor SalonuGEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ-23 NİSAN İ.Ö.O
19.10.2017 19:00BYB184B1KOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE95-30İZMİT DSİ
19.10.2017 20:00BYB154A1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuKOCAELİ GELİŞİM SPOR B33-68KOCAELİ BASKETENSAR DEMİRÖZBEYZA NUR ALTUN
19.10.2017 20:30BYB136A1KOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL28-83DERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜ
22.10.2017 15:00BYB168A1KOCAELİDerince Spor Salonu23 NİSAN İ.Ö.O-KARAMÜRSEL GENÇLİK
22.10.2017 16:30BYB167A1KOCAELİDerince Spor SalonuKOCAELİ BASKET-GÖLCÜK US BASKETBOL
23.10.2017 18:30BYB187B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT SPOR-GÖLCÜK BELEDİYE
23.10.2017 20:00BYB186B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS-İZMİT DSİ
24.10.2017 19:00BYB150A1KOCAELİDerince Spor SalonuDERİNCE YENİKENT SPOR KULÜBÜ-GEBZE YILDIZLARI SPOR KULÜBÜ
25.10.2017 20:30BYB185B1KOCAELİÇayırova Spor SalonuGEBZE GENÇLERBİRLİĞİ-KOCAELİ GELİŞİM SPOR A
26.10.2017 19:00BYB158A1KOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK US BASKETBOL-KOCAELİ GELİŞİM SPOR B
26.10.2017 20:00BYB189B1KOCAELİKocaeli ATATÜRK Spor SalonuİZMİT BASKETBOL İHTİSAS-İZMİT SPOR
26.10.2017 20:30BYB190B1KOCAELİGölcük 17 Ağustos Spor SalonuGÖLCÜK BELEDİYE-KOCAELİ GELİŞİM SPOR A