2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri Yayınlandı

Sağlıklı Basketbolcu Çocuk Sempozyumu, 18 Kasım Pazar Günü Gerçekleştirilecek

2018-2019 Sezonu Altyapı Faaliyetleri Sirküleri

0

Basketbolun Temel Unsurları - Bursa

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 16 0 Federasyon A 0 0 190 32 25 43 2100 238
B 22 2 Federasyon B 7 0
C 30 1 Federasyon C 8 2
D 31 2 İl 50 9
E 22 1 Aday 10 3

Haftanın Maçları

Bursa U18 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 18:30AKG328A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA YILDIZLARI55-99BURSASPOR (A)
13.11.2018 18:30AKG361A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuTOFAŞ108-55OKSİJEN GENÇLİK (A)
13.11.2018 20:00AKG322A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSASPOR (B)73-61BURSA BASKET (A)
14.11.2018 18:30AKG356A LigiBURSATofaş Spor SalonuYEŞİM SPOR137-36ELİT AKADEMİ
16.11.2018 18:30AKG398B Ligi Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuANADOLU ASYA SP.KL.87-41FASTLINE GENÇLİK (B)
16.11.2018 19:30AKG318A LigiBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ58-80FİNAL SPOR
17.11.2018 15:30AKG382B Ligi Beyaz GrupBURSAKaracabey Spor SalonuKARACABEY BELEDİYE SPOR -MG SPOR (A)
17.11.2018 16:00AKG430B Ligi Yeşil GrupBURSATofaş Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK (A)-BURSA BASKET (B)
19.11.2018 19:30AKG326A LigiBURSAOrhangazi Spor SalonuORHANGAZİ BELEDİYESİ-BURSASPOR (B)
21.11.2018 18:30AKG324A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-ELİT AKADEMİ
22.11.2018 19:00AKG389B Ligi Beyaz GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.EGE YILDIZLARI-MG SPOR (A)
22.11.2018 19:15AKG407B Ligi Yeşil GrupBURSATofaş Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (B)-MG SPOR (B)
23.11.2018 19:15AKG400B Ligi Beyaz GrupBURSATofaş Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK (B)-GEMLİK BASKETBOL
Bursa U16 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 19:15AKN544A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.ELİT AKADEMİ (A)98-32EGE YILDIZLARI (A)
12.11.2018 20:00AKN466A LigiBURSATofaş Spor SalonuA LİNE GSK38-83İNEGÖL BELEDİYESPOR
13.11.2018 18:30AKN465A LigiBURSATofaş Spor SalonuBURSA BŞB.54-70FİNAL SPOR
13.11.2018 18:30AKN464A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuAHMET ERDEM AND.LİS. (A)45-72MG SPOR (A)
13.11.2018 19:15AKN621B Ligi Beyaz GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.YILDIZ GENÇLİK82-38EGE YILDIZLARI (B)
13.11.2018 19:30AKN680B Ligi Yeşil GrupBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK BASKETBOL76-52BURSA İLKEM GENÇLİK
13.11.2018 20:00AKN699B Ligi Mavi GrupBURSAÇekirge Spor SalonuNİLÜFER SPOR KULÜBÜ50-57AHMET ERDEM AND.LİS. (B)
14.11.2018 18:30AKN540A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuEGE YILDIZLARI (A)35-114BURSA BASKET (A)
16.11.2018 18:30AKN720B Ligi Mavi GrupBURSAÇekirge Spor SalonuNİLÜFER BELEDİYE-GENÇ SARAY GENÇLİK
16.11.2018 18:30AKN541A LigiBURSATofaş Spor SalonuTOFAŞ (B)84-40ELİT AKADEMİ (A)
16.11.2018 20:00AKN719B Ligi Mavi GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuCAN ALTINTIĞ BASKET (A)49-46NİLÜFER SPOR KULÜBÜ
16.11.2018 20:00AKN463A LigiBURSATofaş Spor SalonuTOFAŞ (A)84-71BURSA YILDIZLARI
17.11.2018 09:30AKN772B Ligi Kırmızı GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK (B)-CAN ALTINTIĞ BASKET (B)
17.11.2018 13:30AKN639B Ligi Beyaz GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuEGE YILDIZLARI (B)-İNEGÖL ÇARŞI
17.11.2018 14:00AKN723B Ligi Mavi GrupBURSAKaracabey Spor SalonuKARACABEY BELEDİYE SPOR -CAN ALTINTIĞ BASKET (A)
18.11.2018 13:30AKN722B Ligi Mavi GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuELİT AKADEMİ (B)-NİLÜFER BELEDİYE
18.11.2018 14:00AKN679B Ligi Yeşil GrupBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BASKET (B)-GEMLİK BASKETBOL
18.11.2018 15:30AKN640B Ligi Beyaz GrupBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM-YILDIZ GENÇLİK
18.11.2018 17:00AKN543A LigiBURSATofaş Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-TOFAŞ (B)
19.11.2018 19:15AKN792B Ligi Kırmızı GrupBURSATofaş Spor SalonuBURSA KOLEJLİLER-ANADOLU ASYA SP.KL.
21.11.2018 18:30AKN701B Ligi Mavi GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuGENÇ SARAY GENÇLİK-AHMET ERDEM AND.LİS. (B)
22.11.2018 19:30AKN641B Ligi Beyaz GrupBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL ÇARŞI-ŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL
Bursa U14 Kızlar
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
17.11.2018 11:00BTE90Yeşil GrupBURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuM.K.PAŞA ÇİMEN SPOR-MG SPOR
17.11.2018 17:30BTE73Beyaz GrupBURSATofaş Spor SalonuNÜANS DANS GENÇLİK-FASTLINE GENÇLİK
18.11.2018 13:00BTE72Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA YILDIZLARI-GENÇ SARAY GENÇLİK
22.11.2018 18:30BTE86Yeşil GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuGÜLBAHÇE-OKSİJEN GENÇLİK (A)
23.11.2018 19:00BTE81Yeşil GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.OKSİJEN GENÇLİK (A)-M.K.PAŞA ÇİMEN SPOR
Bursa U14 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 18:30BTF414B Ligi Beyaz GrupBURSATofaş Spor SalonuANADOLU ASYA SP.KL.84-53MUDANYA GENÇLİK
13.11.2018 19:30BTF258A Ligi Beyaz GrupBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL BELEDİYESPOR75-43AHMET ERDEM AND. LİS. (A)
13.11.2018 20:45BTF498B Ligi Mavi GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.OSMANGAZİ BELEDİYE45-69YENİŞEHİR GELİŞİM (A)
14.11.2018 20:00BTF497B Ligi Mavi GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (A)58-25NİLÜFER BELEDİYE (B)
15.11.2018 19:15BTF208A Ligi Yeşil GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.YELKEN AKADEMİSİ34-81ORHANGAZİ BELEDİYESİ
16.11.2018 19:30BTF368B Ligi Kırmızı GrupBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM (B)14-63ALTINOK SPOR KULÜBÜ
17.11.2018 12:00BTF478B Ligi Mavi GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (B)-OSMANGAZİ BELEDİYE
18.11.2018 10:00BTF379B Ligi Kırmızı GrupBURSAÇekirge Spor SalonuVATAN SPOR KULÜBÜ (A)-AHMET ERDEM AND. LİS. (B)
18.11.2018 10:00BTF369B Ligi Kırmızı GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuALTINOK SPOR KULÜBÜ-SPORBOL (B)
18.11.2018 11:30BTF239A Ligi Yeşil GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuBURSA BŞB. (A)-ÖRNEK KOLEJ
18.11.2018 12:00BTF257A Ligi Yeşil GrupBURSAKestel 15 Temmuz Şehitleri Spor SalonuELİT AKADEMİ-YELKEN AKADEMİSİ
18.11.2018 14:00BTF499B Ligi Mavi GrupBURSAYenişehir Spor SalonuYENİŞEHİR GELİŞİM (A)-BURSA İLKEM GENÇLİK (A)
18.11.2018 14:30BTF397B Ligi Kırmızı GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuCAN ALTINTIĞ BASKET (B)-GENÇ SARAY GENÇLİK
18.11.2018 16:00BTF424B Ligi Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuANADOLU ASYA SP.KL.-CAN ALTINTIĞ BASKET (A)
19.11.2018 18:30BTF339B Ligi Yeşil GrupBURSAÇekirge Spor SalonuŞAHİNKAYA KOLEJİ SP KL (B)-BURSASPOR
19.11.2018 19:00BTF310B Ligi Yeşil GrupBURSAMudanya Gsgm S.S.FASTLINE GENÇLİK-KARACABEY BELEDİYE SPOR
22.11.2018 20:45BTF398B Ligi Kırmızı GrupBURSATofaş Spor SalonuBURSA İLKEM GENÇLİK (B)-YENİŞEHİR GELİŞİM (B)
23.11.2018 18:30BTF286A Ligi Beyaz GrupBURSAÇekirge Spor SalonuMG SPOR (A)-KESTEL BELEDİYE GENÇLİK
23.11.2018 19:15BTF267A Ligi Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuOKSİJEN GENÇLİK (A)-TOFAŞ
23.11.2018 20:45BTF452B Ligi Beyaz GrupBURSABursa Atatürk Spor SalonuVATAN SPOR KULÜBÜ (B)-MUDANYA GENÇLİK
Bursa Büyük Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemTemsilciSayı GörevlisiSüre GörevlisiŞut Saati GörevlisiYardımcı Sayı Görevlisi
12.11.2018 20:00AKE223A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuYEŞİM SPOR79-73SINAV OKULLARI SPOR KULÜBÜ
12.11.2018 20:45AKE200A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.ELİT AKADEMİ61-39VETERAN SPOR KULÜBÜ
13.11.2018 20:00AKE388B LigiBURSATofaş Spor SalonuDERİN SPOR KULÜBÜ50-48ALTINOK SPOR KULÜBÜ
14.11.2018 18:30AKE307A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK64-85GEMLİK VEFA
14.11.2018 19:30AKE233A LigiBURSAİnegöl Spor SalonuİNEGÖL ÇARŞI81-64NİLÜFER BASKETBOL
14.11.2018 20:00AKE392B LigiBURSATofaş Spor SalonuTOPHANE ROTARY71-83MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE
14.11.2018 20:00AKE320A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuSINAV OKULLARI SPOR KULÜBÜ 89-77OKSİJEN GENÇLİK
15.11.2018 20:45AKE306A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.YELKEN AKADEMİSİ72-61VATAN SPOR KULÜBÜ
16.11.2018 19:15AKE353B LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ 72-50A LİNE GSK
16.11.2018 19:30AKE401B LigiBURSAGemlik Spor SalonuGEMLİK SPOR57-98MUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE
16.11.2018 20:00AKE366B LigiBURSAÇekirge Spor SalonuBURSA BASKET61-62MG SPOR
16.11.2018 20:45AKE258A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.YEŞİM SPOR-İNEGÖL ÇARŞI
18.11.2018 15:30AKE375B LigiBURSAÇekirge Spor SalonuDERİN SPOR KULÜBÜ-NİLÜFER 1987 SPOR KULÜBÜ
19.11.2018 19:30AKE351B LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuTOPHANE ROTARY-ALTINOK SPOR KULÜBÜ
19.11.2018 20:30AKE407B LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.A LİNE GSK-KARACABEY BELEDİYE SPOR
19.11.2018 20:45AKE229A LigiBURSATofaş Spor SalonuGEÇİT SPOR KULÜBÜ-YEŞİM SPOR
21.11.2018 20:00AKE321A LigiBURSAÇekirge Spor SalonuFASTLINE GENÇLİK-ELİT AKADEMİ
21.11.2018 20:00AKE238A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuVETERAN SPOR KULÜBÜ-İNEGÖL ÇARŞI
22.11.2018 19:30AKE355B LigiBURSAMustafakemalpaşa ATATÜRK Spor SalonuMUSTAFAKEMALPAŞA BELEDİYE-BURSA BASKET
22.11.2018 20:00AKE228A LigiBURSABursa Atatürk Spor SalonuVATAN SPOR KULÜBÜ-OKSİJEN GENÇLİK
22.11.2018 20:30AKE337B LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.MG SPOR-GEMLİK SPOR
23.11.2018 20:30AKE286A LigiBURSAMudanya Gsgm S.S.YELKEN AKADEMİSİ-YEŞİM SPOR
23.11.2018 20:45AKE289A LigiBURSATofaş Spor SalonuNİLÜFER BASKETBOL-GEÇİT SPOR KULÜBÜ