TBL All-Star 2015’e 96 Saat Kala Tüm Biletler Tükendi

18 Ocak 2015 Pazar günü Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek TBL All Star 2015 ‘e 96 saat kala biletler tamamen tükendi.Yılın ilk büyük basketbol organizasyonunu salonda izlemek için bilet bulamayan basketbolseverler TBL All-Star 2015’i  NTV Spor ve Lig TV 3 ekranlarından  naklen takip edebilirler.

18 Ocak 2015 Pazar günü Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek TBL All Star 2015 ‘e 96 saat kala biletler tamamen tükendi.

Basketbolseverlerin TBL All-Star 2015’e gösterdikleri ilginin memnuniyet verici olduğunu belirten TBL Direktörü Samer Şenbayrak, “ ligin yıldız oyuncularını bir araya getirecek olan TBL All-Star 2015 biletlerini satışa sunduğumuz tarihten itibaren basketbolseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaştık. 17 Ocak Perşembe günü düzenlediğimiz basın toplantısında biletlerin %80 oranında satıldığını belirtmiştik. Toplantıyı takip eden bir iki saat içinde biletlerin tamamının satıldığını öğrendik.” dedi.

TBL karşılaşmalarının seyirci sayısında da kayda değer bir artış olduğunu belirten Şenbayrak,” Kulüplerin yatırımları, ligde rekabet eden oyuncuların yüksek kalitesi, gün geçtikçe lige yatırım yapan sponsor sayısındaki artış ve basketbolu daha geniş kitlelerin izlemesini sağlayacak yayın sözleşmelerinin imzalanması gibi dinamikler TBL’in Avrupa’nın en iyi basketbol ligi olarak algılanmasında önemli rol oynuyor. Tüm bu gelişmeler basketbola ilgiyi artırıyor ve daha fazla basketbolsever sahaya yansıyan kaliteli oyunu ve heyecanı yakından izlemek için salonlara gelmeye başlıyor. TBL’in ikinci devresinde heyecan daha da yükselecek. Bu heyecana ortak olmak için basketbolsevelerleri önce salonlarımıza, ardından da televizyon başına bekliyoruz.” dedi.TBL All-Star 2015 organizasyonunda Ankara Spor Salonu’nu tamamen dolduracak seyircilere ve basketbol şölenini ekranları başında izleyecek basketbolseverlere sunulacak programı da açıklayan Samer Şenbayrak, “  TBL All-Star’ı salonda ve ekranları başında izleyecek basketbolseverler tam anlamı ile bir basketbol şöleni izleyecek ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar. ParaMara 3 Sayı Yarışması ve Sony Xperia ile Smaç Yarışması’nın ardından şölen, TBL All-Star karşılaşması ile tamamlanacak. Asya ve Avrupa karmalarının karşı karşıya geleceği maç, “Efsaneler Yükseliyor” sloganımızın hakkını verecek bir basketbol mücadelesine sahne olacak.

Gün sonunda basketbolseverlerin Ankara Spor Salonu’ndan mutlu olarak ayrılması en büyük hedefimiz. Bugünden itibaren salona giriş için bilet bulamayan basketbolseverler organizasyonu NTV Spor ve Lig TV 3 ekranlarından  naklen takip edebilirler

Daha Fazla Haber Göster