EBBL’de 11.Hafta Programı

Oca 06, 2017
EBBL’de 11.hafta programı belli oldu.

EBBL’de 11.hafta programı belli oldu. Ligde 11.hafta oynanacak karşılaşmaların programları şu şekilde:

EBBL – 11.Hafta Programı

Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

Grup

13.1.17

14:00

Talas S.S

Uğur Spor

Erzincan Gençlik

10

13.1.17

15:00

Anadolu Üniversitesi S.S

Anadolu Üniversitesi

İzmit Belediyespor

2

13.1.17

18:00

Antakya S.S

Titan Gençlik

Haliliye Belediye

11

14.1.17

12:00

ATATÜRK

Muş Spor 1917

Mardin İdman Yurdu

12

18.1.17

18:00

Kayapınarspor Kompleksi S.S

Kayapınar Belediye

Bağlar Belediye

12

14.1.17

13:00

Anadolu Lisesi S.S

Hakkari Gençlik Merkezi

Cizre Belediyesi

12

14.1.17

13:00

ATATÜRK

Antalya Osmanlı

68 Aksaray Belediye

8

14.1.17

13:00

10.000 Kişilik S.S

Antalya Spor Gelişim

Özel Niğde İ.Ö.O. Spor

8

14.1.17

14:00

Zile S.S

Zile Spor

Olimpik Gençlik

9

14.1.17

15:00

Kamil Ocak S.S

Karmen Halı

Gaziantep Belediye

11

14.1.17

16:00

Anafartalar S.S

Umurbey Belediyesi Güreşspor

Orhangazi Belediyesi

7

14.1.17

16:00

ATATÜRK

Malatya Bşb.

Yozgat Gençlikspor

10

14.1.17

16:00

Silifke S.S

Silifke Belediyesi

İskenderun Atletik

11

14.1.17

17:00

Gemlik S.S

Gemlik Spor

Gemlik Basketbol

7

14.1.17

17:00

Mimar Sinan S.S

Edirne Belediyesi Edirnespor

Lüleburgaz Akademi

1

14.1.17

17:00

İtü Ayazağa S.S

İ.T.Ü

Beykoz

4

14.1.17

17:00

Bayrampaşa S.S

Anadolu Efes Gelişim

Büyükçekmece Basketbol Gelişim

4


Tarih

Saat

Salon

A Takımı

B Takımı

Grup

15.1.17

13:00

ATATÜRK

Tıbbiyeliler Sakarya Spor

Darüşşafaka Doğuş Gelişim

2

18.1.17

14:30

ATATÜRK

Muratbey Uşak Gelişim

Menemen Belediyespor

5

15.1.17

13:00

4 Eylül S.S

Kongre Lis. Basketbol İhtisas

Sivas Gençlikspor

10

15.1.17

14:00

Bafra S.S

Bafra Belediyesi Gsk

Amasya Polis Gücü

9

15.1.17

14:00

ATATÜRK

Sinop Yıldızları

Trabzonspor Basketbol Gelişim

9

15.1.17

14:00

Menteşe S.S

Muğla Orman Gelişim

Yüksekçıta Koleji

6

15.1.17

14:00

Çerkezköy Belediyesi S.S

Saray Belediye

İstanbulspor Beylikdüzü Gelişim

1

15.1.17

15:00

Akhisar Belediye S.S

Akhisar Belediye Gelişim

Bornova Belediyesi

5

15.1.17

15:00

Serdar Yereli S.S

9 Eylül Basketbol İhtisas

Kanatlar (Wings Sport)

5

15.1.17

16:00

Ankara Arena (Küçük)

Ankara Anadolu Basket

Türk Telekom Gelişim

3

15.1.17

16:00

ATATÜRK

Sakarya Bşb Gelişim

Genç Ufuk Spor

2

15.1.17

16:00

5 Şubat S.S

Niğde Kolej Spor

Selçuklu Belediyespor

8

15.1.17

17:00

Nilüfer Bld. 100. Yıl S.S

Nilüfer Belediyespor Şahinkaya

Yalovaspor

7

15.1.17

17:00

Çorlu Belediyesi S.S

Çorlu Belediyesi

Küçükköy

1

15.1.17

17:00

6 Mart S.S

Eğirdir Spor

Bodrum Kartalları

6

15.1.17

17:00

Merkez S.S

Marzinc Sağlıkspor

Başkent Karşıyaka

3

15.1.17

17:30

Pamukkale Üni. Çadır S.S.

Yıldızlar Spor

Fethiye Belediye

6

15.1.17

18:00

Caferağa S.S

Kadıköy Basket

İto

4

15.1.17

18:00

Ankara Arena (Küçük)

Ülker Ankara Basketbol

Ankara Dsi Gelişim

3