Hakem Toplantısı ve Telafi Sınavı Gerçekleştirdik

Klasman Hakemlerimiz Teorik Eğitim Verdiler

Profesyonel Lig Takımlarımızdan Çifte Galibiyet

Büyük Erkekler Kategorisinde Şampiyon Nazilli Belediye Spor

U15 Erkekler Kategorisinde Şampiyon Ada Spor

U15 Bayanlar Kategorisinde Şampiyon Nazilli Belediye Spor

0
EBBL TEMSİLCİLERİMİZE BAŞARILAR

İlimizi bu sezon Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Liginde temsil edecek olan Nazilli Belediye Spor ve Söke Basket Spor'a başarılar dileriz.


Efe Spor'a Başarılar

2 Grupta toplam 25 takımın mücadele ettiği ve şu anda A Grubunda 4. Sırada Yer Alan TB2L'deki temsilcimiz Efe Spor, ligdeki son maçında playoff'a kalabilmek için mücadele edecek.


İl Temsilcileri Bilgilendirme Toplantısına Katıldık

Türkiye Basketbol Federasyonu, 81 ilde görev yapan İl Temsilcileri ile İstanbul’da bir araya geldi.


Hakemlerimize Başarılar

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından gerçekleştirilecek olan 2017-2018 C Klasman Hakem Seçmelerine Katılacak Olan Hakemler Belli oldu.


U15 KIZLAR BASKETBOL 2.BÖLGE ŞAMPİYONASI AYDIN’DA BAŞLADI

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen ve 20-24 Mart 2018 tarihleri arasında Aydın Atatürk Spor Salonu’nda Alanya Belediye, Nazilli Belediye, 35 Albatros Spor, Manisa Kocatürk Koleji ve Datça Belediye takımlarının katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan U15 Kızlar Basketbol 2.Bölge Şampiyonası bugün oynanan 2 maçla birlikte başladı.


U16 Erkekler Kategorisinde Şampiyon Özel Kavaklı Anadolu Lisesi Spor

2017-2018 Sezonu U16 Erkekler Kategorisi Sona Erdi.


Basketbolun Temel Unsurları - Aydin

Antrenör Hakem Takim Masa Görevlisi Sporcu
Kategori Erkek Kadın Klasman Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın Erkek Kadın
A 1 0 Federasyon A 0 0 107 26 14 23 909 126
B 1 0 Federasyon B 2 0
C 9 0 Federasyon C 1 0
D 6 0 İl 21 10
E 9 0 Aday 17 20

Haftanın Maçları

Aydın U14 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
13.04.2018 19:30BSH15BAYDINKuşadası Uğur İnan Spor SalonuADA SPOR78-33EGE BASKETBOL SPORAHMET ALATUBA AYDIN
13.04.2018 20:00BSH28AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuBAŞAK KOLEJİ SPOR (B)45-58AKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPORRECEP DAĞDELENFATMA EZGİ YİĞİT
16.04.2018 20:00BSH29AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuEFE SPOR -AKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPOR
18.04.2018 20:00BSH30BAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE SPOR (B)-ADA SPOR
Aydın U13 A Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
12.04.2018 19:30AEU6BAYDINKuşadası Uğur İnan Spor SalonuADA SPOR GENÇLİK 49-59AYDIN SPORTİFAHMET ALASEDEF PARLAK
Aydın U12 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
12.04.2018 19:00CBT36BAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuAYDIN SPORTİF SPOR 62-49SÖKE BASKETRECEP DAĞDELENFATMA EZGİ YİĞİT
13.04.2018 18:30CBT37AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuAKADEMİ KÜLTÜR,SANAT VE SPOR0-20BAŞAK KOLEJİAHMET ALAFATMA EZGİ YİĞİT
14.04.2018 19:00CBT39BEGE BASKETBOL SPOR-ADA SPOR GENÇLİK
14.04.2018 19:00CBT38AAYDINNazilli Spor SalonuNAZİLLİ BELEDİYE SPOR (B)-GERMENCİK BELEDİYE
16.04.2018 18:30CBT40AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuBAŞAK KOLEJİ-GERMENCİK BELEDİYE
16.04.2018 19:30CBT41BAYDINSöke Spor SalonuSÖKE BASKET-ADA SPOR
Aydın U11 Erkekler
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımBas Hakem1. Yardımcı Hakem2. Yardımcı HakemMüsabaka Gözlemcisi
11.04.2018 19:00AEY3AAYDIN Aydın Lisesi Spor SalonuAYDIN SPORTİF (B)12-60LİDER OKULLARI SPOR TOLGA DİNÇERCANSU ULUBEL
14.04.2018 17:00AEY20BEGE BASKETBOL SPOR-ADA SPOR GENÇLİK
16.04.2018 19:30AEY21BAYDINKuşadası Uğur İnan Spor SalonuADA SPOR-AYDIN SPORTİF (A)