Türkiye Basketbol Federasyonu

İndir

A Milli Erkek Takımımızın Ukrayna ve İsveç Maçlarının Biletleri Satışta

A Milli Erkek Takımımızın 2019 Dünya Kupası Elemeleri kapsamında 28 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde Ankara Spor Salonu’nda oynayacağı karşılaşmaların biletleri satışa çıktı.

A Milli Erkek Takımımızın 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri kapsamında 28 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde Ankara Spor Salonu’nda oynayacağı karşılaşmaların biletleri satışa çıktı.

Çin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Dünya Kupası’na katılabilmek için A Milli Erkek Takımımız, 28 Haziran Perşembe günü Ukrayna ve 1 Temmuz Pazar günü de İsveç ile karşılaşacak.

A Milli Erkek Takımımız ile Ukrayna, 28 Haziran Perşembe günü Ankara Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. Saat 20:00’de başlayacak karşılaşmanın biletlerini basketbol severler, Mobilet’ten 15 TL’den başlayan fiyatlar karşılığında temin edebilirler.

A Milli Erkek Takımımız ayrıca, 1 Temmuz Pazar günü yine Ankara Spor Salonu’nun ev sahipliğinde İsveç ile karşı karşıya gelecek. Saat 18:00’de başlayacak karşılaşmanın biletleri 15 TL’den başlayan fiyatlarla Mobilet’ten basketbol severlere sunulacak.

FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri’nde mücadele eden A Milli Erkek Takımımızın Ukrayna ile oynayacağı karşılaşmaya bilet satın almak için tıklayınız

A Milli Erkek Takımımızın İsveç ile oynayacağı karşılaşmaya bilet satın almak için tıklayınız

Daha Fazla Haber Göster

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mobil App İndir (Ücretsiz)

Türkiye Basketbol Federasyonu
TBF Binası 10. Yıl Caddesi 34020 Zeytinburnu | İstanbul