2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

Ata Kupası Turnuvası

9.Hafta Programı Açıklandı

Sağlıklı Basketbolcu Çocuk Sempozyumu, 18 Kasım Pazar Günü Gerçekleştirilecek

2018 - 2019 Basketbol Sezonu Başlıyor

İHK ve İl Tertip Komitesi TBF’yi Ziyaret Etti

0

Basketbolun Temel Unsurları - Istanbul

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 54 4 Federasyon A 15 2 915 178 80 82 9460 1278
B 85 3 Federasyon B 13 3
C 168 7 Federasyon C 25 5
D 143 11 İl 79 13
E 87 11 Aday 14 4

Haftanın Maçları

İstanbul U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 20:00CSF904B GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuBAYRAKTAR PENDİK35-69ATAŞEHİR YILDIZLARI
12.11.2018 20:00CSF903A GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuFEHMİ SADIKOĞLU(FESA)27-68FMV IŞIKSPOR
12.11.2018 20:00CSF902C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuYEF55-37ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
12.11.2018 20:00CSF901C GRUBUİSTANBULBağcılar Spor SalonuSİSTEM GENÇLİK64-35CENNET SPOR
12.11.2018 20:00CSF900C GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuYEŞİLYURT51-66ROTARY 100.YIL A.L
İstanbul U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 17:00CSE1189C GRUBUİSTANBULİTO Yakacık Spor SalonuADA YILDIZLARI (A)29-62ROTA AKADEMİ (A)
12.11.2018 18:30CSE1187C GRUBUİSTANBULCaferağa Spor SalonuDOĞA KOLEJİ60-52M V P (B)
12.11.2018 19:30CSE1185B GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuTEŞVİKİYE SPOR (A)94-36BASKETBOL EĞİTİM SPOR
12.11.2018 20:00CSE1188C GRUBUİSTANBULMaltepe Spor SalonuTAN SPOR 66-41POTANIN ASLANLARI
İstanbul U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 17:00BUZ786B GRUBUİSTANBULMaltepe Spor SalonuALLSTARS (B)105-55ATAŞEHİR DOĞUŞ (B)
12.11.2018 17:00BUZ783C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuATAKENT GENÇLİK (B)45-34ATAKENT GELİŞİM
12.11.2018 17:00BUZ781C GRUBUİSTANBULBağcılar Spor SalonuBEŞYILDIZ SPOR (B)32-48EMLAK KONUT SPOR(B)
12.11.2018 17:00BUZ779C GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuAÇI GENÇLİK (B)40-61FLORYA ELİT
12.11.2018 17:00BUZ776B GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuGÖKBURGAZ GENÇLİK (B)44-53BEŞİKTAŞ AKADEMİ
12.11.2018 18:00BUZ785B GRUBUİSTANBULBeylikdüzü Spor SalonuBASKETS (A)55-52MODA BASKETBOL
12.11.2018 18:30BUZ787B GRUBUİSTANBULMaltepe Spor Salonu2014 MALTEPE GENÇLİK56-67FENERBAHÇE (B)
12.11.2018 18:30BUZ784C GRUBUİSTANBULKüçükçekmece Halkalı Spor SalonuÇATALCA BASKETBOL89-24ATAKENT SPOR KOLEJLİLER
12.11.2018 18:30BUZ782C GRUBUİSTANBULBağcılar Spor SalonuBEŞYILDIZ SPOR (A)63-39İTO - ATL
12.11.2018 18:30BUZ780C GRUBUİSTANBULAhmet Cömert Spor SalonuAYKA26-55AKPOLAT
12.11.2018 18:30BUZ777C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuİST. BASKET61-74BAĞCILAR AKADEMİ BİRLİK
12.11.2018 20:00BUZ778C GRUBUİSTANBULBayrampaşa Spor SalonuBAKIRKÖY BASKETBOL61-37HAZNEDAR DORUK